Dodaj do ulubionych

Czy USA przekazały już Abramsy Ukrainie?

23.01.23, 10:17
Czy sami tylko kombinuja jak na wojnie zarobić i tradycyjnie jak zrobić nagonkę na innych. Nagonka na Niemcy, nagonka na mundialu z LGBT , nagonka na Polskę z roszczeniami. Słynna ich polityka sojusznicza. Szczucie na "sojuszników" i ich zdradzanie na koniec oraz dojenie z kasy. Kisinger ich najsłynniejszy minister spraw zagranicznych powiedzial : Nie jest dobrze być wrogiem USA, ale bycie sojusznikiem to już śmiertelne zagrożenie.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Czy USA przekazały już Abramsy Ukrainie? 23.01.23, 10:20
   Potęga USA się kończy i postanowili na koniec wszystkich pociągnąć na dno ze sobą. I coś mi się zdaje ze wrogowie USA lepiej wyjdą na tym niż sojusznicy.
   • dotera Re: Czy USA przekazały już Abramsy Ukrainie? 23.01.23, 10:32
    Podstawowym powodem kończenia się USA jest ich polityka sojusznicza. Mogli mieć sojusz z ROsją od upadku komunizmu, ale uznali ze skoro obalili ZSRR to rozwalą też nową Rosję. Bo im nigdy nie chodziło o obalenie rzekomego komunizmu. Sami im zainstalowali rewolucje komunistyczną, zeby obalić Cara. Im zawsze chodziło tylko o obalenie Rosji. WYkarmili CHiny , ale chcą im odebrać Tajwan. I teraz ich polityka zagraniczna wygląda jak jeden wielki chaos w ktorym sami nie wiedza co maja zrobić. Europę im się udało złamać i podporzadkować, ale wschód jest za sprytny na takie gierki
    • dotera Re: Czy USA przekazały już Abramsy Ukrainie? 23.01.23, 10:37
     Imperium ktore z zasady dziel i rządź zrobiło absolut do tego stopnia ze swoje własne spoleczenstwo tym złamało i mysli ze uda im się to zrobić z całym globem jest skazane na klęskę bo jest niemilosiernie głupie. Jeden z ich ojcow założycieli powiedział : Można okłamywać czesc ludzi cały czas, można oklamywać wszystkich przez pewien czas, ale nie mozna oklamywać wszytkich przez cały czas. Epoka własnej przewagi technologicznej pozwalającej z karabinów maszynowych strzelać do dzikusów się skończyła.
     • dotera Re: Czy USA przekazały już Abramsy Ukrainie? 23.01.23, 11:14
      Może cała tzw amerykańska demokracja musi umrzeć bo jej istotą jest kłamstwo. Kłamstwo jest początkiem wszelkiej nieskuteczności. NIgdyś zarządzano przez bezpośrednią przemoc. Dziś w epoce mediów nie trzeba i to jest jedyny powod jej ograniczenia. Nie kwestie humanitarne. Demokracji USA nie przeszkadzało niewolnictwo i segregacja rasowa. Kłamstwo wystarczająco osłabia ludzi. Tyle ze na koniec, wladza jest zalezna od tych ludzi, których sama złamała.
      • dotera Re: Czy USA przekazały już Abramsy Ukrainie? 23.01.23, 11:27
       Są różne społeczeństwa. Amerykanie przypominają lunatyków. Gdy był wysyp protestów w czasie covida miałem wrażenie ze oglądam jakieś role playing. Przeciwko covidowi wychodzili fani Simsonów, przeciwko zabojstwa murzyna przez policję fani ostatniego Batmana, do białego domu wdarli się fani filmów wojennych. I każdy odgrywa to co widział na ekranie. Nawet główny guru akademicki Peterson mam wrażenie ze sam żyje w obrębie ideologii wtłaczanej manipulacyjnie przez Holywood.
       • dotera Re: Czy USA przekazały już Abramsy Ukrainie? 23.01.23, 11:29
        How are you? I'm fine. You are wonderfull. Wooow. Powierzchowność lunatyków jest wszechobecna.
        • dotera Re: Czy USA przekazały już Abramsy Ukrainie? 23.01.23, 11:40
         Myslac w kategoriach zywiołów Zachód to woda, a więc księżyc czyli lunatykowanie. To żywioł któremu dobrze robi umiarkowanie i tak było z amerykanami w czasie purytanskiej mentalnosci. Ale kłamsto będzie bezkresne gdy konsumpcjonizm ogarnął ich ideologię.
  • dotera Re: Czy USA przekazały już Abramsy Ukrainie? 23.01.23, 12:40
   Imperium brytyjskie było zbudowane na braku potrzeby sojuszów przez cały 19 wiek. A starego psa nie nauczysz nowych sztuczek. Oni nie rozumieją co to jest sojusz o ktory trzeba zabiegać zeby obydwie strony chciały o niego dbać. Mają swoje dziuple na wyspie, czy ameryce północnej otoczonej oceanami i stamtąd rozgrywalją cały świat. Gdy kolonializm się skończył zaczeła się sprzedawanie amerykańskich kłamstw i myslenie magiczne ze jak będę miał sojusz z USA to będę miał konsumpcje USA. I w tej chwili już chyba tylko Polska i Ukraina wierzy w sojusz z USA na całym globie. CHociaż tylko będziemy na tym tracić.
   • dotera Re: Czy USA przekazały już Abramsy Ukrainie? 23.01.23, 12:42
    Koniec anglosasów w sam sobie byłby optymistyczny gdyby nie to ze te gnojki pociągną nas ze sobą do grobu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka