Dodaj do ulubionych

Prymas. Trzy lata z tysiąclecia

07.06.23, 02:22
W tym filmie jest taka scena gdy przesłuchujący pyta prymasa Skąd w księdzu taka pycha. A on odpowiada może to świadomość pokory przed właściwą instancją.

Myślę ze jes to kluczowa kwesia także wspołcześnie dla lewicy któa wzięła sobie empatię i dobro na sztandary przeciwko złu. I przez ten fakt rząda posłuchu dla siebie. Pytanie tylko czy jest tą właściwą instacją? SKoro metody jej tylko i dlatego są łagodniejsze bo wcześniej telewizja wykastrowąła ciała dobrowolnie, ale niczym formalnie się nie rożnia.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 02:24
   Osobiście nie lubie specjalnie papieża ale wyczuwam o wiele większą wielkość Prymasa.
  • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 08:08
   Zeby nie było ze to wpis pro kościelny przeciwko lewicy i zestawianie lewicy ze stalinizmem ze strony prawicy.. Rownie dobrze prawice moge z nim zestawić. Chodziło mi tylko i wyłącznie formalnie o ten tekst gdy politycy szantazuja emocjonalnie powolując się na dobro, i mowiac ze tym samym druga strona jest zlem. Choc sami jako politycy raczej sa od innej roboty niż bezposrednia realizacja dobra.
   • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 08:12
    Gdy pisze o lewicy pisze o ideologii globalizmu ktora pod roznymi formami przetacza się przez swiat od wiekow. to się robi tez za pomocą prawicowej polityki. ale czystą wykładnią filozoficzną był tego marksizm.
    • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 08:31
     Marksizm bo tam wszystko było wyłożone czarno ba białym. Podczas gdy pozniej tą samą robotę się maskuje już pod innymi płaszczykami. W historii wlasnie to jest ciekawe, takze idei ze widzimy w niej w formie jasnej to co pozniej już jest przekształcane. Tak tylko wyjasniam bo pisze olbrzymymi skrotami myslowymi , do tego daje prowokujace nieraz obrazy analogie z przeciwnej banki i ludzie odbierają to emocjolnie jako wpisane w jakaś wojenkę bezposrednią. MOja wojenka bezposrednio jest ze wszystkimi :)!
  • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 08:53
   Wracając więc do tematu chodziło mi o patoempatię fetyszyzowaną dziś w polityce globalizmu, która jest jedynie checia zaszantazowania emocjonalnego by robić swoją całkiem nieempatyczną robotę . W imię patoempatii "pomaga" zachód Ukrainie , choć chodziło o czyste wpychanie ją w wojnę od czasu Majdany po to by osłabić ROsję ze względu na politykę globalistyczną.

   Tak samo ci sami którzy z tych samych względów rozpieprzyli cały bliski wschod Irak Syrię doprowadzając do miliona trupów lekko licząc pozniej odwoływali się do empatii nakazując INNYM czyli Europie przyjmować uchodźców SAMI NIE MAJĄC NA TO OCHOTY.
   • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 08:59
    Tak więc w Syrii mieliśmy kolorową rewolucję zgodnie z scenariuszem rewolucji pana Marksa . Scięta głowa Saddama Husajna czy zabity Kadafii niczym się nie roznili od roztrzelanej rodziny carskiej. Za rewolucją bolszewicką tak samo stał zachód jak za kolorowymi rewolucjami , z których wynikło piekło wojny.

    I mimo ze kolorowe rewolucje były pod hasełkami liberalnymi zaraz się okazywało zeskrajna prawica islamska jest "umiarkowanymi demokratami" lub po studentach majdanu liberalnych przychodzą banderowcy robić dym na całość. Tak jak za szczytnymi hasełkami komunizmu pracy i chleba zaraz przyszły mordy i ludzie jakby z całkiem innej bajki do realnej politycznej roboty
    • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 09:36
     A jaki ładny myk z rewolucją bolszewicką.

     Najpierw amerykanie z niemcami ją przeprowadzili. I zaraz NEP i amerykanskie korporacje wchodzą do Rosji. a Ukraina dostaje pierwsze swoje granice.

     Pozniej obalili komunę i zostaje naród bez gospodarki, którą sprywatyzowaną przejmuje zachód. A Ukraina odcięta przechodzi na stronę zachodu.

     Ot taki sobie plan globalisci wymyslili jak uzytecznych idiotów wykorzystywać do swojej pracy.

     Planowa gospodarka komunizmu to nic innego jak plan Marshala USA . Planowe podciągniecię podwykonawców skolonizowanych pod swoje interesy finansjery i korporacji globalnych.
     • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 09:40
      Gdy Marks mowi o zaniku panstwa nie chodziło o zadną radosną anarchię.

      Państwo 19 wieczne dziś zanikło bowiem. Decyzje nie zapadają na Wiejskiej. Dziś państwami są korporacje, a na amerykanskich stronach Polskie godło wisi wsród marek jak COca Cola!
      • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 09:41
       Premier Morawiecki powiedział : Polska wedle Bloomberga należy do kategorii państw OWNED.
       • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 09:50
        NIgdzie nie ma tyle wychwalania kapitalizmu jak u samego Marksa.

        On tylko twierdził ze gdy rozwoj sił wytworczych sie dokona do konca nastapi rewolucja proletariatu.

        Pytanie brzmi którego proletariatu i ktory kapitał zostanie obalony. Ależ będzie rewolucja i zostanie obalony ale cudzy w postaci kolorowej rewolucji na początek czerwonej.

        A teraz z innej beczki czego chcą korporacje mówiąc o dochodzie gwarantowanym, majac jedyne zyski na pandemii wykupujac np upadajace hotele, ale dając jakieś wypłaty za postojowe? Czego chce Szwab gdy mówi ze nie będziecie nic mieć ale bedziecie szczesliwi po czwartej rewolucji technologicznej? Tego samego co Marks mowil o komunizmie. Korporacje przejmą całą władze gospodarczą i dadzą lewicowo jałmużnę ludowi . Nie mówią tylko ze stanie się z ludźmi to samo co stało się z ludzmi po socjalizmie w latach 90tych. Masowa bieda i spadek populacji, a nie władza dla ludu!
        • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 09:55
         Engels wprost pisał , ze Polska ma sens istnienia tylko do momentu gdy Rosja nie dojdzie do takiego rozwoju przemysłowego by doszło tam do rewolucji. Należy wtedy ją wykorzystać do walki przeciwko Rosji. A pozniej przejac ziemie.

         I to się cały czas dzieje. Marks popierał powstanie styczniowe BY OBALIC ROSJE a nie dlatego bo kochał Polskę. Oni nienawidzili Polski.

         Dzis Polska jest wykorzystywana z Ukrainą przeciwko ROsji. Z tym ze Ukraina bedzie miała tu silniejsza rolę niż Polacy w tym sojuszu. Bo taka jest logika planu OST. Tak jak Ukraincy byli stworzeni przez Niemcy do swojej roboty i bylo sojusznikami Hitlera przeciwko Polakom.
         • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 09:59
          ZMieniło się tylko to ze Niemcy zrozumieli ze militarnie już nigdy nie wygrają i dali Rosjanom po drugiej wojnie bombkę jądrową. Po to by rownowazyli swojego konkurenta USA na globalnym rynku. I dziś globalistyczne zakusy Niemiec ograniczają się do Mittell Europe. Już nie chcą Ukrainy, a chcą sojuszu z Rosją . Skoro nie mogą jej podbić to chcą sojuszu ekonomicznego. W sumie to to samo, wazna jest logika kapitału a nie sentymenty etniczne Hitlera. Ale USA w to nie smak i dalej grają swoją globalistyczną logikę wojenną tylko teraz nie pod flagą czerwoną tylko LGBT i banderowskich nacjonalistów idących ramię w ramię.
          • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 10:15
           Marks dał też całkiem słuszne pojęcie bazy ekonomicznej i ideologicznej nadbudowy.

           Zeby zrozumieć świat potrzeba zrozumieć bazę ekonomiczną tak jak rozumie się rozkład sił wojennych na mapie. Zadnych sentymentów tylko czyste liczenie armat.

           Ale nad tym wszystkim są różne sztandary opowiastki walki religijnej, narodowowyzwoleńczej, robotniczowyzoleńczej, studencko wyzwoleńczej. I łączy je wszystkich to ze mają bardzo jednostronny punkt widzenia. Lecą na wroga, ale nigdy nie wiedzą co jest z tyłu ich głowy. A z tyłu jest tylko kapitał który daje im armaty , karabiny buty i miskę po to by umierali za jego interesy.

           Ideologia jest zawsze oszustwem i nie widzi tego co ma za plecami.

           WIec nie na koniec wątku.

           Jesli mowie o lewicy mowie o globalizmie i jego intereseach ekonomicznych, który rozgrywa tubylcami do swoich rewolucji. Uzytecznymi idiotami ktorzy nie wiedza za czyje interesy walczą. Ale to nie musi być flaga czerwona, nie musi być flaga tęczowa, może być flaga brunatna. Może być flaga narodowa. Może byc protest ekologów, studentów, albo nazioli i religijnych fanatyków. TO NIE MA ZNACZENIA. Znaczenie ma kto opłaca tę wojnę.
           • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 10:22
            I jedyne co zrozumiałem , ze jeśli chcesz wyjść z ideologii i nie wiesz kto tobą rozgrywa :

            a) musisz to zbadać kto robi na ziemi siłą swoich oczu rozumu
            b) podłączyć się do ducha który prowadzi

            Oni też to zrozumieli i to był powód dla których obalili Cerkiew na Ukrainie i w tym samym czasie zrozbili atak na Jana Pawła w Polsce.

            Cerkiew kościół synagoga , to wszystko też jako materialna ideologia może być wykorzystane do walki kapitału. Ale treści wszystkich religii świata , nie hejt który ksiądz fanatyk w imię Boga głosi, tylko treści już są wyzwoleniem z tej logiki.

            I to był powód dla którego MARKS walczył z wiarą. CHciał ją zastąpić sswoją religią i odciąć od możliwości wyzwolenia z logiki kapitału
            • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 10:29
             Między innymi dlatego bardziej pochwaliłem WYszynskiego niż Jana Pawła. WYszyński lepiej rozumiał mechanizmy globalizmu. Ten drugi był jego logiką, który przez tych samych ludzi był najpierw wchwalany w politbroszurkach Michnika Kociol Lewica DIalog, zeby jak zmieni sie madrosc etapu byc obalany jak ostatnio przez stajnie Michnika. No coz rewolucja scina głowy wlasnych dzieci.
             • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 10:41
              Gdy dłonie modlitwy zwrocone są do nieba, ciało w klęku jest blisko ziemi.

              To dwie niebezpieczne sytuacje dla globalisty. Coz oznaczają?

              Ze człowiek w modlitwie chce się wyzwolić z logiki komercyjnego kapitalizmu, ale jednocześnie jest blisko swojej ziemi. KOściół był często ostoją walki narodowej. Tak jak wcześniej powiedziałem, owszem Koscioł może być wykorzystany przez kapitał jak i nacjonalizm może być wykorzystany przez kapitał. Ale jednocześnie może być też odporem wobec logiki gdy rzeczywiście jest traktowany serio. Tego na serio traktowania religii dającej wieksza siłę niż władza kapitału MARKS się bał i chciał to obalić.
              • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 10:50
               Jeśli spojrzymy na Flagę Tęczową LGBT nie ma w niej jednego koloru.

               Kolory tęczy odpowiadają czakrom. Nie ma koloru niebieskiego, odpowiadającego czakrze piątej. Poznaniu najgłebszych sekretów tego co istnieje.

               Ci którzy niosą flagi nie mają wiedzieć prawdy o jaką idzie gra.

               Jeśli spojrzymy na flagę LGBT kolor teczy jest do góry nogami

               Na samej górze są czakry przyziemne. Na samym dole duchowe. Czyli materializm Marksa. Niech miota się w logice kapitału, a duchowość ma za nic.

               Materializm nie mówi jak Scarlet O hara w przemineło z wiaterm : TARA, najwazniejsza jest ziemia, tak mówił ojciec. Odwracając tęcze nie chcą twardego stąpania po ziemi tych którzy flage niosą. Nie chcą Boga , Honoru i Ojczyzny. Ale mówi Najważniejsza jest ziemska konsumpcja którą da KAPITAŁ. Piękne lsniące przedmioty które wyssają z was siłę jak z zombi. Kapitał sprzeda wam sznur na którym się powiesicie parafrazując słowa Lenina
               • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 11:01
                Wczoraj byłem odwodniony.

                Wziełem butelkę wody i przelewałem ją do szkła sporych rozmiarów. Woda leciała dość długo.

                Patrzyłem jak wlatuję w te szklanke i jak wylatuje z gwinta. Jak gwint formuje jej kształt gdy leci i jak ona wypełnia równo szklankę. I pomyślałem wtedy. Oto ideologia. Kapitał formułuje pewną ideologię i ta woda musi lecieć przed siebie ale nigdy w drugą stronę ani na boki. Tak jak żołnierz wierzący w Boga, Rewolucję, Ojczyznę , czy tożsamość płciową jak bojówki homo komando. Leci przed siebie ale nie pyta co ma z tyłu głowy co mu od tyłu wlewają i po co. A głowa właśnie jest idealnie nalaną szklanką. Ideologia wyraża wszelkie pragnienia ludzi. Ich marzenia.

                Tylko czy patrząc przez szkalnkę , lub lecąc w strumieniu widzisz swiat takim jaki jest? Widzisz dobrze kształty z drugiej strony akwarium? Oto ideologia. Kłamstwo. SPrzedano nam wodę , powietrze, a zarobiono na sprzedaży materialnej butelki.
                • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 11:22
                 Jedną nogą globalizmu jest marksizm drugą frojdyzm. A rzadzi tym wszystkim głowa finansistów z manhatanu.

                 Marks krytykował ideologie tak jak kapitał, ale tylko cudze! Swoją uważał za prawdę absolutną.

                 Frojd zaś nakazał gapić się strumieniowi wody nie na butelkę tylko w swoj tyłi. A co można zobaczyć przez wodę? Tylko gubić się w gabinecie krzywych luster.

                 • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 11:28
                  Gdy wezmiesz do ręki podręczniki filozofii wspolczesnej widzisz tam tylko marksizm, frojdyzm szkołę frankfurcką. A gdy wezmiesz do ręki encyklopedię 20 tomową GW i znajdziesz tam tabelkę historii filozofii polskiej na samym końcu wielkim filozofem jest nie kto inny jak ADAM MICHNIK. Kto decyduje kto wielkim filozofem był? CIA i fundacja George Sorosa SPoleczenstwa otwartego.
                  • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 11:31
                   A gdy wezmiesz do ręki inną broszurkę wyprodukowaną przez carską ochranę walczącą z przyszłymi bolszewikami obalającymi ich kraj , gdzie jest całkiem celna diagnoza nowoczesnego globalizmu , znajdziesz tam punkt o tworzeniu fałszywych nauk, żeby mącić w głowach.
                   • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 12:02
                    Dziś korporację mają władzę i jest demokracja. W Pierwszej Rzeczypospolitej też magnaci mieli władzę, była demokracja szlachecka i polska anarchia, nie było silnego państwa jak na zachodzie. Krytykujemy demokrację szlachecką i wychwalamy demokrację wspołczesną mimo ze obie mają dokładnie te same mechanizmy.

                    Ale właśnie tu jest haczyk.

                    Demokracja szlachecka była szlachty. A nie uczestniczyły we władzy geny przyszłej banksterki z Manhatanu. Oni ją widzieli i zazdrościli . Postanowili więc zrobić swoją demokrację globalną w której nie będzie państw będą tylko magnaci ze swoimi korporacjami.

                    Już nie kuligi lecz rajdy wielkimi łodziami motorowymi.
                    • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 12:14
                     Celem rewolucji jest tylko poszczuć chłopstwo żeby zabili swoją szlachtę, żeby oni zajęli jej miejsce. A chłopstwo zostanie podczepione pod ich korporacje jak w krajach postkomunistycznych.

                     Kilkukrotnie gdy czytałem teksty z ich obiegu widziałem określenie o wyłaniającej się nowej arystokracji demokracji. Oni myśleli od samego początku w tych kategoriach. Jedynym celem całego liberalizmu od samego początku było zamienienie arystokracji, a nie żadna równość.

                     Leo STrauss. Filozof uważany za ojca neokonserwatyzmu, tej frakcji w usa która wyszła z demokratów do republikanów bo USA za mało wojen robiła i oni zrobili zarówno IRak jak i Majdan jak i kolorowe rewolucje.

                     "Wykształcenie liberalne jest koniecznym wysiłkiem stworzenia arystokracji demokratycznego społeczeństwa masowego."


                     Kalergi, twórca paneuropeizmu i doktryny wymieszania ras, pisał o "arystokracji ducha" jako koniecznej do zachowania demokracji, gdyz powszechna edukacja szkoląca według niego półgłówków produkuje tylko nacjonalistów. Tymi arystokratami miał być pewien naród zdobywający swoje wpływy od czasów oswiecenia
                     • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 12:33
                      Na naszym podwórku też mamy swoją rodzimą tradycję neokonserwatyzmu.

                      W telewizji PIS dziwnym trafem leci serial wychwalający tradycję socjalistyczną związaną z tą grupą etniczną. Polowanie na ćmy. Mamy tam klasykę tematu czyli polityka zaczynająca się od burdelu. To już przecwiczyli Frankiści i teorwetycy rewolucji seksualnej. I co zrobili socjaliści gdy powstała 2 RP ? W 1926 roku przerwót majowy i powstaje Sanacja. Sanacja oznacza odnowę moralną i wyłonienie nowej arystokracji, która ma stać na straży RP w opozycji do starych elit które nie dbały o dobro Polski. Dziś też rzadzaca partia powołuje się na przeszłość sanacyjną i też jest silnie związaną z tą grupą etniczną. Dawni towarzysze zostali nową arystokracją.
  • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 15:02
   Kiedyś czytałem taki tekst amerykanskiego lewicowego socjologa, który badał mentalność ludzi z teksasu i był zszokowany ze mają wyobrażenie życia jako drogi w kolejce pod górkę czyli awansu społecznego zgodnie ze swoją pracą, zamiast po prostu coś chcieć dostać od państwa, bo fajnie jest dostawać. A imigranci wpychają się tylko w kolejke.

   Właśnie o to chodzi ze walczą ze sobą dwa wyobrażenia. Jedno normalne ze żyjesz w swojej grupie, w której wedle twoich zasług awansujesz społecznie. To nie znaczy ze masz walczyć z inną grupą, tylko ze swiat składa się z takich właśnie roznych kultur. To jest prawdziwe multi kulti, czylu kultury rozne narodowe.

   A drugie globalizmu homogenicznej masy bez kultury który łudzi równością a w rzeczywistości w tej rownosci chodzi o to ze będzie 90 procent nie mających nic, i 10 procent mających wszystko, wiec wiekszosc będzie czuła się rownie. I będą skakać wokół pańskiego stołu żeby coś dostać. W całym wyzwoleniu lewicowym seksualnym , wolności od pracy chodzi tylko zeby stworzyć plebs niewolników zyjącym jak na melinie.

   To nie jest wojna jakiś alternatyw kulturowych. To wojna kultury z antykulturą globalizmu
   • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 15:07
    Zwracam uwagę ze dziś coraz cześciej elity odwołują się do kultury arystokracji w tym rzekomo liberalnym demokratycznym świecie. Już sobie pałace na nowo stawiają. Na codzień coraz bardziej droga moda. Podmianka arystokracji zakończona udana procederem oswiecenia liberalno komunistyznym . Kraje słowiańskie już swoich elit nie mają całkowicie bo wprost wybite , zachodnie zubożały, albo skoligociły z nowymi elitami i niedługo zacznie się budowa feudlizmu w imię oswiecenia. Nacjonaliści nie chcą żadnego nazizmu tylko normalnego swiata opartego na wartościach tradycyjnych.
    • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 15:14
     Cała ideologia po drugiej wojnie służyłą tylko obaleniu normalnych pańsw narodowych. Zaczęto to od najbardziej podstawowego elementu jak kultura młodzieżowa walcząca z ojcem przez frojdystyczny kompleks edypa. Cała ta ideologia ekspresji siebie. Przecież o tym nic innego nie chodziło jak zabicie wszelkiej kultury. Oni to wszystko mieli zaplanowane. Zaczeli od beibibumersów. Ich zaprogramowali autodestrukcyjnie, a pozniej odliczyli trzy pokolenia do zagłady.

     Dzieci beibibumersów nazwali generacją X. bo taka niewiadoma depresyjna, no depresyjna bo wychowana przez antykulture. Ale w tym X chodziło o co innego.

     Po X jest Y , a po Y jest Z.. Obliczyli ze trzeba trzech pokoleń zeby zabić zachód. Z to ostatnie pokolenie.

     Jest takie doswiadczenie na szczurach. Zamkneli szczury w tertorium zamknietym w ktorym nic im nie brakowalo. I obserwowano ze za kazdym razem po podobnym okresie 1000 dni czy jakimś tam stado przestało sie rozmnazac i umierało.
     • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 15:16
      ALe się przeliczyli. Bo myśleli ze CHinczycy to idioci i pozwolili rozwinąć się zemscie świata na nich. Babilon upadnie
  • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 17:52
   Marks uwazalze komunizm jest naukowy. A ja bym postawil teze ze takim jest nacjonalizm. Nie w sensie ze czlowiek musi zbudowac taki system jak pszczola ul. Swiat sie caly czas przeksztalca i nie ma konca hustorii. Mozna tez zbudowac globalny oboz koncentracyjny. Wysadzic bombki i moze piekno wspolnot puerwotnych od nowa. Ale w tym ze mysle ze laczac rozne ludzkie atrybuty , emocje, zdolnosci energetyczne zycis, rozpoznanie co jest moralne mysle ze harmonie osiaga ludzkosc w wspoistnieniu narodow i mozna by jakis wzor na zlota proporcje znalexc. Tak jak lewica uwaza ze skandynawia to raj. A to czysty nacjonalizm byl wlasnie pozniej przemalowany na teczowo. Globalizm jest zbudowany na chciwosci i klamstwie. Prosze zauwazyc ze dzis w panstwach jeszcze narodowych wszyscy wiedza ze wojna kosztuje za duza. Wojny dzis,sa proxy na panstwach upadlych. Dizs usa mialoby problem z zajeciem meksyku.
   • dotera Re: Prymas. Trzy lata z tysiąclecia 07.06.23, 18:46
    Amerykanski globalizm pokazał ze chodzi jedynie o dominacje i absolutny brak szacunku dla innych. rasa germanska polaczona z swoimi podwykonawcami w drugiej rasie nie szanuja nikogo do szpiku wlasnego genomu.

    Trocki pisal o rewolucji permanentnej. Klein pisała o zarządzaniu kryzysem. Brzeziński pisał o ciaglym wywolywaniu kryzysów az powstanie rzad swiatowy. To wszystko bylo z jednego zrodla. Trocki w czasie rewolucji pisal listy do CIA. To oni wymyslili kulture pogardy jako podbijanie spoleczenstw. Hejt obecny to ich dzieło. Takieggo hejtu po 56tym nie było w PRL-u. Można sobie obejrzec w internecie filmy z z PRL jak w sposob zrelaksowany usmiechniety elokwentny mowili ludzie. Jak z innego narodu.


    CHiny natomiast pokazują ze chcą harminijnej wspolpracy globalnej a nie dominacji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka