Dodaj do ulubionych

Innowacyjny trening komunikacji interpersonalnej!

04.01.12, 21:47
Już 21 stycznia w Szczecinie odbędzie się premierowa edycja szkolenia "Mapa Komunikacji - innowacyjny trening komunikacji interpersonalnej"!

sprawdź już teraz pod adresem: www.mapakomunikacji.pl

Całe Twoje życie wypełnione jest kontaktami z innymi ludźmi - w domu, w pracy, w szkole i na ulicy - od Twoich umiejętności komunikacyjnych często zależy powodzenie lub jego brak. Ile razy przydarzyła Ci się nieprzyjemna sytuacja, z której nie udało się wyjść obronną ręką? Z drugiej strony - jak myślisz, o ile Twoją skuteczność podniesie używanie nowoczesnych modeli komunikacji?

Bardzo!

Mapa komunikacji to szkolenie, które powstało po to, aby wszystkim nam żyło się łatwiej, przyjemniej i skuteczniej. Wyobraź sobie świat, w którym wszyscy świadomi są swoich potrzeb, efektywnie je komunikują i w zdrowych relacjach spełniają potrzeby innych. Bez kłótni, problemów i nieporozumień. Możesz rozpocząć ten proces już teraz :)

Podczas szkolenia poznasz szereg modeli i strategii komunikacji, gotowych do wdrożenia natychmiast i szalenie skutecznych. Wszystko gotowe od ręki.

Sprawdź więcej pod adresem www.mapakomunikacji.pl

Już 21 stycznia w czasie kilku godzin możesz poznać narzędzia, które znacząco poprawią jakość Twojej komunikacji. Możesz zacząć proces zmiany jeszcze w tym roku! Wiesz, że warto.

Do zobaczenia!
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka