Dodaj do ulubionych

Stopyra: Podoba mi się to, co robi Piotr Krzystek

29.04.11, 13:05
To juz nawet nie jest smieszne. Facet, ktory kazda najmniejsza decyzje konsultowal z KW PZPR i z KM PZPR teraz zostal oswiecony:
"Rada miasta nie jest forum działalności partyjnej. To miejsce, w którym radni mają służyć miastu, a nie zabawiać się w partyjne gry"
Po prostu rece opadaja...
Obserwuj wątek
      • Gość: ajpitoajpi2 Re: autorytet dla Kowalewskiej i Jachima IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.11, 14:47
        Stopyra był dobrym Prezydentem Miasta Szczecina. Miasto za Jego czasów rozkwitło i naprawdę dobrze się ludziom tutaj mieszkało.Czasy były takie, że musiał się podporządkować PZPR i śmiem twierdzić, że członkowie PZPR byli większymi społecznikami niż ci, którzy mienią się nimi dzisiaj. Ja osobiście mam żal do Pana Prezydenta Krzystka za to rozdawnictwo na korzyść kościoła katolickiego, ALE MAM NADZIEJĘ, że uda się Jemu doprowadizć do szczęśliwego finału wszystkie rozpoczęte inwestycje i ruszyć nasze "zapyziałe od 20 lat"miasto.Wszystkim nam winno na tym zależeć, aby Prezydentowi się udało. Wystarczy zauważyć, że wszystkie rozwijające się miasta miały Prezydentów kilku kadencji, którzy ze spokojem mogli dokończyć inwestycji i zamierzeń, Herr Herman Haken był nim, aż 29 lat. I to właśnie on zmodernizował Szczecin i za Jego kadencji powstały wszystkie obiekty, które dzisiaj wymieniając dumnie wypinamy pierś.
        • hsps Chyba jestes mlodym czlowiekiem... albo z PZPRu 29.04.11, 18:41
          "Stopyra był dobrym Prezydentem Miasta Szczecina" - taka wypowiedz nie wymaga komentarza. A argument, ze musial sie podporzadkowac przypomina mi jak zywo tlumaczenie wiekszosci Niemcow. Czlonkowie PZPR nigdy nie byli spolecznikami (pojedyncze przypadki pomijajac). Zazwyczaj drobni karierowicze, donosiciele i lapowkarze. Sluze chetnie przykladami ze Szczecina od lat 60tych (jeszcze za Walaszka) az do 90tych na Cypryniaku skonczywszy.
          • aysy.1 Re: Chyba jestes mlodym czlowiekiem... albo z PZP 30.04.11, 06:39
            hsps napisał:

> "Stopyra był dobrym Prezydentem Miasta Szczecina" - taka wypowiedz nie wymaga k
            > omentarza. A argument, ze musial sie podporzadkowac przypomina mi jak zywo tlum
            > aczenie wiekszosci Niemcow. Czlonkowie PZPR nigdy nie byli spolecznikami (pojed
            > yncze przypadki pomijajac). Zazwyczaj drobni karierowicze, donosiciele i lapowk
            > arze. Sluze chetnie przykladami ze Szczecina od lat 60tych (jeszcze za Walaszka
            > ) az do 90tych na Cypryniaku skonczywszy.
            g....wiesz.
            oczywiście, ze za komuny było wiecej społeczników niż teraz. niczego to ostatecznie nie dowodzi i z rożnych przyczyn to miało miejsce , czesto przyczyn obiektywnych jak chociazby takiej, ze latwiej bylo Dobyc srodki na elementarne zycie....ale on ma racje...tak za PRL było wiecej społeczników. nowe czasy a partia z nazwa obywatelska wytepily wszelkie ruchy społeczne i niezależne. ostatnio pan lider po, pan tusk w dyskusji z celebrytami na ujął się z ruchów społecznych organizacji pozarządowych robiąc sobie jaja z działalności tychże, kryty ująć ich skuteczność i działalność.
    • andreas.007 Pan Krzystek upartyjnil radę i zarzad... 29.04.11, 14:51
      Takich tarc politycznych i rozgrywek nie było jeszcze chyba.
      Od samego początku personalne rozgrywki w radzie miasta
      zajmowały najwiecej miejsca i wzbudzały najwiecej emocji partyjnych!
      Przecież była nawet potrzebna specjalna sesja by obsadzic składy komisji!
      Teraz niedawno znowu blokada składu do rady Euroregionu Pomerania -
      typowe zagranie partyjno-polityczne..,

Mnie się podoba Lady Gaga, a pan Krzystek nie ma się podobać,
      a ma zarządzać miastem... minęło już od wyborów pól roku,
      a szef radnych jeszcze mówi o obsadzie zarządu miasta,
      to już powinna być historia!

Przecież dopiero teraz po mniej wiecej ustaleniu składu
      idą zmiany w dół po urzędzie na stanowiskach urzędników -
      oczywiście zmiany zgodnie z wytycznymi partyjnymi!
      Panu Przewodniczacemu to się podoba?

Czytając tytuł spodziewałem się, ze Przewodniczący ma na myśli,
      to co robi pan Krzystek w mieście, ze mu się podoba!
      Bierze kredyty i chce - oby udało się - realizować inwestycje,
      które latami były w sferach wizualizacji!

Mnie to się podoba, ale mam obawy ze trochę przesadza,
      a w przyszłym roku bedą z tym problemy!

Zaś Przewodniczacy Rady Miejskiej skupia się na działaniach partyjnych w radzie!
      Podoba mu się to!
      • Gość: pamiętająca PRL Re: Stopyra: Podoba mi się to, co robi Piotr K. IP: *.dynamic.chello.pl 29.04.11, 18:54
        Jan Stopyra to postac przerazająca. Jego dani polityczni koledzy z PZPR i SLD próbują podtrzymywać mit o Stopyrze jako "dobrym gospodarzu". A tak po prawdzie, ten Pan jest taki sam jak cały socjalizm - brzydki, szary i betonowy. To za jego naczelnikowania z nadania PZPR-u (czasy Gierka, ktorego zdradził na rzecz Jaruzelskiego) w mojej opinii spaprano całe miasto. Szczecin - tak jak chciała Partia - stał sie obrzydliwym betoniakiem. Nie rozumiem ludzi, którzy twierdzą, że miasto sie rozwijało. Czas pokazał, że powodem do dumy są rzeczy nie zepsute przez komunę. Szkoda tylko tego zmarnowanego przez komunistów potencjału i ludzkiego wysiłku.
        PS. Czy już wszyscy zapomnieli, że o tym Panu mowiono w mieście, że to "czerwony książę". Że tak naprawdę strajkując w Stoczni, starajkowano przeciwko władzy takich jak ten Pan. A na czym ten facet, nazywający siebie samorządowcem, zrobił swój majątek ? I w zamian za co został mianowany przez gen. Jaruzelskiego konsulem u tow. Todaora Żiwkowa (skazanego na 7 lat więzienia z okradanie własnego norodu) władcy Bługarskiej Republiki Ludowej ?
    • organizacjapracy Stopyra: Podoba mi się to, co robi Piotr Krzystek 29.04.11, 19:06
      "...Zostaną wreszcie zrealizowane te inwestycje, na które każde europejskie miasto czeka."

Poszedł kolega przewodniczący na całość! Dzielnie snuje dalej pan Stopyra:

"Mam na myśli filharmonię, halę widowiskowo-sportową, modernizację ul. Struga czy budowę spalarni śmieci."

Moje pytanie brzmi: które europejskie miasto czeka na modernizację ul.Struga,o reszcie nie wspomnę ???

Widać niewiele wiem , ale czy" europejskim" miastom nie przeszkadza to, że za naprawę ich życia zbiera się Piotr Krzystek? Mi to przeszkadza,ponieważ Jego rodzinne miasto tonie we wszystkim tym ,czego" europejskie" miasta już nie znają.
    • aysy.1 Re: Stopyra: Podoba mi się to, co robi Piotr Krzy 30.04.11, 06:33
      hsps napisał:

> To juz nawet nie jest smieszne. Facet, ktory kazda najmniejsza decyzje konsulto
      > wal z KW PZPR i z KM PZPR teraz zostal oswiecony:
      > "Rada miasta nie jest forum działalności partyjnej. To miejsce, w którym radni
      > mają służyć miastu, a nie zabawiać się w partyjne gry"
      > Po prostu rece opadaja...
      klasyczna postawa każdego obludnika pokemona a w tym prYpadku hsps.
      jak stopyra realizował swoje urzędnicze polucj e ale przy platformie obywatelskiej to pełnił tam role " kwiata w butonierce" w pewnym okresie jak stało się inaczej to okazuje się starym komuch em, który z nadzwyczajna gorliwoscia wypelnial wole komitetów. dziesiątki aktywistow po panie hsps spijalo z ust komuny każde słowo kiedyś tam. proszę nie kaz mi wymieniać bo jeszcze wymienię.
      • hsps Widze, ze stare metody nie rdzewieja 30.04.11, 15:01
        POKAZ chociaz jedna moja wypowiedz w ktorym chwalilem kiedykolwiek Stopyre (kwiatek w butonierce) - zwykly manipulant z ciebie, wkladajacy w moje usta cos czego nigdy nie wypowiedzialem.
        POKAZ chociaz jedna wypowiedz z ktorej wynikaloby, ze jestem zwolennikiem PO! Nigdy nie bylem.
        Ludziom twojego pokroju nie miesci sie w glowie, ze mozna kierowac sie w zyciu zdrowym rozsadkiem i podstawowa moralnoscia bez jakichkolwiek sympatii dla jakiejkolwiek partii.
        Z mojego dosc dlugiego zycia wynika jedno: politycy (niezaleznie od kierunku) sluza tylko i wylacznie sobie.
        Natomiast twoich "czerwonych" zawsze charakteryzowala buta i arogancja wiec wyzwiska typu "pacan" nawet mnie nie wzruszaja.
        Gruba kreska byla ogromnym bledem.
      • Gość: Beniek Re: Stopyra okradal Polakow IP: *.dynamic.chello.pl 01.05.11, 17:50
        "Prezydent nie powinien ulegać naciskom PO, nie powinien na zastępcę powoływać osoby, którą oni wskażą. Przecież reprezentantem Platformy jest Aleksander Buwelski" Tak jak Krzystek rządzi Szczecinem korzystając z koalicji PiS-u z SLD, to jakoś nie mogę sobie przypomnieć, aby PO oddelegowała Buwelskiego do tej koalicji. Stopyra zawsze bedzie bredził, byle tylko utrzymać jakąś cząstkę władzy i kasy. Typowy członek rodem z PZPR-u.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka