Dodaj do ulubionych

Premie rządowe dla pilkarzy

06.12.22, 17:57
I nasza gwiazda , która chce decydować jak je rozdzielić, bo jeszcze za mało ma pieniędzy i jej się należy. Mając już zarezerwowane wczasy po przegranym meczu.

Mysle że doszliśmy do ściany. To już bylo widoczne w czasie mundialu w Brazylii gdy pierwszy raz w historii Brazylijczycy byli obojętni na swoją drużynę a i ona przegrała okrutnie. Nastąpiła bowiem zmiana pokoleniowa. I piłkarze przestali być bogami a oni sami przestali być też chłopakami z robotniczych dzielnic. Może czas odebrać im finansowanie.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Premie rządowe dla pilkarzy 06.12.22, 18:00
   W przypadku olimpiady także. Zwłaszcza w momencie absurdalnego rozszerzania dyscyplin tak że zaczyna to przypominać targi cyrkowe hobbystów.
  • dotera Re: Premie rządowe dla pilkarzy 06.12.22, 18:04
   Opłacanie gigantycznymi sumami za to że wyszli z grupy to absurd. Pojęcie honoru już zanikło całkowicie. To ma być zaszczyt gra w reprezentacji a nie reprezentacja ma zabiegać o spady drugiego sortu z światowego rynku.
   • dotera Re: Premie rządowe dla pilkarzy 06.12.22, 18:10
    Zrewidować należy cała politykę państwa jako czapy która ma rzekomo stymulować rozwój jakiś dyscyplin. Odkąd jest ta idea kultura pada. Idea sportu została zabita komercja.

    Wyższe wartości rozwijają się przez honor a nie przez opiekę. Na opiekę jest miejsce w służbie zdrowia, dobrej edukacji.
    • dotera Re: Premie rządowe dla pilkarzy 06.12.22, 18:13
     Jest symboliczne że im więcej państwowej opieki tym teatry bardziej przypominają happeningi lewicowych ekshibicjonistow. Następuje bowiem infantylizacja.
     • dotera Re: Premie rządowe dla pilkarzy 06.12.22, 18:19
      Myślę że specjalnie ta infantylizacja lewicowa jest przeprowadzana. Ludzie honorowi dorośli będą budować państwa narodowe. Infantylne dzieci poddadzą się globaliznowi. To rozszerzenie idei nagród. Ktoś dokona czegoś ważnego ale przyjdzie królowa Szwecji i da mu Nobla i on musi przed nią klęknąć. Ten zaszczyt w gruncie rzeczy tylko buduje królewski majestat.
      • dotera Re: Premie rządowe dla pilkarzy 06.12.22, 18:39
       W USA nie opłaca się sportowców natomiast jest a przynajmniej była duża kultura sportowa w szkołach publicznych. Widziałem kiedyś film z lat 60tych jak cała klasa chłopców wyćwiczona była na poziomie jak dziś gwiazda YouTube . To należy finansować jak najbardziej z pieniędzy publicznych. Od sportu profesjonalnego sponsorów na rynku po uszy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka