Dodaj do ulubionych

Prezentacja konkursowa - mieszkanie Pani Anny J...

15.01.07, 11:43
Zapraszamy do oglądania kolejnego mieszkania konkursowego. Przypominam o
zasadach. Zaczynamy wątek od słów "TAK" lub "NIE" i ewentualnie dopisujemy
komentarz.
Obserwuj wątek
    • margie NIE 15.01.07, 12:56
      a mialo byc na tak.... ogladalam, ogladalam, coraz bardziej sie
      rozczarowywalam, a jak zobaczylam ostatnie zdjecie z firanka, to wymieklam... A
      juz myslalam, bo ciekawe kolory, choc kontrowersyjne ( biore poprawke na
      zdjecia), ale jak dla mnie za duzo udziwnien, zabudow k-g, te slupski, wneczki.
      Lazienka spaprana kolorem drewna ( myslalam, ze to pomaranczowy i az sie
      usmiechnelam, ale jak otworzylam zdjecie, to mi mina zrzedla). Przykro mi...
    • morgana_le_fay NIE 15.01.07, 13:25
      W tym mieszkaniu zgromadzono wszystkie "hity" wnętrzarskie ostatnich piętnastu sezonów. Są dziwaczne zabudowy g-k, halogenki, bulaje, wyspa w klaustrofobicznej kuchni, barowe stołki na chromowanych nogach, op-artowskie kafle, dekory, kolory wenge, magenta i oliwka. Nawet bambusy w szklanych fiolkach są. Wygląda to wszystko jak okolicznościowy katalog marketu budowlanego wydany na kolejną okrągłą rocznicę działalności.

Umieszczenie jednej z kanap w miejscu zwykle kojarzonym z jadalnią rodzi pytanie, czy właściciele dysponowali ich nadmiarem, czy to może atawistyczna potrzeba sypiania na przypiecku spowodowała tę dziwną lokalizację...?
      • croquemitaine o gustach się dyskutuje 16.01.07, 13:23
        Ja tak rozumiem ideę takiego konkursu - jako okazję do dyskusji o gustach.
        Nie jest najważniejsze, jak właścicielce się mieszka, bo skoro wysyła zdjęcia
        na konkurs, robi to w celu pochwalenia się swoim gustem na szerokim forum oraz
        uzyskania jak największej ilość wskazań na tak i wygrania konkursu, czyli w
        celu uzyskania OPINII i OCENY własnej działalności twórczej.
        Ponadto nie wiem, na jakiej podstawie lesio958 się opiera, sądzac, że ci, co
        krytykują omawiane tu mieszkanie, primo - nie wysłali zdjęć swoich mieszkań na
        tenże konkurs i secundo - "to dopiero byłaby masakra".
    • croquemitaine TAK 16.01.07, 12:52
      Tak, skoro skala ocen jest dwubiegunowa i na coś trzeba się zdecydować. Więc
      choć osobiście niechętnie zamieszkałabym w tym mieszkaniu, nie mogę nie docenić
      zamysłu realizacji wnętrza nowoczesnego i konsekwentnego wykorzystania
      szerokiej oferty najnowszych materiałów wykończeniowych. Zdarzają się kiksy
      (straszliwa firanka), ale są łatwe do szybkiego usunięcia. Kolory niebanalne i
      ożywcze. Fajnie rozwiązany problem ogromnego telewizora. Jest to nieodzowny
      sprzęt, a w większości mieszkań postawiony gdzie bądź lub wstydliwie
      ukrywany.
    • llogara NIE 16.01.07, 13:09
      przede wszyskim za stołki barowe i firanke w pokoju. Podoba mi sie tylko
      łazienka. To za mało na tak.
    • ulrike_m TAK 17.01.07, 00:23
      Za kolorystykę i niektóre rozwiązania z łazienki :)

Firanka w salonie natychmiast do wymiany! :)
      Rzeczywiście kolor łazienkowych szafek jakoś nie gra... I troszkę za duża ta konstrukcja z płyt g-k. Kuchnia się za
      graciła przez tę wyspę.
      Ale jest w mieszkaiu klimacik i juz...
      Rewelacyjny żyrandol w salonie! Gdzie go Pani dostała!?

pozdrawiam
    • 7605ogi NIE 17.01.07, 17:29
      NIE, O Boże. Chodząc po sklepach zastanawiałem sie czy "takie" kolory wogóle
      się sprzedają. Teraz juz wiem ze jednak tak:)))
      • neufahrwasser_in NIE 17.01.07, 19:15
        Brakuje tylko osławionej rury na barku... Kto dobierał te kolory? A w zasadzie
        ich odcienie. Oliwka z magentą + żołty jajeczny przyprawia o ból zębów. To mówię
        ja - miłośniczka wariackich kolorów i zestawiania ich ze sobą.
    • wwiolka4 tak 28.01.07, 18:39
      To mieszkanie zupełnie nie w moim stylu, ale widać że ktoś nad nim myślał i
      robił po "ichniemu" - za to TAK. Nie mówię krzesłom barowym i firankom
    • malgosia403 NIE 28.01.07, 23:59
      Przykro mi,ale nie podoba mi się.Na pewno mieszkanko zasługuje na uwagę-jest
      ciekawe,lecz nie podoba mi się taka ciemna atmosferka.Natomiast uwagę moją
      zwróciła fajna ścianka w salonie...
    • imagirro nie 29.01.07, 18:14
      właściwie nie ma tu rzeczy, o której mogłabym powiedzieć, że mi się podoba.
      najgorzej wypadła kolorystyka - męczy.
    • amelia_123 Tak 08.02.07, 21:52
      Tak - za pokoj dzienny i kuchnie ogolnie, odwazna kolorystyke.
      Zastrzezenia - polozenie plytek w lazience, polka w duzym pokoju ( lepsza bylaby
      bez wciec, prostsza , symetryczna )
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka