Kuriozalne uzasadnienie PO

01.02.12, 11:09
www.24kurier.pl/Aktualnosci/Szczecin/Goraco-o-alkoholu
cyt. "- Na sesji będzie rozpatrywany m.in. obywatelski projekt uchwały dotyczący zmniejszenie odległości punktów sprzedaży alkoholu. Ale z dużym niepokojem widzimy, że idea obywatelskich projektów jest wypaczana. Bo pomysłodawcą i wnioskodawcą jest jedna osoba, która jest zainteresowana własnym biznesem. Jako klub PO jesteśmy przeciw takiemu załatwianiu sprawy. Będziemy przeciw tej uchwale - mówił radny Sieńko.

- Takie działania jednego przedsiębiorcy nie mają nic wspólnego z inicjatywą obywatelską. Rada Miasta powinna jednomyślnie stwierdzić, że to nie jest metoda. PO chce wprowadzić pod obrady radnych własne stanowisko dotyczące handlu alkoholem w mieście - mówił Sławomir Nitras."

Rozumiem to tak, że zamiast zbierać podpisy wśród mieszkańców, przedsiębiorca w Szczecinie powinien udać się do "zaprzyjaźnionego" polityka, urzędnika czy radnego i poprosić go załatwienie naszej sprawy.
    • aysy.1 Re: Kuriozalne uzasadnienie PO 01.02.12, 11:14
      marysia.3.3 napisała:

      > Rozumiem to tak, że zamiast zbierać podpisy wśród mieszkańców, przedsiębiorca
      > w Szczecinie powinien udać się do "zaprzyjaźnionego" polityka, urzędnika czy ra
      > dnego i poprosić go załatwienie naszej sprawy.
      no i koniecznie zasponsorowac anońimowo kampanie wyborcza takiego aktywisty...bo ma sprawe ....
    • Gość: w Re: Kuriozalne uzasadnienie PO IP: 108.59.252.* 01.02.12, 11:34
      peowskie gnojki nie dosc ze glupie to jeszcze bezczelne
    • zed.1 Re: Kuriozalne uzasadnienie PO 01.02.12, 16:18
      ciezko wymagac uzasadnienia od baranow ktorzy jedna decyzja w ramach walki z alkoholem chca poslac na bezrobocie ponad 300 osob. ci ludzie nie mysla.
Pełna wersja