dotera
05.05.23, 10:15
www.youtube.com/watch?v=--AM_OYsvJc
Nie wiem co to za film. DOstałem info o takim osobniku i chciałem sprawdzić o co chodzi.
Mamy tu teksty amerykańskie o byciu mężczyzną na kanwie mądrości Petersona.
Problem z nimi jest jeden . Czy są madrzejsze czy są głupsze , zawsze są podszyte niemiłosiernym narcyzmem amerykańskim.
Był taki rosyjski film słynny 9 kompania. Tam była scena cwiczenia rekrutów . Musieli dać przejechać czołgowi nad sobą odwrócić się i rzucić od tyłu granatem w ten czołg. Przestraszony chłopak spanikowany to zrobił. Ale zasikał spodnie. Wszyscy się smieli a sierzant się na nich wydarł i powiedział : ktoś coś widział? I rzekł : MOżecie srac w gacie, rzygać i modlić się do matki boskiej, ale macie wykonać zadanie, i on zadanie wykonał.
Dziś strasznie dużo rozważań o tym jakim być mezczyzną. A za mało ze po prostu masz wykonać zadanie i możesz przy tym mieć wiotki nadgarstek, chłopięcy śmiech jak napiętę muskuły sztywniaka. To nie to się liczy jaki jesteś w męskości. Tylko ze wykonujesz zadanie.