Dodaj do ulubionych

Byt Ili o Polsce wchodzącej do wojny

04.05.23, 17:29
www.youtube.com/watch?v=C9A6uA4vYGw
Prognozuje takowe jako ukraiński propagandzista.

Tydzień przed wybuchem wojny prognozował też żelaznymi argumentami ze wojny nie będzie. Nie tylko ze była, co jeszcze zaden z czynników jego analizy nie miał znaczenia.

USA nie ma jak najbardziej interes w tym zeby sprzedawać Polsce masowo swój sprzęt i zarabiać pieniądze. ALe panie byt ili, oni nawet nie mają interesu w tym zebyscie wy wygrali te wojnę. Oni mają interes w tym zeby ona wybuchła i trwała . I to już się dokonało. Przecież nie wierzą w to ze Polska może pokonać Rosję.

Natomiast Polska jest w NATO a to oznacza ze całe NATO miałoby być na tej wojnie co jest absurdem. Wstapienie Polski na wojny oznaczałoby tylko ze Rosja uzyje bomby jądrowej.

To są wogóle takie infantylne rozważania. Zeby wejść do wojny musisz mieć dużo pieniędzy swobodnych i dodatkowej armii, a nie tej stałej. Putin wchodząc do wojny nie wystawił swoją milionową armię tylko 200 tysięcy które może na to przeznaczyć.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Byt Ili o Polsce wchodzącej do wojny 04.05.23, 17:35
   USA już dostało to co chciało. ROzszerzenie wojny wcale nie musi oznaczac ze będzie jeszcze lepiej tylko utratę zysków. USA jest na rękę zeby na naszej granicy czy szczatek ukrainy były dwa bloki wrogie. Jestesmy wtedy od nich zależni militarnie, w ich interesie jestesmy odcieci od wschodu i odcinamy europę.

   ROzszerzenie wojny byłoby tylko w interesie USA jesli by to oznaczało ze Polska jest w stanie pokonać Rosję co jest absurdem.
  • dotera Re: Byt Ili o Polsce wchodzącej do wojny 04.05.23, 17:39
   WOjna jest tylko po to zebyscie się wykrwawiali jak najwiecej . I Ukraincow nie jest USA żal bardziej niż Rosjan. wiecej wykrawionych wiecej ziemi dla nich. Do niczego nim nie jest potrzebny DONBAS. Mogli miec donbas bez wojny realizujac porozumienia minskie. W dupie mają czy Putin zajmie całą wschodnia Ukrainę. Wazne zeby się wykrwawił przy tym. Jakieś panstewko na pewno zostanie dla oligarchii post majdanowej.
  • dotera Re: Byt Ili o Polsce wchodzącej do wojny 04.05.23, 17:55
   Polska jest dla USA gwarantem odcięcia Rosji od Niemiec. Gdyby Polska była wciągnięta w wojnę to już jedziemy na całość łącznie z możliwymi zmianami bloków wojskowych jak po drugiej wojnie światowej.A tego to oni napewno nie chcą , są za słabi na wygranie trzeciej wojny światowej. USA już zmierzcha. Nie mam żadnego zaufania do USA i wiem ze podpalą wszystko w swoim interesie, ale akurat nie wydaje mi się by mili interes w podpalaniu Polski dziś. Wy Ukraińcy te rolę spełniacie już dobrze na 100 procent.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka