Dodaj do ulubionych

"Polska oczkiem w głowie"

10.05.23, 22:58
wiadomosci.wp.pl/zaorski-polska-oczkiem-w-glowie-amerykanow-6894731864488704a
Cudowne dziecko spekulacji dało diagnozy geopolityczne

To czemu przez 30 lat najwieksza ich inwestycją jest TVN do prania ludziom mozgów.

Będziemy jedynie krajem który będzie skupował ich drogi gaz. Ich drogą broń. I spłacał ich odszkodowania. A ich jedyne inwestycje to będzie przejmowanie ewentualnych złóż jakie tu znajdą.

Wlasnie w tym sęk ze jak USA czegoś chce od CHIN to chiny rosną. A jak czegoś chce od ŚŁowian, to słowianie są coraz bardziej od nich zależni.

A o upadku CHin to artykuły są co roku, tak jak o upadku Putina od dekady,
'
Obserwuj wątek
  • dotera Re: "Polska oczkiem w głowie" 10.05.23, 23:03
   USA wcale tak dużo nie inwestuje. CHyba ze w Macdonaldy. Oni inwestują w to zeby ich dolar był główną walutą swiatową. I opychają swoje surowce lub broń czyli całkiem jak Rosjanie. Z tą polityką będziemy krajem skolonizowanym w którym dokonana będzie być może podmiana narodów.
  • dotera Re: "Polska oczkiem w głowie" 10.05.23, 23:06
   Sztuczna inteligencja jedyne w czym jest dobra to w budowaniu więzienia. Ludzkość umiałą się wsadzać do klatek ery temu. Ludzie mają naiwne wyobrażenie sztucznej inteligencji jako ducha świętego który będzie nas prowadził coraz dalej. A to tylko kalkulator z coraz większa mocą obliczeniową.
   • dotera Re: "Polska oczkiem w głowie" 10.05.23, 23:09
    Z sztuczną inteligencją to jest tak jak z muzyką komputerową. Mamy takie możliwości pomocowe dla muzyków, każdy ma ułatwione komponowanie dla orkiestry na laptopie , a muzyka na miarę Bethovena, Mozarta jakoś nie powstaje tylko dokładnie odwrotnie jest coraz bardziej prymitywna.
    • dotera Re: "Polska oczkiem w głowie" 10.05.23, 23:16
     Spytam dalej. Od kilku dekad mamy postępującą cyfryzacje, postęp obliczeniowy maszynek i co nauka wymyśliła nowego? Wczesniej był boom nowych wynalazków odkryć. A teraz jedyne nowe gadżety to ekrany telewizora bardziej płaskie, komórki i nic specjalnie nowego od dwoch dekad.

     Wojna na Ukrainie przypomina pierwszą wojnę światową.
     • dotera Re: "Polska oczkiem w głowie" 10.05.23, 23:20
      ALgorytmy finansowe były coraz bardziej sztucznie inteligentne i w 2008 gigantyczny kryzys.
  • dotera Re: "Polska oczkiem w głowie" 10.05.23, 23:46
   A co do tego czy rywalizacja dwoch bloków wrogich spowoduje wyrwanie nas z dekadencji konsupcji.

   Może nawet bym się z tym zgodził gdyby nie to ze elity zachodu robią wszystko zeby zabić w poddanych wolę przetrwania poczucia wspolnoty narodowej.
  • dotera Re: "Polska oczkiem w głowie" 10.05.23, 23:53
   CHiny umiały wspołpracę z USA przekuć na swoją korzyść. I dlaczego USA widzi w CHinach swojego wroga dziś skoro sami ich wzmacniali wynoszac tam przemysł? Bo im się nie udało to co udało ze Słowianami planowo. Oni sądzili ze sobie podporzadkują swoimi sztuczkami Azjatów tak jak to zrobili z Europejczykami. A tu zonk.
  • dotera Re: "Polska oczkiem w głowie" 11.05.23, 00:05
   CO to jest za magiczne myślenie, ze to CHiny mają problem bo pożyczyły pieniadze USA bo USA może wydrukować dowolną ilość dolarów. To czemu Polacy nic ntylko nie drukują dowolnej ilości złotówek zeby być bogatym.

   Owszem USA tak cały czas działać mogło dopóki było globalnym hegemonem ze swoją walutą. Im więcej dolarów w obiegu tym więcej można drukować. Ale to się właśnie zacznie kończyć i co ? Powiedzą wszystkim co mają puste dolary, że ich nie przyjmują? A jak nie będą przyjmować to nikt ich nie będzie potrzebował. I to USA będzie miało problemy. To jest właśnie główna oś całego sporu światowego. Dolar w końcu się zawali jeśli BRICS się wzmocni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka