Dodaj do ulubionych

gdzie w Warszawie zrobie tanie dobre szafy wnękowe

02.06.06, 19:32
Chcialabym zagospodarowac 2 wneki w mieszkaniu.Gdzie tanio i dobrze to zrobię?
Obserwuj wątek
      • mona1976 co to tanio? 29.06.06, 09:05
        Wedlug mnie to wszystko zalezy od srodkow ktorymi sie dysponuje, dla Ciebie
        8000zl to tanio, a dla innych to ogromna suma.
        Ja polecilam czlowieka, ktory jest solidny i dokladny, bo jak dla mnie jest
        wazne precyzyjne wykonanie i uzytkowanie mebla. Ale kazdy wybiera to co mu
        bardziej pasuje. Z wlasnych doswiadczen wiem, ze tanio rzadko kiedy jest dobre
        na dlugo.

Pozdrawiam
        Mona
      • mona1976 co to znaczy tanio? 29.06.06, 09:05
        Wedlug mnie to wszystko zalezy od srodkow ktorymi sie dysponuje, dla Ciebie
        8000zl to tanio, a dla innych to ogromna suma.
        Ja polecilam czlowieka, ktory jest solidny i dokladny, bo jak dla mnie jest
        wazne precyzyjne wykonanie i uzytkowanie mebla. Ale kazdy wybiera to co mu
        bardziej pasuje. Z wlasnych doswiadczen wiem, ze tanio rzadko kiedy jest dobre
        na dlugo.

Pozdrawiam
        Mona
        • iskra37 Re: co to znaczy tanio? 04.07.06, 11:13
          Poleciłam człowieka, który zrobi do na pewno dobrze i fachowo Ci doradzi. Tego
          namiaru nie wzięłam z powietrza, tylko od znakomych, u których p. Andrzej robił
          szafy kilka lat temu. Wszystko wygląda i funkcjonuje, jakby zrobione było
          wczoraj, tzn. drzwi tak samo lekko i cicho się przesuwają i nic się nie
          rozkleja i nie rozpada. Są to po prostu dobrze i dokładnie wykonane meble na
          zamówienie, które wytrzymują próbę czasu.
          Zwykle jest tak, że kto tanio kupuje, dwa razy kupuje. Wtedy właśnie tanio już
          nie jest. Widać masz za dużo kasy, jeżeli stać Cię na częstą zmianę mebli.
          Wejdź sobie na stronę p. Andrzeja, a zobaczysz, jakie fajne meble robi. Tego w
          sklepie nie dostaniesz.
            • dowgiert Re: co to znaczy tanio? 21.07.06, 14:33
              Ten p.Andrzej to taki "fachowiec", że prace za poniżej 4-5 tyś olewa i wychodzi
              z głupimi komentarzami ;-(

Odradzam takich wykonawców bo jeszcze w razie krytyki gotowi są przerwać pracę
              przed zakończeniem.

Pozdrawiam
              • maly_wawa Re: co to znaczy tanio? 30.07.06, 10:27
                Jesteś chyba konkurencją i spamujesz.Według tego, co piszesz nie powinien u
                mnie zrobić szafy o szerokości 1,6 m za 1750 zł, bo mu się nie opłaca.
                Wytłumacz mi w takim razie, dlaczego jest u mnie ta szafa w wykonaniu p.
                Andrzeja i ma się świetnie. W dodatku wszystko ładnie spasowane i doskonale
                zdaje egzamin. Jego rada odnośnie małej zmiany w rozplanowaniu wnętrza również
                świetnie się sprawdza. Ten "głupi komentarz" był najpewniej twojego autorstwa,
                bo w żaden sposób nie pasuje do p. Andrzeja.
                Firma godna samych superlatywów i polecenia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka