Dodaj do ulubionych

Trening w byciu złym człowiekiem

03.02.23, 06:06
Współczesne czasy uczą tego doskonale. W trzech elementach. Alienacja społeczna, internet i ucieczka od mądrości i moralności.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Trening w byciu złym człowiekiem 03.02.23, 06:11
   Na samych komentarzach w internecie na przełomie jego trwania widać rosnący psychopatyzm. Jednocześnie jest słynny mem zestawiający listę grzechów głównych z największymi portalami internetowymi. Jeśli w dawnych czasach uwazano ze rzeczywistość materialna to matrix z którego trzeba wyjść, internet stał się turbo matrixem i wyzwoleniem już jest wyjście do rzeczywistości materialnej.
   • dotera Re: Trening w byciu złym człowiekiem 03.02.23, 06:13
    skutki alienacji widać po upadku idei rodziny. COraz wiecej chorob psychicznych u dzieci , narody obumierają. rewolucja seksualna to wprost trenowanie się w psychopatyzmie.
    • dotera Re: Trening w byciu złym człowiekiem 03.02.23, 06:15
     SWiat ktory chce się wyzwolić przez intelekt, a tym jest oswiecenie zachodu stanie się psychopatyczny. Intelekt jest tylko o prztrwaniu przez czynienie sobie ziemi poddanej. O niczym więcej. O wyscigu zbrojeń w swiecie który polega na zjadaniu się wzajemnie gatunków.
  • dotera Re: Trening w byciu złym człowiekiem 03.02.23, 06:19
   Dobroć została zastapiona współcześnie przez słowo tolerancja, które oznacza jedynie tchórzliwy permisiwizm. Naczelna norma zachodu to brak normy przy czym sam kocha ISO i regulacje psychopatyczną prawną.
  • dotera Re: Trening w byciu złym człowiekiem 03.02.23, 06:26
   W dawnych czasach była idea wyzszych wartości kryjaca się w dwóch przeciwnych warstwach. Jednym to szlachectwo i kultura cnót, druga to chłopi i widoczna dobroć w ich świadectwach kulturowych, nie zepsuta cynizmem cywilizacji. Dziś elity w telewizji to zaszczuwający się skłócające społeczeństwo degeneraci prawdopodobnie funkcyjni na smyczy obcych wywiadów. Dół zaś zostaje zdemoralizowany przez propagandę medialną. I nie ma skąd już iść jak do źródła. Ani to nie będzie wyższa kultura łacińska, ani naturalna kultura ludzi bliskich natury.
   • dotera Re: Trening w byciu złym człowiekiem 03.02.23, 06:39
    Dziś w Polskiej polityce widać wszelkie możliwe kalki pod tytułem co zarzadca kolonialny zrobi z podbitym społeczeństwem zeby je zniszczyć. Po prostu teksty klasyków trzeciej rzeszy można brać i cytować z przykładami jak demoralizować społeczeństwo. Oni to robili wprost i to wiemy , ale dziś też widzimy ze to jest dokładnie samo robione ale mysl ze robi to samo jest teorią spisku. Polska i Ukraina są państwami przejętymi ku swojej zgubie .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka