Dodaj do ulubionych

Czy Szwedzi chcą rzeczywiście wejść do Nato?

01.02.23, 07:39
Oni w tym nie mają całkowicie zadnego interesu. Przecież nikt nie wierzy w te bzdury ze Rosja zamierza skolonizować Zachód. Im dobrze w swojej neutralności, nie mieli wojny od setek lat. Po co się mają mieszać w globalne wojenki USA. Kto wie czy te zamieszania z blokowaniem Turcji nie Rosja prowokuje jak uważa nasza propaganda tylko sami Szwedzi specjalnie zeby jednak do tego nato nie wejść na zasadzie : chcemy ale nie możemy.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Czy Szwedzi chcą rzeczywiście wejść do Nato? 01.02.23, 07:40
   Ukraina chce wejść do Nato i ma wojnę. My weszliśmy do Nato i mamy oddech wojny najbliżej od drugiej wojny swiatowej i tez wysylani byli Polscy zolnierze na wojny USA. To wchodzenie do NATO to mniej bycie bronionym co raczej bycie wysłanym na wojne.
   • dotera Re: Czy Szwedzi chcą rzeczywiście wejść do Nato? 01.02.23, 07:46
    Polityka szwedzka nie jest do końca jasna. Z jednej strony od lat 90tych ewidentnie poszli w stronę anglosaską bo korzystają na globalizmie jak nikt, ale z drugiej izolacjonizm im odpowiada. Tez czytałem w necie głosy szwedów ze drugi raz Polski jako konia trojanskiego USA by nie wpuscili do EU. Co akurat jest smieszne bo cała Europa zachodnia jest pod butem USA, my się tylko dołączyliśmy do tego choć owszem jako wzmocnienie tego amerykanskiego panowania. Ale ze tak powiem to wina samych germanów
  • dotera Re: Czy Szwedzi chcą rzeczywiście wejść do Nato? 01.02.23, 08:02
   Demokracja rozni się od monarchii tylko jednym . W monarchii było wiadomo kto rzadzi i decyzje były podejmowane wprost z jasnymi motywacjami. Ma byc wojna to po prostu wywolujemy wojne, a nie kombinujemy z prowokacjami i opowiesciami ze kogos wyzwalamy. Ludzie mowia ze jest wiele milosnikow teorii spisku. Ale jak w swiecie hipokryzji działać inaczej niż przez ruchy calkowicie odwrotne do deklarowanych motywacji. I to widać nieustannie. Mysle ze ta sprawę z koranem podgrzano specjalnie. W Szwecji się ludzie boją słowa pisnąć bo mowa nienawiści, a koleś pali Koran w czasach gdy mnostwo muzułmanów jest na terenie i tym akurat czuje sie obrazona? nie zartujmy.
   • dotera Re: Czy Szwedzi chcą rzeczywiście wejść do Nato? 01.02.23, 08:05
    Najpierw pomyslalem ze sytuacja szwecji jest przykladem zachodu ktory sam się zamotał , ale w sumie przecież idioci tymi krajami z wysoko rozwinieta gospodarka nie rzadza. Jesli dominacja USA narzuca hipokryzję więc na swoją moc się bronią.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka