Na Monachium!

08.09.12, 19:10
Jak zwykle jedyna rzetelna lokalna gazeta informuje że magistrat cieciński w osobie z-cy prezydenta D. Wąsa i cyt: "jeszcze dwóch pracowników urzędu" udaje się na targi nieruchomości w Monachium. Zaplanowano tam szereg spotkań z potencjalnymi kontrahentami chętnymi do zasiedlenia słynnych ciecińskich biurowców na usługi BPO oraz atrakcyjnych miejskich gruntów. Zgodnie z napiętym terminarzem delegacja ma w planie w ciągu 3 dni targów "zaprezentować się kilkudziesięciu firmom" z którymi to już, podobno, umówiono konkretne spotkania. Według założeń każde ze spotkań ma trwać około... 15 minut.
Koszty delegacji mają być niższe niż w latach poprzednich - 80 tys. /2010 i 76 tys. /2011. Koszty to przejazd, hotel, pobyt - "trudno w tej chwili powiedzieć ile to będzie kosztowało" powiedział D. Wąs.

Pamiętacie, był kiedyś taki zastępca prezydenta, Krzystof Nowak? Ten to dopiero targów odwiedził! I to z jakim skutkiem! Czuję że pan Wąs będzie kontynuatorem tej tradycji.
    • wypedzonyzziemodzyskanych w 2011 już je zdobylismy 08.09.12, 20:57
      Bylismy juz tam w 2011 r. - oto zdjęcie relacjonujące zainteresowanie floating garden

      www.szczecinnieruchomosci.com.pl/files/2011/10/2.jpg
    • Gość: biznesmen Re: Na Monachium! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.12, 21:26
      Ciekawe czy powiedzą ewentualnym chętnym jak wspaniałe warunki dla przedsiębiorców panują w tym mieście?
      • exman Re: Na Monachium! 24.10.12, 08:25
        Hola, czegoś tu nie rozumiem, miasto za moje pieniądze ma szukać chętnych do wynajęcia powierzchni w prywatnych biurowacach ?
    • Gość: Pit No i dupa jak zwykle. IP: *.static.espol.com.pl 24.10.12, 07:36
      www.24kurier.pl/Aktualnosci/Szczecin/Cos-z-tego-bedzie-
      Czy warto było jechać do Monachium?

      - W trakcie targów przeprowadziliśmy kilkadziesiąt spotkań podczas, których nawiązaliśmy kontakty zarówno z inwestorami poszukującymi terenów inwestycyjnych m.in. zarządcami nieruchomości i pośrednikami, ale także firmami consultingowymi. Trudno mówić już w tej chwili o wymiernych efektach targów, gdyż pozyskiwanie inwestorów to długotrwały proces - tłumaczy wiceprezydent Szczecina Dariusz Wąs.
      Zapewnia, że on i jego ludzie promowali miasto pod względem nie tylko gospodarczym - jako miejsce do inwestowania, ale także jako miejsce do zamieszania czy odwiedzenia.
      Nawiązanie biznesowych kontaktów w Monachium, czyli koszt uczestnictwa w targach dwóch osób wyniósł ok. 10 tys. zł.



      :))))))))))))))))))))))))))))))))))
Inne wątki na temat:
Pełna wersja