Więcej "swoich" na liście świnoujskiego ZGM

15.04.11, 07:18
a wystarczyłoby taka lista była w internecie i nie tylko w Swinoujściu.Ale by to było w internecie zależy od urzędników.Taka jawność działaby na urzędników bo przecież każdy by ją widział i mógłby interweniować.Powinno być rozporządzenie odgórne wtedy nie byłoby zmiłuj się.
    • edda7 Więcej "swoich" na liście świnoujskiego ZGM 15.04.11, 09:13
      Rachuta. Symbol nepotyzmu i kretynizmu. Przecież szanowni rodzice mają dom na Siemiradzkiego. Syn chciał się wyrwać z chatki, żyć z dala od rodziców. Wstyd dla rodziny. Czas pakować walizki i wyjechać z miasta.
    • swarozyc Widze ze... 15.04.11, 10:01
      Zarzad komisaryczxny i wzmocnione patrole ZOMO co 200 metrow, nie tylko w ciecinie sa konieczne i niezbedne..
      Bez prostych "argumentow" przytaczanych za pomoca palek policyjnych, to wy, zdziczala populacja katobolszewicka w zachpomie, niczego sie nie nauczy..
      Tak trzymac!
Pełna wersja