Dodaj do ulubionych

TIKKURILA co to za farby?

17.05.05, 21:41
TIKKURILA co to za farby? interesuja mnie wewnętrzne
Obserwuj wątek
    • villac Re: TIKKURILA co to za farby? 20.05.05, 22:08
      Ponad 5 lat temu kombinowaną TIKKURILĄ (kolor brzoskwiniowy) pomalowałem na
      zewnątrz balkon.Przez te lata dwukrotnie maznąłem przytarte kawałki (ubytki)
      reszta trzyma się znakomicie kolor wogóle nie uległ zmianie. Resztki tej farby
      b.szczelnie zamknięte trzymam w piwnicy i właśnie tymi resztkami w różnych
      odstępach czasowych tych 5 lat domalowywałem kolor NIE ULEGŁ ZMIANIE. Nie wiem
      jak to możliwe ale jest faktem, po domalowaniu i wyschnięciu nie było widocznej
      różnicy kolorów. Malowałem różnymi farbami ale czegoś takiego jak TIKKURILA
      jeszcze nie spotkałem. Znakomita.
      • babunowa Re: TIKKURILA co to za farby? 29.05.05, 16:05
        Można w to nie wierzyć,ale mój pokój w domu rodziców był pomalowany tą farbą 10
        lat temu i nadal wygląda bardzo dobrze.Niektóre ze ścian pomalowałam potem także
        tą farba na inny kolor i też trzyma się rewelacyjnie,a wszystko wygląda
        tak,jakby było malowane wczoraj(od tamtego drugiego malowania minęło już około 6
        lat).W międzyczasie zdążyłam się wyprowadzić od rodziców i posiadać własne
        m.Niestety z bólem przyznaje,że dałam się namówić w kilku pomieszczeniach na
        farby dulux i po 3 latach już będzie malowanie.W pomieszczeniach gdzie jest
        tikkurila jest wszystko w najlepszym porządku.Teraz wybiore już tylko
        tikkurile.Co do cenym,to zależy ona od tego jak bardzo intensywną barwę
        wybierzesz z palety barw,gdyż cena wzrasta w miarę ilości użytego
        pigmentu.Jednak nie jest to cena powalająca.Jeśli się nie mylę to bazowy
        kolor,czyli biały kosztuje w granicach 38 zł za 1 litr.Należy także dodać,że
        cena litra spada,gdy wybieramy większe pojemniki.Produkty tej firmy są warte
        dużo więcej,bo zapewniają wnętrzu elegancki wygląd pomimo upływu wielu lat.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka