Dodaj do ulubionych

Jacoń i Daukszewicz oraz gay

21.06.23, 09:19
Daukszewicz został czarownicą spaloną przez liberalne media.

Za to ze zadał pytanie żartem, które wedle liberalnych zaleceń jakie slyszałem z Kanady miało być ze wszech miar zalecane. . Wprost genderowiec tłumaczył, ze należy sie pytać ludzi jakim zaimkiem się do nich zwracać. Wprost też genderowcy mowią o fluid gender zmiennym w te i we wte. Logicznym jest więc ze pytanie jakiej dziś jest pan płci.

a teraz do sedna. Słowo gay oznacza wesołek. Była to idea całkiem słuszna by przedstawiać społeczeństwu gejów jako jednostki niegroźne, wesołe co jest taktyką ich akceptacji. Za pomocą żartów można temat oswoić najlepiej, zwłaszcza temat inności.

Co jednak się stało gdy społeczeństwo zachodnie uznało gayów? dokładnie to samo co zawsze się dzieje w amerykanskim planie cia podboju spoleczenstw

najpierw mowią o demokracji jak chcą obalić wrogą siłę u władzy , jak już do niej dojdą mówią o wrogach demokracji kto nie ma opinii jak oni

najpierw mówią o dywersyfiacji zrodel energii w polsce zeby bylo taniej. po czym okazalo sie ze mam odciac się od zrodel rosyjskich zeby płacić kilkanascie razy drozej.

I tak samo z początkowego opowiadania ze chodzi tylko o to zeby zaakceptowac mniejszosci seksualne, po chwili mamy tyranię lGbt z coraz nowymi rozczeniami i już nie radosnych gejów tylko ciezko oburzonych ktorzy chc zwalniac ludzi z pracy.

Zeby sie nie odbiło to kiepsko dla teczowych bo już ludzie zaczynają rozpoznawać totalitarną politykę kolonialną CIA.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka