Dodaj do ulubionych

Mobilizowany jest elektorat PO

13.12.22, 00:54
I raptem w nich zapał do wojenki minął? A dzień w dzień szczuli na ruskie onuce. Karma is a bitch. A propos. Co za żale że feministki ich nie chcą bronić przed wojskiem cały światopogląd się sypie nagle
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Mobilizowany jest elektorat PO 13.12.22, 00:56
   Feministki nie tylko nie będą was bronić, co będą czuć satysfakcję że pójdziecie ginąć heh. Ze śmiechu padałem jak oni pisali ciągle że ten rząd za nich obala kobiety, że kobiety ich obronią
   • dotera Re: Mobilizowany jest elektorat PO 13.12.22, 00:57
    Liberalni chłopcy jeszcze nie ogarnęli że to oni są głównym powodem wkurwia kobiet
    • dotera Re: Mobilizowany jest elektorat PO 13.12.22, 01:00
     Wszyscy popierają jak jeden mąż nacjonalizm ukraiński i raptem są sceptyczni co do obrony swojego kraju. Ale dawanie Ukraińcom broni by się wykrwawiali przymusem poboru jest ok?
     • dotera Re: Mobilizowany jest elektorat PO 13.12.22, 01:03
      Wątek chłopcy jest zaś o tym, że jesteście użytecznymi idiotami. Otumanili was uległością wobec cipki bardzo źli ludzie. Którzy chcą waszej krwi. To nacjonalizmy dały pokój Europie po wojnie. A internacjonalizmu właśnie go burza.
  • dotera Re: Mobilizowany jest elektorat PO 13.12.22, 07:32
   Pokój zapewnia konserwatywne trzymanie się swojego miejsca na ziemi a nie "wyzwalanie" bratnich narodów kolorowymi rewolucjami, majdanami. Doświadczenia historyczne jednoznacznie pokazują że narody miały rację wtedy gdy w milczeniu budowały swoją siłę, a te które lubiły powstania jak nasze kończyły w dupie.
   • dotera Re: Mobilizowany jest elektorat PO 13.12.22, 07:36
    Przecież ten absurd jest porażający. Sami powodujemy wspieraniem rewolucji na Ukrainie i Białorusi przybliżanie się Rosjan do naszych granic i mówimy że musimy to robić żeby odepchnąć Rosjan od naszych granic . Chorzy psychicznie ludzie. Przed Majdanem Putin miał wojska w głębi Rosji , nie mógł nawet ich rozmieszczać w swoim państwie na zachodniej granicy. Dziś robi co chce
    • dotera Re: Mobilizowany jest elektorat PO 13.12.22, 07:43
     Te rewolucje oparte są na mrzonkach kuszenia dżinsami i coca cola młodzież, która później pozna rzeczywistość i zmieni zdanie . Tak jak Białorusini i Ukraińcy zmieniają je co chwilę w historii. Raz na wschód chcą raz na zachód przy czym resentymenty antypolskie są u nich dominujące podobnie jak sentymenty do rosyjskiej kultury . Naszą politykę tworzą idioci i agentura. Ludzie którzy nie rozumieją że jeśli udało się wygrać z Niemcami i zaprowadzić tam prosperującą demokrację nie znaczy że tak samo będzie w Wietnamie Korei Syrii Iraku i Bóg wie gdzie. Że jeśli w Polsce solidarność wygrała nie znaczy że tak będzie w Ukrainie Białorusi i Bóg wie gdzie . A oni nawet Rosję myślą że tak rozłożą. Rosji nikt nie rozłoży. Ani Hitler ani Napoleon ani Szwedzi ani Polacy. Jej się nie da pokonać tak jak Afganistanu niezależnie jak uważamy że jest teraz słaba.ona zawsze się odbije od dna.
     • dotera Re: Mobilizowany jest elektorat PO 13.12.22, 07:50
      Na Białorusi scenariusz byłby ten sam. Rewolucjoniści wygraliby jedne wybory i później przegrali. Wtedy amerykanie uznałby że trzeba za pomocą nazioli wygonić prorosyjski elektorat. I zaczęłaby się wojna. Oni jedyne czego chcą to wojna. A my gramy w rosyjska ruletkę. Bo oni w końcu użyją Arsenalu atomowego przyparci do muru. A nawet wcześniej nie doceniamy ich stopnia ofiarności do walki za Matuszke Rasije.
      • dotera Re: Mobilizowany jest elektorat PO 13.12.22, 07:53
       My zupełnie nie kumamy że realizujemy to samo piekło którym był bolszewizm tylko teraz przemalowano sztandary. Wtedy Słowianie wybijali się inspirowani przez zachód pod hasłami lewicowymi. Dziś tak samo inspirowani przez zachód pod prawicowymi i inspirują ci sami ludzie. Kolor sztandaru nie ma znaczenia
       • dotera Re: Mobilizowany jest elektorat PO 13.12.22, 07:55
        Wtedy celem było rozłożyć cara komunizmem. I też przodowała w tym Ukraina, a nie Rosjanie jak się bzdurnie uważa. I dziś jest celem rozłożyć Rosję prawicowymi ideologiami ale też pod hasłami liberalnymi jak komunizm bo znów walka z konserwatywna Rosja.
        • dotera Re: Mobilizowany jest elektorat PO 13.12.22, 08:02
         Odsunięcie Rosji od naszych granic mieliśmy już w latach 90tych. I wystarczyło się tego trzymać. Niezależnie czy rządzi tam Łukaszenko czy ktokolwiek. To odsunięcie było trwałe. Rosja była za słaba na ich wchłonięcie. Mogli być w strefie wpływów ale nie byliby wchłonięci. Natomiast w strefie zachodniej nie czeka ich żaden postęp. Dlatego Niemcy nigdy nie zabiegali o swoje wpływy tam.
         • dotera Re: Mobilizowany jest elektorat PO 13.12.22, 08:18
          My zaś uznaliśmy że stać nas na politykę mocarstwowa nie mając pół korporacji która mogłaby się znaleźć na liście wiodacych korporacji krajów Europy zachodniej. I mając za plecami wujka sama który traci właśnie swoją dominację na globie. Jesteśmy ciągle jak bohater zezowatego szczęścia. Zalapujemy na siłę gdy już jest słabością.

          Przy czym USA na razie traci dominację bo inni rosną w siłę. Ale zaraz będzie też tracić bo sami zaczną robić się słabi. Rozwalili swoje społeczeństwo wzorcowo podkopując swoje korzenie. A nie jest tak że da się drenować mózgi w nieskończoność ze świata. Już są inni na to chętni.
          • dotera Re: Mobilizowany jest elektorat PO 13.12.22, 08:23
           USA już nie jest atrakcyjne dla Europejczyków innych niż Ukraina Rosja. Odwrotnie sami Amerykanie chcą się dostać do eu.

           Wyciekły ich plany z think thanka planującego obecna polityke i jednym z punktów jest rozwalić gospodarkę eu tak by mózgi zaczęły do nich płynąć.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka