Dodaj do ulubionych

Rosyjski szpieg PiS a WSI. Krótka refleksja.

08.12.22, 17:57
Skoro rozwiązywali WSI to kto miał sprawdzać kto ich rozwiązuje skoro rozwiązywali wywiad? Nic dziwnego że agentura tam triumfowała a dla ścisłości dwie agentury. Bowiem amerykańska agentura rozwiązywała WSI. A rosyjska się wkradła w samo centrum bp służby zostały sparaliowane a amerykańskie niezorientowane w terenie.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Rosyjski szpieg PiS a WSI. Krótka refleksja. 08.12.22, 18:01
   Moje osobiste zdanie jest takie że wściekła nagonka na WSI , które miało bardzo dobrą renomę jeśli chodzi o efektywnosc, z każdej strony polskiej strony politycznej wynikała z tego że amerykańscy panowie chcieli przejac ostatnia niezależna od nich instytucje, jądro suwerennej Polski. Wywiad wojskowy.

   Dziś już wiemy że przejęli służby bezpieczeństwa jeszcze w PRL i dali im TVN w których każdy jest dzieckiem jakiś ludzi ze służb. Ale wsi nie dali rady na początku przemian.
   • dotera Re: Rosyjski szpieg PiS a WSI. Krótka refleksja. 08.12.22, 18:05
    Inny scenariusz. Panowie od wsi sami tam agenta wsadzili swojego.
    • dotera Re: Rosyjski szpieg PiS a WSI. Krótka refleksja. 08.12.22, 18:08
     Rozwalanie służb od początku oznaczało raj dla agentur wszelakich a nie ich oczyszczenie dla niepodległej Polski. Mechanizm jest taki że władze postsolidarnościowe miałyby wiernych jak psy ludzi gdyby ich uznali a mogą mieć msciwych gdy będzie wręcz przeciwnie
     • dotera Re: Rosyjski szpieg PiS a WSI. Krótka refleksja. 08.12.22, 18:30
      Obserwując polską scenę polityczną sądzę że panowie z wsi nie złożyli broni. I mają dalekosiężne plany. Mogli specjalnie podsunąć minę pisim żeby zdetonować akurat przed wyborami.
      • dotera Re: Rosyjski szpieg PiS a WSI. Krótka refleksja. 08.12.22, 18:57
       Karma do pisich wróciła. Chłopcy w przykrótkich porteczkach myśleli że rozwiązywanie wywiadu wojskowego to spacer nowym świecie. A to wchodzenie na pole minowe w środku nocy. Walczysz z przeciwnikiem który jest mistrzem walki niewidzialnej i jest jądrem siły państwowej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka