Dodaj do ulubionych

Prezentacja konkursowa - Mieszkanie Pana Jerzeg...

23.01.07, 13:42
Zapraszam do głosowania na nową prezentację.
Obserwuj wątek
    • la.mujer.loca Tak 23.01.07, 14:19
      Widok z okna powala. Mieszkanie też.
    • llogara TAK 23.01.07, 14:25
      piękne mieszkanie
      • pola_negri TAK 23.01.07, 14:41
        wielkie TAK! :-)
        • puba TAK 07.05.07, 17:10
          podoba mi się. bardzo.
    • mada1412 TAK. 23.01.07, 14:56
      ... choćby tylko za widok z okna...
    • zuzanna_anna Oj tak. 23.01.07, 14:59
      Za indywidualnosc, charakter i konsekwencje. :)
    • tumoi Re: Prezentacja konkursowa - Mieszkanie Pana Jerz 23.01.07, 15:06
      TAK, chociaż chciałabym zobaczyć to wnętrze w pełnym, dziennym świetle. Takie
      wnętrza zawsze lepiej wypadają w takim nastrojowym świetle....Razi mnie bałagan
      kuchenny i te 2 metalowe stołki po bokach zlewu
    • rudge Prezentacja konkursowa - Mieszkanie Pana Jerzeg.. 23.01.07, 15:06
      Na drugim zdjeciu jest moj salon, prosze o zmiane, powinno byc bowiem ono w
      mojej prezentacji. Erwin Gorczyca.
      • aguti fakt-pomyłka;zdjęcia z poddasza a za oknem ogród! 23.01.07, 22:32
    • mejbi Na tak 23.01.07, 15:14
      za klimat, choć nieco duszny ;)
    • winnniczka Tak 23.01.07, 15:30
      Rewelacja!
    • margie TAK 23.01.07, 16:08
      super. Osobiscie pzreszkadz ami andmiar pzredmiotow, ale klimat swietny,
      konsekwentnie i tak, ech.... Fajnie:))
    • a_pola Prezentacja konkursowa - Mieszkanie Pana Jerzeg.. 23.01.07, 16:37
      tak,:)
      • chat-bleu nie 23.01.07, 16:55
        Calosc bardzo spojna, ale jak dla mnie za bardzo zamkniete.
        Nie za lozko z oparciem o gola sciane i za to lusterko naprzeciwko lozka.
    • magdajeden Re: Prezentacja konkursowa - Mieszkanie Pana Jerz 23.01.07, 17:52
      fajny meski klimat, widac, ze urzadzane z jakims pomysłem i konsekwentnie. dla
      mnie jednak za duzo drewna i dyskwalifikująca kuchnia.
      za drewno nie oceniam, ale za kuchnie niestety tak
      tak/nie (ciekawe czy połowki głosów w ogole sie jakos liczy?)
    • madzikf Re: Prezentacja konkursowa - Mieszkanie Pana Jerz 23.01.07, 19:02
      tak.
      • morgana_le_fay Nie"+" 24.01.07, 10:24
        Daję "nie" z ciężkim sercem i po długiej wewnętrznej debacie. Na tak wskazywałaby jednak twórcza atmosfera we wnętrzu, to że mieszkanie niewątpliwie żyje, nie będąc tylko puszką wypełnioną dekoracjami. Łazienka i pracownia wyjątkowo mi się podobają, ze względu na bezkompromisowość i oddech z jakim zostały pomyślane. Wnętrze ma też kilka rozsianych tu i ówdzie doskonale się wpisujących w atmosferę elementów dekoracyjnych, za które należy się duży plus.
        Jednak ilość drewna, boazerii, ilość przedmiotów i sposób w jaki zostały nagromadzone i "poutykane" we wszystkie zakamarki nie dodaje temu wnętrzu charakterystycznej dla siedzib artystów i intelektualistów atmosfery jaskini ludzkiej myśli. Na razie jest jeszcze tylko jakimś nieładem.
        • jww18 Re:) 28.01.07, 01:23
          Nieład jest i owszem wyczuwalny, ale niestety uporządkowany.

Z ciekawostek, powiem, że tzw. boazerie powstały z odpadów produkcyjnych
          "europalet" w roku 1988 i był to wówczas prawie jedyny dostępny materiał bez
          przydziału z Urzędu Miejskiego. Ciekawe z jakiego powodu, te palety robili z 6
          gatunków drewna o różnym stopniu kurczenia się w trakcie schnięcia?

Co do nagromadzenia, to Pani Morgana nie widziała jeszcze mojej kolekcji śrub,
          wkrętów, podkładek, drucików i innego wszelkiego dobra z tematu "zrób to sam".

j. w. w.
    • croquemitaine TAK 23.01.07, 19:16
      Jednak tak za pomysł, konsekwencję i klimat, choć mam sporo zastrzeżeń. Widok z
      okna piękny, ale trudno za to dawać punkty. Podoba mi się łazienka, dużo mniej
      kuchnia, a najbardziej razi przytłaczający nadmiar wszystkiego.
    • caprio2 Tak 23.01.07, 20:43
      fajna dziupla:)
    • agatasto tak 23.01.07, 21:03
      cudo
      • neufahrwasser_in tak 23.01.07, 21:58
        Ma klimat i to "coś". Tylko wywalić te stołki z kuchni. Zazdroszczę taaakiego
        widoku...
    • tofi5 NIE 23.01.07, 22:33
      Widok z okna super ale na tym koniec bo mieszkanie paskudne.
    • t.he Tak 24.01.07, 10:50
      Wznoszę się nad osobiste upodobanie do przestrzeni i światła i mówię tak :) Za
      wyraźny charakter, świetne tabliczki, pomimo kuchni. I za związek pomiędzy
      wnetrzem, a tym, co na zewnątrz. Chcę to podkreślić, bo wiele osób ignoruje tę
      relację.
    • klucha1 Duże TAK! 24.01.07, 10:54
      Tak!
      • ulako Re: nie.....no .... 24.01.07, 14:21
        jest "przefajnowane "
        • askak1 Re: nie 24.01.07, 16:09
          samo poddasze fajne, ale na tak malej powierzchni tyle przedmiotow--
    • littlemy TAK!!! 24.01.07, 21:38

• nionczka Prezentacja konkursowa - Mieszkanie Pana Jerzeg.. 24.01.07, 22:05
      Fajnie wpasc w odwiedziny, ale mieszkac bym nie chciala. Za duzo drewna. I za
      malo swiatla. Dobre dla nocnego marka, studenta, nie dla mnie :-(
    • imagirro Nie 24.01.07, 22:23
      Wahałam się z poczatku, ostatecznie szalę przeważyła kuchnia (o h y d a !).
      • jww17 Re: Re:) 24.01.07, 23:49
        imagirro napisała:

> Wahałam się z poczatku, ostatecznie szalę przeważyła kuchnia (o h y d a !).

Będąc właścicielem tej "ohydnej" kuchni o pow. 3 mkw, muszę replikować... uważam
        ją za najciekawsze rozwiązanie w tym wnętrzu. Ciekawe kto potrafi umieścić na
        tej powierzchni wszystkie funkcje: gotowanie, lodówka, zlewozmywak, spiżarnia i
        w dodatku przytulne miejsce dla dwóch osób? Uważam, że jeżeli ktoś posiada
        kuchnię o większej powierzchni od łazienki i sypialni - powinien się nad tym
        zastanowić.

jww
      • neotehuana Re: Nie 25.01.07, 16:19
        Kuchnia jest świetnie zaprojektowana i naprawdę przytulna:)
    • gentrylane nie 24.01.07, 23:31
      Klimat jest bardzo fajny ale...
      Nawet jezeli jakies mieszkanie nie jest w moim stylu i nie chcialbym tam
      mieszkac to ciagle moglbym glosowac tak na takowe mieszkanie (jesli ma tzw
      "dusze") pod warunkiem ze spelnia pewne minimalne warunki. To znaczy na przyklad
      ze mieszkanie musi miec funkjonujaca kuchnie w ktorej rzeczywiscie mozna gotowac
      i musi byc urzadzone w taki sposob ze da sie je sprzatnac bez ogromnych i
      heroicznych wysilkow itd itd...
      Ja mam powazne watpliwosci czy to jest mieszkanie do mieszkania:-) , raczej
      cudowna i duza pracownia w korej mozna sie przespac. Strasznie nielatwo mi to
      NIE przyszlo.

Mam wrazenie ze widok z okna to okolice ul. Okopowej w moim rodzinnym Gdansku.
      Nie bylem tam od lat i byc moze sie myle???
      • jww20 Re:) 25.01.07, 00:05
        Miejsce się zgadza, a reszta prawie.

jww
    • olafisia Prezentacja konkursowa - Mieszkanie Pana Jerzeg.. 25.01.07, 15:17
      Tak, za sypialnię
    • pentelka5 TAK 26.01.07, 12:29
      Oj, ale super klimat. A hitem jest sposób z półkami na skosie w kuchni ;-).
      W sumie trochę za dużo gratów, szczególnie w kuchni ale jakoś tu to nie razi.
      I ten widok z okien!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka