Dodaj do ulubionych

Jacy rodzice takie dzieci

24.08.23, 07:55
www.youtube.com/watch?v=vwy5-MF8hII
Putin chce renesansu Rosji carskiej. Tylko bardziej im się w niej podoba Stołypin od bezpieki, niż idea armii w której szlachta ma obowiązki wojenne i jest oficerami w armii. Nikt odpowiedzialny za te wojnę nie tylko nie był w wojsku nigdy co jest umoczony w korupcję, wywożenie kasy za granicę po uszy. Dzieci uczą się od rodziców wartości życia także.

Kiedyś elita szlachecka miała obowiązek nie tylko walczyć, ale sama zorganizować siłę wojenną. Wszystko. Uzbrojenie , logistkę. Postęp nowocześności polega na tym, że na logistyce zarabiają nowe elity a ginie biedota.

Zgadzam się z tym ze USA parło do tej wojny i ustawia kraje graniczące z Rosją przeciwko niej. Tylko , że może jakby tyle nie kradli daliby radę sami utrzymać te kraje w swojej strefie wpływów, a w ostateczności mieli moralne prawo do mówienia o konieczności wojny. O wojnie powinni decydować tylko i wyłącznie ludzie któzy służyli w wojsku. Cywilne zwierzchnictwo nad wojskiem to nie pokój tylko wojna. Interesy ekonomiczne rządzą zabijaniem , a nie pacyfizm mieszczucha.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka