Dodaj do ulubionych

Znakiem antyrosyjskosci

06.12.22, 07:56
Była katastrofa Smoleńska. Rzeczywistość lubi dawać znaki co do natury zjawisk .

Ciągle słyszę że Rosjanie nie przeprosili za Katyń. To mam pytanie. Gdzie leciały polskie elity? Na cmentarz. A gdzie jest cmentarz pomordowanych w Rzezi Wołyńskiej? Pomniki stoją oprawców na Ukrainie. W Katyniu jest polski cmentarz, a nie ma rosyjskiego a tam leży o wiele więcej tak samo zabitych Rosjan.

Tak więc wypełniony polskimi elitami samolot za wszelką cenę chciał wylądować . Z tego co pamiętam w wcześniejszych latach nie było takich lotów, potrzebny był w tym ze względów politycznych . I wylądował zgodnie z polskimi procedurami władzy.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Znakiem antyrosyjskosci 06.12.22, 07:57
   A znak jest taki że sami się pchamy ku katastrofie jak teraz się pchamy na wojnę.
  • dotera Re: Znakiem antyrosyjskosci 06.12.22, 08:10
   Tak samo znakiem obrotu spraw była ukraińska rakieta zabijająca Polaków.

   Opowiada nam się jakieś bajki że zawiodły systemy ochronne. Wojsko to nie zbieranina dzieci. Są sztywne procedury, sprawdzanie jakości sprzętu, pieczęcie certyfikaty. A nie że nam się opowie o starym zardzewiałym sprzęcie post radzieckim. Tak to nie działa że kapral sobie przypomni Chłopaki jeszcze jest ten magazyn z bronią z powstania styczniowego, przypomniałem sobie, trzeba rzucić chłopakom na front.
   • dotera Re: Znakiem antyrosyjskosci 06.12.22, 08:17
    Wojna dziś to nie pospolite ruszenie. To gigantyczna praca logistyczna. Pokazano mapę lotów w EU obecnie głównym punktem transportowym Europy jest południowo wschodnia Polska jakby tam był jakiś Hong Kong. Dostarczana jest broń z całej Europy.

    To nie działa tak że oni szukają zardzewiałych rakiet.
    • dotera Re: Znakiem antyrosyjskosci 06.12.22, 08:29
     Wojna jest czynnikiem samym w sobie tak nieprzewidywalnym do końca że zdawanie się na nieprzewidywalność własną dodatkowo to samobójstwo. Dlatego mnie śmieszą te analizy co tragiczniejsze polskich generałów że Putinowi amunicja miała się skończyć po miesiącu wojny. Jeśli on wlazł to wiedział na pewno że amunicji ma na lata! Nawet jeśli planował wygrać po trzech miesiącach.
     • dotera Re: Znakiem antyrosyjskosci 06.12.22, 08:32
      Tak jak inżynierowie budują przęsła mostów wielokrotnie silniejsze niż trzeba bo każdy ma z tyłu głowy nieprzewidywalność świata. Tak na wojnie sw ściśle procedury i niech nie łżą o starych zardzewiałych postradzieckich rakietach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka