Dodaj do ulubionych

Prezentacja konkursowa - mieszkanie Państwa Mag...

09.01.07, 11:39
Zapraszamy do oglądania kolejnego mieszkania konkursowego. Przypominam o
zasadach. Zaczynamy wątek od słów "TAK" lub "NIE" i ewentualnie dopisujemy
komentarz.
Obserwuj wątek
    • magdajeden Re: Prezentacja konkursowa - mieszkanie Państwa M 09.01.07, 15:55
      pomijając fakt, ze ani bambus ani tym bardziej otoczaki nie należą do moich
      ulubionych elementów wykonczeniowych, mieszkanie ciekawe i spójne. bardzo ładna
      łazienka (mogłoby troche wiecej je widac)
      ogólnie (biorac niestety poziom innych prezentowanych mieszkan) - TAK
      --
      IMBRYK JEST ZADOWOLONY ZE SWEGO UCHWYTU I SWEJ STERCZYNKI**Biletu chcem sprzedać
      ze względów osobistych**
      • neufahrwasser_in Nie 09.01.07, 16:05
        Jest w konkursie takie mieszkanie "greckie". To jest analogia, tylko że w innym
        klimacie. Za dużo większą kasę i z większym smakiem. Oryginalność na siłę.
        Łazienka zapowiada się ciekawie.
        --
        kOncik kĄputerowy neÓfahrwasser_in ;)
          • fridaa Re: TAK! 09.01.07, 17:33
            tak, poniewaz to mieszkanie jest rzeczywiscie inne od pozostalych,chociaz nie
            lubie elementow bambusowych, uwazam, ze mozna w obliczu tego, co zostalo
            zaprezentowane we wnetrzach konkursowych spokojnie uznac je za oryginalne,
            majace swoja dusze i nie chodzi tu o moja pelna akceptacje poszczegolnych jego
            detali
            • chat-bleu NIE 09.01.07, 21:32
              Preladowane ozdobami. Glosniki nad drzwiami jak na dworcu. Podswietlany stol?
              Pelno jakis ozdobek, sztuczne kamienie na scianach.
              Nie ma dla mnie zadnej spojnosci. Kicz.
    • margie sama nie wiem, moze malutkie, slabe tak? 09.01.07, 21:46
      mialo byc na bardzo tak, bo kuchnia swietna, oryginalne meble, fajna ( chyba?)
      lazienka, ciekawa futryna, ale nie bo w sumie przeladowane, chyba za male do
      takich duzych form, stol niepotrzebnie zbajerzony podswietleniem, a gwozdziem,
      a w zasadzie kamieniem do trumny, sa te otoczaki w przedpkoju. Zupelnie
      besensowny pomysl. No i nie moge sie zdecydowac- kicz zamierzony czy tak
      poprostu wyszlo?
      --
      moja strona: www.mast.ms
      vyermytza.uv.ro/imagini/Hiena.gif
      • soledag Re: tak 09.01.07, 22:23
        za bambusy, ladne meble w kuchni, fajna lazienke i piekne dechy na podlodze. i
        bulaj:)
        za brak paskudztwa ogolnie...

paradoksalnie na tak, mimo ze nie znosze takiej ilosci halogenow, halogenikow i
        podswietlanych stolikow, a takze przeladowania malej przestrzeni i
        budyniowatych kolorow.

mimo tego, mieszkanie sugeruje przyjemna atmosfere.
        i jest oryginalne, co by nie mowic.
        --
        "ay vida mia...no solo el fuego entre nostros arde, pero toda la vida..."
    • t.he Pół na pół 10.01.07, 00:05
      Kamienie, bulaj i panelowe dechy zdecydowanie nie. Klimat detali fajny,
      niektóre wręcz ładne, konsekwentnie przeważnie, ale rozmiary sprzętów nie do
      tej powierzchni i w rezultacie uczucie klaustrofobii. To jest spory feler dla
      mnie.
    • morgana_le_fay Nie 10.01.07, 08:02
      Gospodarze prawdopodobnie chcieli dobrze i tymi dobrymi chęciami wybrukowali sobie przedpokój do jakiegoś piekiełka na palach w bloku. Dla mnie (z całym szacunkiem) nie do przyjęcia.

--
      Ich wystroju dopełniają suszące się świńskie gicze, drewniane meble i nastrojowe oświetlenie.
    • neo521 Prezentacja konkursowa - mieszkanie Państwa Mag.. 10.01.07, 08:12
      TAK. Fajny, przyjazny klimat. Oryginalne pomysły. Doceniam własną inicjatywę co
      do wykończeń i projektów, a nie zdawanie sie na łaskę i wyobraźnię architekta
      wnętrz. Łazienka- zapowiada sie interesująco, zachowana konsekwencja ze stylem
      wykończenia reszty mieszkania, w obecnych czasach praktyczna dla aktywnych i
      zapracowanych rodzin.
    • annika-ja TAK 10.01.07, 08:18
      Mam parę "ale" - te otoczaki na przykład, ale też duż jest fajnych elementów,
      przede wszystkim widać, że urządzanie mieszkania dla właścicieli jest frajdą, a
      nie efektem paru wypraw do hipermarketu budowlanego.
      --
      Forum służy do prezentowania jedynie miłych i przyjemnych opinii. Niekoniecznie
      szczerych.
    • croquemitaine NIE 10.01.07, 14:51
      Nie, bo połączenie otoczaków, bambusa, halogenków i krowich dzwonków, oraz
      mnóstwa innych niesharmonizowanych (chociaż "trendy")elementów wywołało u mnie
      ostry niepokój estetyczny. Kicz bez wdzięku. Łazienka niewygodna.
    • imka1 NIE 19.01.07, 12:48
      łazienka zapowiada się rewelacyjnie, elementy kuchni rowniez swietne.
      nie odpowiadaja mi wmurowane otoczaki,nie rozumiem fascynacji bambusem. Wiszące
      nib-ozdóbki w złym guście.Szkoda.
    • sylwia.ax NIe 30.01.07, 19:27
      Przypuszczam ze miało być etnicznie i naturalnie. Ale mnie się nie podoba; za
      dużo otoczaków i "rur" bambusowych.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka