Dodaj do ulubionych

VERO - meble wypoczynkowe

29.09.05, 10:25
Hej !
czy ktos z Was zakupil sofy z kolekcji firmy VERO ? Chodzi mi konkretnie o
komplet ZAFFIRO, chyba najbardziej wygodny (miękki) z calej kolekcji tej
firmy. Czy w codziennym uzytku meble te faktycznie sa tak wygodne jak na
ekspozycji ?
Obserwuj wątek
    • adamskz Re: VERO - meble wypoczynkowe 01.10.13, 09:20
      Zdecydowaniw nie polecam wyrobów tej firmy. W Eko Line kupiłem tapicerowaną wersalkę za 3700 zł. Po 2 miesiącach siedzisko było pomarszczone i zapadnięte. Po miesiącu od złożenia reklamacji zjawił się Pan z firmy VERO, zrobił zdjęcia i powiedział, ze takich reklamacji nie uznają. Jeśli jest duża powierzchnia to zawsze są fałdy. Na moją uwagę, że podczas opierania się wersalka sama się rozkłada usłyszałem, że trzeba siedzieć spokojnie.
      No cóz firmę VERO ostatnio wywalili z programu Rzetelna Firma więc robią badziewie i z klientami również się nie patyczkują
      • piterkac Re: VERO - meble wypoczynkowe 02.09.14, 23:37
        Witam,
        podobnie nie polecam firmy - meble - sofę i fotele zakupiłem w Ekoline Domoteka Warszawa.
        Następnego dnia jak wstawałem z sofy to boczne "fotele" rozłączały sie od reszty - łączniki elementów rozłączały się - proces reklamacji trwa i trwa ale widzę jak "lipne" to wykonanie połączeń.
        Ale najgorsze to oszustwo konstrukcyjne. Meble miały być na konstrukcji bukowej a są ze zwykłej sklejki z listwami sosnowymi - całość pomalowana na czarno dla zamydlenia oczu. Czy w Polsce tylko można zrobić "szajs" a sprzedawcy nie mają żadnej moralności tylko potrafią kłamać ? Pytałem kilka razy sprzedawcę z Ekoline Salon Meblowy Domoteka jak wykonana jest konstrukcja i zapewniała mnie, że to drewno bukowe.
        Cena jest bardzo wysoka jak na tapicerowaną sklejkę. Meble bardzo niewygodne, źle wyprofilowane - siedzi się niewygodnie - gąbki marnej jakości.
        Ostrzegam przed meblami VERO Eko line Swarzędz oraz sklepem EKOLINE ( EKO LINE ) DOMOTEKA Warszawa.

Piotr
        • ekus5 Re: VERO - meble wypoczynkowe 14.07.15, 15:50
          Przestrzegam!!!! KUpiłam naroznik za ponad 8 tys. rok temu. Skóra się łuszczy w kolorze narożnika , a kierownik serwisu pisze, że to brud. Brud się rozpusci w wodzie , a to plywa w wodzie.
          Nie chca uznac reklamacji. Podaję ich dosądu i biore sama rzeczoznawcę.
          • 7dorotka Re: VERO - meble wypoczynkowe 11.05.16, 11:08
            Witam jaki jest rezultat dalszych działań. Też chce działać dalej i im nie odpuścić. Ja też otrzymałam odpowiedz na moja reklamację że tak ma być, taki produkcja. Skandal! Jak poprosiłam o zdjęcia innego narożnik (zdjęcia w katalogu nie pokazują ujęcia kluczowego w mojej reklamacji) abym mogła ocenić czy tak właśnie wygląda mebel Pan stwierdził że nie posiadają i mi nie podeśle. Kpina. Odradzam wszystkim meble VERO
        • dorota3727 Re: VERO - meble wypoczynkowe 07.04.16, 16:19
          Witam,
          ja rownież ostrzegam wszystkich przed zakupem mebli w sklepie Ekoline Domoteka w Markach (a zwłasza przed pania kierownik Emilią, która sprzedała mi dwa buble a na reklamacje odpisuje, że jest niezasadna). Kupiałam naroznik na ktorym juz 3 tydzien nie mozna -usiąść krzywe nózki wiec kanapa stoi na książkach, dodatkowo oparcia i zagłówki są żle wypełnione, pofałdowane ale pani Emilia twierdzi że reklamacja jest bezzasadna. Ogólnie jakośćmebli bardzo słaba, jakośc obsługi fatalna, reklamacja twa juz 3 tydzien i nic, sprawe skierowałam do rzecznika.

Uwazajcie i nie kupujscie tam nic!!!
    • agnus2872 Re: VERO - meble wypoczynkowe 26.11.14, 18:32
      Ja również zakupiłam z Vero. Skórzany narożnik z funkcją spania. Model Primula. Po 6 miesiącach pękła nawet nie deska ale płyta wiórowa w dwóch miejscach od szuflady z materacem. Łóżko rozkładaliśmy dwa razy. Pan który przyjechał oglądać kanapę nie uznał reklamacji. Stwierdził, ze to uszkodzenie mechaniczne. Będę walczyć. Po dokładnych oględzinach okazało się, że mechanizm na którym jeżdżą kółka od wózka z materacem jest na zwykłej desce bez żadnej blokady z tyłu przed spadnięciem. kółek z prowadnicy.
        • wiktor140 Re: VERO - meble wypoczynkowe 01.04.15, 12:01
          wedlug mnie nafajniejsze wypoczynki produkuje firma olta znajomi maja avanta od 5 lat i jest ciagle ekstra i wyglada jak nowy ja teraz też nosze sie z zamiarem zakupu wypoczynku do domu jestem po wstepnych negocjacjach u chlopakow przy jerozolimskich 200 w wawie i mam dylemat duo czy avant moze ktos pomoze. porywnywalem ceny tanich mebli i nie oplaca sie ich brac po roku kanapy do smieci opinia znajomych o firmie Olta jest dla mnie wystarczajaca plix pomocy przy dobraniu modelu duo vs avant
      • botoanka78 Re: VERO - meble wypoczynkowe 30.10.15, 05:07
        Bardzo ostrzegam przed Ekoline (ecoline) w Poznaniu. U mnie wciąż świeża sprawa, trzeba wytoczyć ciężkie działa, czyli sąd albo rzecznika ochrony praw klienta. Wszyscy już umyli ręce. Mebel rozpakowany przy kurierze, niezgodny z zamówieniem i odrazu reklamacja. Orzeczenie rzeczoznawcy ze strony sklepu ocenił mebel na zgodny z opisem mimo rażącej różnicy materiałowej (śmiech na sali) Sklep uznał, że nie ma podstaw do zwrotu, mimo wcześniejszych zapewnień (po obejrzeniu zdjęć) o możliwym zwrocie.
    • kupujacy001 Re: VERO - meble wypoczynkowe 22.02.17, 13:41
      Ja zamówiłem w narożnik Mirto Vero Apartmenti. Po 7 tygodnia oczekiwania przywieźli do mnie totalny bubel. Skrzynia na pościel się nie domyka a podnosząc unosi cały element bo tarła o boki, system Delfin do spania za krótki zatem po rozłożeniu tyłek wpadał w 4 cm dziurę a hitem było to, że tył został wykonany na odwal się - naciągnięta na prosto bela materiału podczas gdy we wszystkich salonach w tym modelu tył ciekawie poprzeszywany. Producent tłumaczył się, że w materiale to on się nie bawi w pikowania i przeszycia - PORAŻKA. Mebel zwróciłem, czekam na zwrot pieniędzy co zaczyna już niepokojąco długo trwać. Jeżeli kupujecie - to tylko meble które są prezentowane na ekspozycji bo z zamówienia otrzymacie bubel. Wpis 22-02-17.
    • milenium79 Re: VERO - meble wypoczynkowe 19.04.22, 20:02
      Zdecydowanie odradzam zakup narożnika Dianthus firmy Vero. Funkcja spania nie nadaje się do niczego, nawet do siedzenia. Gąbka użyta do tej funkcji jest tak cienka, że wyczuwalna jest cała konstrukcja. Powołany rzeczoznawca wyodrębnił 12 wad mebla w tym wadę konstrukcyjną wspomnianej funkcji spania. Nie licuje się ona z siedziskiem narożnika przez co szczelina, która powstała uniemożliwia swobodne leżenie. Producent, firma Vero odrzuca reklamację, nie ustosunkowując się nawet do ekspertyzy rzeczoznawcy pomimo tego, że reklamacja była złożona na drugi dzień. Poza tym materiał się marszczy przez złe otapicerowanie. W opisie mebla jest informacja o drewnianej konstrukcji. Niestety zagłówek złamał się po miesiącu użytkowania (mieszkam sama z nastolatką) ponoć przez mechaniczne uszkodzenie. Przy naprawie okazało się, że pękła sklejka wiórowa a nie listwa drewniana. Do mojej sprawy wysłała do mnie firma niezależnego rzeczoznawcę. Pan bez zagłębiania się w temat stwierdził, że nie widzi znaczących wad. Później się okazało, że był u mnie kierowca który pracuje dla Vero. Ostrzegam przed firmą Vero. Dla niej reklamacje nie są brane pod uwagę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka