Dodaj do ulubionych

Kłopoty z rosyjskim patriotyzmem

13.01.23, 07:31
są takie ze jest zbudowany na wyzysku.

Jedynymi dobrymi patriotami są ludzie z małych osrodków z głębi Rosji, którzy są na końcu porządku dziobania, i którzy przelewają krew. Elity zostały przekupione przez zachód wprost żywą gotówką. Klasa srednia prawda jest taka, że też na tym żeruje skupiona w wielkich dwóch miastach ale nie ma żadnych patriotycznych uczuc przekupiona wizją zachodu jako tego lepszego modernizatora i dobrego przyjaciela. Ktora to klasa nienawidzi wprost i władzy i dołu. Władza dołowi redystybuuje szacunek symboliczny.

Ten sam model dotyczy zarówno Ukrainy jak i Polski.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Kłopoty z rosyjskim patriotyzmem 13.01.23, 07:37
   ELity władzy nie mają żadnego pomysłu na klasę srednią. Mają jakiś na lud. Klasa średnia nie ma najmniejszego pomysłu na lud. Szczerze go nienawidzi, ale czuje ze bez niego nie obali elit i probuje czasem pokazywać się jako jedna ofiara tychże w czym jest mało wiarygodna. Wszyscy siebie nienawidzą i tak właśnie kraje słowiańskie zostały rozegrane przez USA.
   • dotera Re: Kłopoty z rosyjskim patriotyzmem 13.01.23, 07:44
    Odpowiedzia byłoby skończenie z odwieczną fagasowsko frajerską mentalnością europy wschodniej widzącej w zachodzie raja u siebie szambo. Nie mówię ze masz być pro czy anty zachodni, tylko skończenie z tą ewidentną mentalnością. Teraz mi wyswietla reklamę Nowe trendy w modzie i są zasłonięte starodawne sukienki. O tym właśnie mówię. Przestaniemy być burdelem i zaczniemy szanować sprawy sie rozwiążą.
    • dotera Re: Kłopoty z rosyjskim patriotyzmem 13.01.23, 07:49
     EUropa wschodnia nie ma bowiem zadnych granic psychologicnzych z zachodem . Jak małe dziecko z mamą. Tyle tylko ze zachod zwłaszcza amerykanski nic nie ma z mamy bardziej jest perwersyjnego ojczyma złego.
  • dotera Re: Kłopoty z rosyjskim patriotyzmem 13.01.23, 08:05
   Patrzac na wspolczesną polityke zaczynam lepiej rozumieć mechanizmu bolszewizmu. Jak zachód władował wschod w bolszerwizm. I kto rzeczywiście spowodował okrucieństwo bolszewizmu. Nie, nie resentyment wschodu, nim tylko rozegrano jak zawsze.. Okrucieństwo planowo wprowadził zachód. Za cara Syberia to była izolacja, a nie gułagi. Dziwnym trafem głównie w propagandzie komunistycznej syberia była gułagami, która sama je dopiero wytworzyła.
   • dotera Re: Kłopoty z rosyjskim patriotyzmem 13.01.23, 08:16
    Czekę zmontował polski magnat. W całej wierchuszce pół Rosjanina nie uswiadczyłeś do czasów chyba Jelsyna i Gorbaczowa. Dziwnym trafem raptem Katyń byl w tym samym momencie co akcja czyszczenia polskiej inteligencji przez NIemców. CHoć zawsze w tradycji rosyjskiej były zsyłki choćby do wyniszczającej katorgi, ale zsłyłki.
   • dotera Re: Kłopoty z rosyjskim patriotyzmem 13.01.23, 08:19
    A poznaje po mechanizmach propagandy, mechanizmach psychologicznych naródów w historii, i filozofiach jakie te narody wytwarzają.
    • dotera Re: Kłopoty z rosyjskim patriotyzmem 13.01.23, 08:49
     Historia lubi symbole. Jest symboliczne, ze brat Lenina i brat Piłsudzkiego brali udział w jednym zamachu na cara, a Lenin i Piłsudzki byli przywódcami armii które walczyły ze sobą. Ten symbol wyjasnia całą historię europy wschodniej rozegranej przez Zachód. Obydwaj Lenin i Piułsudzki pociagami zostali przez Niemców przysłani do swoich krajów.
     • dotera Re: Kłopoty z rosyjskim patriotyzmem 13.01.23, 08:54
      I dziś gdy widzę Ukrainę widzę ten symbol. Widze te samą rewolucję bolszewicką Majdanu tym razem pod flagą bliższą Piłsudzkiemu. Flagi się zmieniają. Jedna wojna kolonizacyjna zachodu ze wschodem trwa.
      • dotera Re: Kłopoty z rosyjskim patriotyzmem 13.01.23, 09:01
       Tylko historia powtarza sie jako farsa. Teraz rewolucja bolszewicka pod swoja flaga tym razem z domieszka teczy zzera USA. Biali juz przestali być wiekszoscia. Gdy sie skurczą resentymenty innych ich zabiją do końca. A siła przyszłości idzie z Chin a nie z zachodu. Jeszcze się tak wszystko wywróci do góry nogami , ze zyjemy w bardzo niebezpiecznych ale i ciekawych czasach
       • dotera Re: Kłopoty z rosyjskim patriotyzmem 13.01.23, 09:03
        Anglosasi będą jak biali Rosjanie w czasie rewolucji. Kto wie czy Króla Wiliama nie będą roztrzeliwać z rodziną gdzieś pod Menczesterem.
        • dotera Re: Kłopoty z rosyjskim patriotyzmem 13.01.23, 09:05
         CHiny zaś zaserwują swój plan Marshala z Nowym Jedwabnym Szlakiem.
         • dotera Re: Kłopoty z rosyjskim patriotyzmem 13.01.23, 10:55
          To co zrobiono z amerykańską kulturą, a ona ze światem trudno uznać za co coś innego niż rak z przerzutami. Nic innego niż manipulacje w tym obecnie nie znajduje. Cyniczne manipulacje ludzi ktorzy chcą zarznąć narody. Wszystko można przedstawić tak ze tych samych faktów wyciagnie się dokładnie odwrotne wnioski. Manipulatorzy przedstawili zło jako dobro, wszystkie parametry witalne społeczeństw obumierają , ale przecież to dobro wiec jak można się przeciwstawić. Produkcja zombi

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka