Polska przewodzi UE, Szczecin zagrał świetnie

02.07.11, 13:16
Fajnie jest! Tykko niech Prokuratura powie co w końcu z tymi mieszkaniami socjalnymi nie słusznie przyznanymi żeby nie powiedzieć inaczjej! Co z Dyrektorem z WMi LU aresztowanym przez Wysoki Sąd? Co z bydłem obiętym "troską" Pana Prezydenta? Co z nami?
    • maxymus1 Polska przewodzi UE, Szczecin zagrał świetnie 02.07.11, 13:27
      Jeszcze to raz ja jestem sceptyczny, okradziono nas na podstawie sfałuszowanego postępowania prawnadministracyjnego , z jednego mieszkania po rodzicach żony, teraz mieszkam w oficynie, małe mieszkani 52 m. też mi nie wolno jego wykupić bo rezerwa mieszkaniowa jestem! A na frontowej kamienicy urządzono HOTELE, które są melinami de facto! Dla paru cwanych adwokatów! Co mam napisać?Z trudem od inwektyw się powstrzymuję.
      • Gość: inaz Re: Polska przewodzi UE, Szczecin zagrał świetnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.11, 14:56
        Nudziarze z was. Co mnie obchodzi jakies mieszkanie. Jest jasne ze prezydent miasta nie moze mieszkac na 50 m. Istota jest jakość zarzadzania a nie jakies przesatrzałe aferki.
      • Gość: Stary Re: Polska przewodzi UE, Szczecin zagrał świetnie IP: *.dynamic.chello.pl 03.07.11, 20:02
        Nie licz na nic.

    • Gość: ) Re: Dogonić peleton! IP: *.dynamic.chello.pl 02.07.11, 14:17
      Prowincja się cieszy :)

      Noc Kultury 2010
      Wrocław 2010

      Kraków 2010
      Warszawa 2010

      Kraków 2010
      Kijów 2010
      London 2009

      Bangkok 2009
      • Gość: blockers Re: Dogonić peleton! IP: *.szczecin.mm.pl 02.07.11, 16:07
        te z wroclawia i krakowa totalne badzieiwie
    • andreas.007 Re: Polska przewodzi UE... 02.07.11, 15:19
      Polska przewodzi Unii, lecz nie bierze udziału już nie mówiąc,
      ze nie ma prawa głosu w ważnych spotkaniach ministrów w kwestiach finansowych!
      W telewizji jeden pan z rzadu powiedział, ze najwiecej co Polska moze wnieść do Unii
      w czasie naszej prezydencji, to... kultura.
      Tak wiec powinnismy sie bawić i pięknie grać.

      Nawet taki dowcip powiedział... ze syn pyta ojca czy wąż ma ogon?
      A ojciec odpowiada, ze WYŁĄCZNIE ogon..,
      a my możemy także wnieść głownie kulturę.
    • maxymus1 Polska przewodzi UE, Szczecin zagrał świetnie 02.07.11, 15:37
      OK. Andreas, nie mam nic przeciwko Unii, a może i mam, mam takie marzenie, żeby kiedyś na ten całyh zakłamany ZBiLK, sprowadzić Prokuratorów ze Szwajcarji!
      • Gość: ` Re: Polska przewodzi UE IP: *.dynamic.chello.pl 02.07.11, 15:58
        Z instrukcji dla komórki KGB w Polsce z czasów Bolesława Bieruta:

        Mieszkania w nowych osiedlach i odbudowywanych miastach nie mogą zawierać dodatkowych pomieszczeń pozwalających na hodowlę inwentarza lub gromadzenie żywności na dłużej i w większych ilościach.

      • Gość: jurek z pyrzyc Re: Polska przewodzi UE, Szczecin zagrał świetnie IP: *.globalconnect.pl 02.07.11, 16:14
        jak Szczecin zagrał świetnie to ja chyba oglądałem inną imprezę... wisienką na torcie była szpikerka Popek co 5 minut zachecająca do głosowania na audiotele za 4 zl + vat
        o chałturnikach na scenie az zal wspominac ...

        • exman Re: Polska przewodzi UE, Szczecin zagrał świetnie 02.07.11, 18:45
          Szczecin Prowincjonalny.
        • Gość: czy-telniczka Re: Polska przewodzi UE, Szczecin zagrał świetnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.11, 18:58
          > o chałturnikach na scenie az zal wspominac ...

          Tak, tort bez wisienki nie miał by uroku, a jego smak trudno było by opisać :)))
          Odbiór audiotele , może powinien tłumaczyć byt dla sponsora - jak było w realu ?!
          Trochę fale na Odrze w tym Dniu musiały dać znać, by ...przypomnieć się morzu...
          To był/jest zawsze urok i pozostanie jako "alibii" dla tego miejsca :)

    • Gość: ` Re: Polska przewodzi UE, Szczecin zagrał świetnie IP: *.dynamic.chello.pl 03.07.11, 00:05
      Gdyby prześledzić ewolucje celów polskiej prezydencji na przestrzeni ostatnich dwóch lat, łatwo dostrzec, że niewzruszone pozostają tylko dwa priorytety: relacje ze wschodnimi sąsiadami oraz sprawy bezpieczeństwa europejskiego. Nietrudno też zauważyć, że pod tymi tematami kryją się sprawy, których realizacja leży przede wszystkim w interesie putinowskiej Rosji.
      Najbardziej widoczna zmiana polega na porzuceniu przeglądu Strategii Morza Bałtyckiego, którą jeszcze w roku 2009 wymieniano wśród podstawowych celów polskiej prezydencji. Dotyczyła ona wspólnej koncepcji działania ośmiu państw basenu Morza Bałtyckiego. W ramach tej strategii planowano szereg ważnych dla Polski inwestycji np. budowę autostrady Gdańsk - Brno, linii kolejowej Gdańsk-Warszawa-Brno czy połączeń Rail Baltica i Via Baltica oraz wdrożenie „Planu połączenia rynków energii krajów bałtyckich” w celu zwiększenia liczby połączeń Łotwy, Litwy i Estonii z sieciami europejskimi. Jak każde działania integracyjne państw byłego Bloku Sowieckiego, również ten projekt był postrzegany przez Rosję jako zagrożenie dla jej interesów, głównie energetycznych. W perspektywie planów dotyczących budowy autostrad morskich, projektu oczyszczenia Bałtyku czy zintegrowanej polityki morskiej państw „ósemki”, Strategia Morza Bałtyckiego mogła zagrozić Nord Streamowi - sztandarowej inwestycji rosyjsko-niemieckiej. Kolidowała również z koncepcją eksterytorialnego korytarza Moskwa – Berlin, w której planuje się budowę linii kolei magnetycznej, biegnącej przez terytorium Polski i Białorusi.
      Rezygnację z tej strategii można wyjaśnić, dostrzegając podporządkowanie polskiej polityki zagranicznej dyktatowi Rosji.

      bezdekretu.blogspot.com/2011/06/polska-prezydencja-rosyjski-plan.html
    • ppd_i_ur_gryf Polska przewodzi ? 04.07.11, 08:39
      W czym przewodzi Polska w Unii??? Lud dostał igrzyska inni zabrali kasę.
      • Gość: gość Re: Polska przewodzi ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.11, 08:49
        ppd_i_ur_gryf napisał:

        > W czym przewodzi Polska w Unii??? Lud dostał igrzyska inni zabrali kasę.

        Nie psuj dobrego samopoczucia. Niech się ciemnemu ludowi wydaje że na coś ma wpływ.
        • Gość: czy-telniczka Re: Polska przewodzi ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.11, 15:30
          > > W czym przewodzi Polska w Unii??? Lud dostał igrzyska inni zabrali kasę.

          PRAWDA

          > Nie psuj dobrego samopoczucia.
          > Niech się ciemnemu ludowi wydaje że na coś ma wpływ.

          Był WSCHODNI WIATR do 1989 r - poznany przez obecnie "starsze pokolenie"
          Był/jest ZACHODNI WIATR ZACHODNI i data 1 maja 2004 roku - TU też podpowiedż ?!
Inne wątki na temat:
Pełna wersja