Dodaj do ulubionych

Trzy składowe rodzące się mocarstwowości Polski

08.02.23, 07:46
NIemcy dadzą pieniądze. USA da broń. Ukraina ludzi i terytorium

Czy leci z nami pilot?

Na forum przeczytyłem wpis intelektualisty : ale jeśli nie sprobujemy być mocarstwem nigdy tego nie osiągniemy.

ROsyjska ruletka własnym narodem w imię fantazji ze wygra się szóstkę w totka, choć można tylko w nagrodę przeżyć! Psychiatryk po prostu mentalny.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Trzy składowe rodzące się mocarstwowości Pols 08.02.23, 07:48
   Zachód wie ze ma do czynienia z idiotami którym wystarczy wsadzić kijek w zadek i będzie dumny jak paw prowadzony po rynku jak kurek na kijku. Całkowita mentalność zależńa która się łechce fantazjami o wielkości..

   Ale co można powiedzieć o ludziach którzy w hymnie mają wychwalanie innych nacji.
  • dotera Re: Trzy składowe rodzące się mocarstwowości Pols 08.02.23, 07:51
   Polska nie potrzbuje nowych ludzi ani nowych terytorii tylko skoku technologicznego z znalezieniem swojej niszy. A jeśłi nie umie tego to powolnej walki o odbijanie kolejnych obszarów zależności. W milczeniu budując swoją siłę.
  • dotera Re: Trzy składowe rodzące się mocarstwowości Pols 08.02.23, 07:56
   NIemcy wyczuli ze mają do czynienia z kretynami większymi niż mysleli i zaproponowali Polsce propozycje ze przyjmą strżepy Ukrainy do EU w zamian na zgodę federalizacji Unii pod przywodztwem Niemieckim. Czyli na swój koszt mając same straty, zrealizujemy politykę Bismarcka przeciwko Polsce.
   • dotera Re: Trzy składowe rodzące się mocarstwowości Pols 08.02.23, 07:58
    Obecna polityka jest tak skrajnie centralnie przeciwko Polsce, ze mozna to wyjasnić tylko agenturalnością. I są na to wszelkie przesłanki od dawna. Zostaliśmy przejęci. To zresztą sam premier powiedział ze wedle Bloomberga jesteswy w kategorii panstw owned
  • dotera Re: Trzy składowe rodzące się mocarstwowości Pols 08.02.23, 08:03
   Wielki plan naszego napoleonka nad mapką świata z domku matki : skłocimy się ze wszystkimi i będziemy potęgą stawiając wszystko na zależność od upadającego mocarstwa które ma do nasz roszczenia, nakazuje skupować ich towary i otwarcie mówi ze ma w dupie NATO , interesy ma obecnie w ramach swojego anglosaksonskiego paktu obronnego. A te wszystkie kraje przeciwko my jako działamy, najwieksze potęgi gospodarcze lub wojskowe po prostu uklękną. Nie nie uklękną, będą pod stołem rozgrywać nas gdzie się tylko da. Węgiel już w kolumbii kupujemy z którego połowa idzie na miał za wielokrotnie większa cene.
   • dotera Re: Trzy składowe rodzące się mocarstwowości Pols 08.02.23, 08:06
    Największy sojusznik katolickich słowian, sojusz protestancko żydowski. Z pewnością oni najbardziej na świecie kochają katolickich słowian, Ksenofobiczni i z mentalnością kolonizatorską anglosasi i druga nacja z pretensjami i resentymentami o wszystko.
  • dotera Re: Trzy składowe rodzące się mocarstwowości Pols 08.02.23, 08:13
   Najlepsze jest to ze ci idioci sami gdzie niegdzie mówią to co ja tylko wyciągają z tego wnioski dla dalszego trzymania kursu. To są po prostu schizofrenicy .
  • dotera Re: Trzy składowe rodzące się mocarstwowości Pols 08.02.23, 08:18
   Coraz czesciej pojawiają się w roznych krajach roszczenia terytorialne. Nawet Niemcy coś powiedzieli o grzebaniu w historycznych ksiazkach. Oni smią mówiąć takie rzeczy teraz. Jesli w naszej czesci swiata bedzie jakas rewzja granic to tylko na nasza niekorzyść. Mamy teraz granice ktore się trzymają tylko chyba na tym ze Bog postanowił nam zrekompensować straty historyczne dobrych ludzi prowadzonych przez zdrajcow i kretynow.

   • dotera Re: Trzy składowe rodzące się mocarstwowości Pols 08.02.23, 08:22
    Nasze granice obecne na mapie mogłyby komuś dać do myślenia ze jesteśmy w scisłej czołówce panstw europejskich jak Niemcy i Francja. A nie mamy ani jednej korporacji, która by mogą wejść na rankingi ich korporacji.
   • dotera Re: Trzy składowe rodzące się mocarstwowości Pols 08.02.23, 08:31
    ALe może taki nasz los. Polacy najlepsze cechy wydobywają z siebie w czasie rozbiorów. I najgorsze gdy mają rzekomą niepodległość.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka