Dodaj do ulubionych

Meloni : Problemy EU to problemy świata :-)

09.03.23, 07:01
www.youtube.com/watch?v=vImlVNAShms
Nie proszę Pani, akurat odwrotnie. Tylko EU na tym traci. Azja zyskuje w każdym aspekcie na tej wojnie. Usa na tym zyskuje podporządkowując sobie EU. Tylko EU na tym traci.

Jest groteską po prostu jak Duda w mediach chce tłumaczyć Afrykańczykom, że Rosja to tak napradę krzywdziciel Polski, a nie pozytywy dla Afryki. A co ich to obchodzi? Co ma obchodzić Azję ze Włochy tracą na tej wojnie?

Obserwuj wątek
  • dotera Re: Meloni : Problemy EU to problemy świata :-) 09.03.23, 07:06
   A ten pan z Indii dał w swoich słowach nie tylko ironiczną uwagę, ale też poważną radę.

   To co obecnie najbardziej przydałoby się zachodowi, także USA do którego za kilka lat też karma wróci za to co robią i będzie kryzys ich waluty, to wyrosnąć ze swojego kompleksu wyższości i zająć problemami wewnętrznymi zeby przetrwać. Im szybciej zachód zrozumie ze już się skończyła jego dominacja, a niedługo skończyć się może jego fizyczne trwanie tym lepiej dla niego.
   • dotera Re: Meloni : Problemy EU to problemy świata :-) 09.03.23, 07:14
    My jesteśmy zamknięci na tym malutkim kontynencie z swoimi fantazjami ktore juz dawno mineły, z politykami które przypominają bardziej kukiełki teatralne niż poważnych ludzi. Gdy oglądam polityków z innych kontynentów widzę poważnych ludzi w starym stylu. Gdy oglądam polityków zachodu widzę kukiełki wytresowane. Gdy oglądam dyplomatów z innych kontynentów widzę dypolmatów. Na zachodzie chyba już całkowicie idea dyplomacji została zabita i zamieniona w cancel culture. Kulturę pogardy
    • dotera Re: Meloni : Problemy EU to problemy świata :-) 09.03.23, 07:15
     Dopóki nie było internetu i świat oglądał USA przez pryzmat filmów które sami kręcili i uznawał to za prawdę dopóty był atrakcją. Raptem ludzie zaczęli widzieć czym jest w rzeczywistości zachód i jedyne co w nim widzą to to co hiena w padlinie.
  • dotera Re: Meloni : Problemy EU to problemy świata :-) 09.03.23, 07:24
   USA popełniło zasadniczy błąd. Uwierzyło , że w sposób w jaki zabili zachodnią kulturę uda też się na reszcie świata. Po prostu zrobią to samo tylko na większej skali. NIe dobrze jest traktować miliardy ludzi jako idiotów tylko z tego samego powodu ze udalo się oszukać swoje dzieci czyli elity oszukały narody ktore im uwierzyły.
  • dotera Re: Meloni : Problemy EU to problemy świata :-) 09.03.23, 10:01
   Od jakiegoś czasu widzę , że zachód bardzo chce znaleźć sojuszników przeciwko Rosji na każdym kontynencie i ponosi klęskę. Czemu jeśli nam w telewizorze mówią od dekady ze Rosja kaput? Czemu to Rosja właśnie znajduje sojuszników na całym świecie?
   • dotera Re: Meloni : Problemy EU to problemy świata :-) 09.03.23, 10:08
    Pycha kroczy przed upadkiem. USA wygrało zimną wojnę i w swej pysze uznało ze pokona Rosję zamiast wejść w nią sojusz, nie przez dominację tylko na równych waunkach. Drugim wyrazem pychy USA było niedocenienie CHin. Teraz obydwa te kraje są w żelaznym sojuszu w który sama pycha USA je wepchneła. A do tego sojuszu na wszystkich kontynentach wszyscy przebierają nogami. Ameryka środkowa, południowa , świat Islamu, Afryka.

    Nie jest dobrze uważać ludzi za idiotów, a zwłaszcza jeśli według obiektywnych badań rasa żołta ma wyższe IQ niż biała :) Nie jes dobrze szukać sojuszników wsrod ludzi których się zabijało, wykorzystywało ile wlezie bez najmniejszych skrupółów. Bo większość nie ma kompleksu niższości Słowian.
    • dotera Re: Meloni : Problemy EU to problemy świata :-) 09.03.23, 10:39
     To ciekawe w sumie ze Azjaci mają wyższe IQ. Wydaje mi się bowiem ze to jest kwestia ich religii buddyzmu. Buddyzm poprawia inteligencję i pracowitość, zaś chrześcijaństwo coś z rejonów bliższej czakry serca, ale tylko części populacji.
  • dotera Re: Meloni : Problemy EU to problemy świata :-) 09.03.23, 14:20
   Ameryka weszła na ścieżkę religijną Neo. Neo jak z matrixa. Rozpisała między sobą rolę na neokonserwatyzmów i neoliberałów jak policjanci na złego i dobrego. Neokonserwatyzm już sam z siebie brzmi jak farsa i nie ma nic wspolnego z konserwatyzmem ale jest doskonałym manifestem religijnym bazy neoliberalnej, ktora nic nie ma wspolnego z liberalizmem tylko tyrania korporacji. Uwierzyli ze mają misję rządzenia całym globem. Po prostu uwierzyli ze za pomocą sztuczek można przejąć władzę nad kilkoma miliardami ludzi . Bo zobaczyli na własne oczy ze ich cuda dziwy działają i Słowianie są skłonni kupić od ameryki broń i gaz dziesieciokrotnie razt drożej żeby umierać za ich interesy i jeszcze chcieć im spłacić roszczenia. I tak ich to rozochociło ze uznali ze cały świat zrobi radośnie to samo za poklepanie po plecach. Będzie im płacił pieniądze, pracował na nich, zabijał własną kulturę , własna populacje i wykonywał rozkazy dumny ze może to zrobić dla amerykanów najlepszego narodu we wszechswiecie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka