Dodaj do ulubionych

Zblatowanie elit czyli grob zołnierzy radzieckich

12.05.23, 16:08
Dostępu do grobów zabraniali tradycyjnie ukrainscy działacze, bo jak wiadomo oni są od tego ze Polakom mówić jak żyć. Ale co ciekawsze były tam osobnicy od lewicy przez kod do konfy.

Mam pytanie. Jaki elektorat liczą złapać te partie badz co badz opozycyjne. Co ich motywuje by akurat zajmować się tym czy ktoś złoży kwiaty na grobie, ktory jest na zadupiu całkowitym. Wszystkie trzy obce sobie środowiska opozycyjne akurat uznały ze muszą się tam stawić.

Odpowiedz jest prosta. Partie w Polsce są sterowane wszystkie przez jeden osrodek decyzyjny, ktory wyznacza im zadania. Konfa już została połknięta kilka lat temu zdaje się , bo wczesniej system miał z nią jakies problemy.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Zblatowanie elit czyli grob zołnierzy radziec 12.05.23, 16:11
   DLa jasności miał problemy z niektórymi z konfy, bo trzon jest jasne ze ma swoich prowadzących.
  • dotera Re: Zblatowanie elit czyli grob zołnierzy radziec 12.05.23, 16:14
   Ten pan z Agrounii jes takim samym słupem. Wymyślili sobie nowego Leppera, tylko tym razem samego swojego. DOstep do mediów od początku. I akurat rolnika którzy traci wprost na imporcie ukrainskich produktow najbardziej interesowac ma poparcie dla Ukrainy.
   • dotera Re: Zblatowanie elit czyli grob zołnierzy radziec 12.05.23, 16:17
    Mamy zwyczajny teatrzyk a nie żadną demokrację. Ci którzy zajmowali się na samym dole polityką z lewa i prawa mówią to samo , ze szybko ktoś sie pojawia zeby rozbijać organizacje, lub tez z lojalkami do podpisania.
  • dotera Re: Zblatowanie elit czyli grob zołnierzy radziec 12.05.23, 16:20
   Jedyną szansą polityczną do Polski byłyby oddolne organizacje gminne ktore by wchodziły w jakies sojusze. Ludzi ktorzy się znaja z zycia codziennego. Mieszkaja razem. Reszta to jest po prostu przebieranka okupacyjna.
  • dotera Re: Zblatowanie elit czyli grob zołnierzy radziec 12.05.23, 16:24
   Zwracam tez uwagę jak dziś z kazdej strony przyzwyczaja się nas ze w imię "słusznej idei" można wprost łamać prawo. Mozna łamac zapisy konstytucyjne. Można robić przekręty w czasie wczesniejszej kadencji by dac wymowke drugiej stronie do łamania konstytucji. Można zabraniać wolności słowa zgromadzeń składania kwiatów na grobach czyli anulowanie kultury rosyjskiej.

   Jak ktoś mysli ze to dotczy tylko kwesti złych ruskich bardzo sie zdziwi. o są mechanizmy ktore się beda rozszerzać. Zaczyna się najpierw na takich ktore wiekszosc uzna ze ich nie dotyczy.
  • dotera Re: Zblatowanie elit czyli grob zołnierzy radziec 13.05.23, 07:51
   Propaganda nam opowiada ze skladanie kwiatow na grobach jest złe i że Kraków wyzwoliła Ukraina, bo przechodził tamtędy front ukraiński :DDDD. Tylko szkoda ze nie przypomnieli ze Ukraincy w Krakowie mogli jezdzić w tramwajach razem z Niemcami, a Polacy z tyłu w czasie okupacji.
   • dotera Re: Zblatowanie elit czyli grob zołnierzy radziec 13.05.23, 07:53
    Dziś jest dokładnie to samo. A dlatego ze mapy są zawsze te same i logika planu OST również. Niezależnie czy Rosję chcą rozwalić Niemcy, USA czy ktokolwiek.

    Polskę należy zlikwidowac i rozegrać za pomocą Ukraińców ,Białorusinów dokładnie tak samo jak w czasie drugiej wojny światowej.
    • dotera Re: Zblatowanie elit czyli grob zołnierzy radziec 13.05.23, 07:58
     To wprost było wyrażane przez teoretyków globalizmu. Engels pisał, ze należy podsycać polskość o tyle o ile da się ich posłać na wojnę z Rosją , a następnie zająć ich ziemie.

     Jesteśmy tylko przyczółkiem do rozwalenia Rosji dla zachodu lub terytorium do zaospodarowania z tanią siłą roboczą. Te dwie kwestie mogą być oddzielne, ale mogą się nakładać na siebie jak współcześnie gdy zachód zauważył ze nie musi robić wprost podbojów siłowych, można przejmować narody manipulacjami propagandy w erze mass mediów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka