Dodaj do ulubionych

Psychologowie mówią jakim się powinno byc

05.12.22, 06:03
Jakby jedynym sensem życia było być kimś innym. Przecież to tragiczne że życie większości ludzi zbudowane jest na zazdrości by zdobyć to co mają inni. Czy to rzeczy materialne czy atrybuty charakteru czy cokolwiek.

Rozwiązaniem problemów jest świadomość własnych błędów, moralność i wykroczenie duchowe poza to kimś się jest. Psychologia to tylko gubienie się w etykietkach narcystycznych.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Psychologowie mówią jakim się powinno byc 05.12.22, 06:07
   Jeśli komuś być to całkowicie kimś innym niż większość uważa za zalecane. Penetrować obszary absurdu społecznego do końca. Z tej perspektywy życie jest tak komiczne że aż własne istnienie odzyskuje powagę. Nie narcystycznie w oparciu o resentyment, ale dlatego że chcą się wykroczyć poza poważne traktowanie farsy.
   • dotera Re: Psychologowie mówią jakim się powinno byc 05.12.22, 06:18
    Ludzie myślą obronę prawdy z obroną tożsamości. Trzeźwe widzenie świata wymaga twardego stania na nogach a to wymaga dyscypliny. Tylko że wielu chce dyscyplinować sie nie po to by poznać prawdę tylko by upewnić się że tkwienie w absurdzie własnej tożsamości jest najwyższa forma istnienia. Przyszliśmy na ten świat by wyjść z tego absurdu zwycięstwem ducha nad materia . A nie po to by heroicznie bronić własnej glupoty

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka