Dodaj do ulubionych

TOZ prosi pilnie o pomoc !

08.04.13, 16:51
Proszę forumowiczów i wszystkich z okolic Pyrzyc, którym nie jest obojętny los zwierząt o pilną pomoc
TOZ Oddział Szczecin pocztą mailową otrzymał zgłoszenie o kolejnym dramacie psiaków z Brzeska: "Witam, proszę o pomoc w Brzesku koło Pyrzyc mogę dokładnie pokazać w którym miejscu) jest suczka z 8 szczeniakami dowiedziałam się o tym wczoraj od dzieci które chodzą ją dokarmiać, dzisiaj poszłam zobaczyć czy to prawda okazało się że tak. Pieski widzą na oczka i same jedzą mają tak około 5 tygodni wraz z matką mieszkają w norze,podchodzą do ludzi matka też nie jest agresywna, podobno niektórzy ludzie z Brzeska chcą je wsiąść do siebie po szczeniaczku. Jednak trudno mi to ustalić. Bardzo proszę o pomoc!..." adres i telefon zgłaszającej został nam podany.
Nie jesteśmy w stanie jako społeczna organizacja składająca się z garstki wolontariuszy, którzy po godzinach swojej pracy zawodowej czy nauce pomagają zwierzętom jechać do Brzeska, odłowić psiaki oraz zapewnić im domy. Działamy na terenie gminy Szczecin i wyjątkowo jako TOZ podejmujemy się opieki nad psami z innych gmin - w Szczecińskim Schronisku miejskim jest ponad 300 psów szukających nowego domu.
To prawda, że Aura dzięki naszej pomocy znalazła cudowny dom, ale nie możemy zapewnić go każdemu potrzebującemu psiakowi także z gminy Pyrzyce, która schroniska nie posiada :(((

Proszę o pomoc w znalezieniu psiakom domu tymczasowego, szczeniaki na pewno szybko znajdą nowe domy, ale nie można ich zostawić w norze z matką - wszystkim należy pomóc i dać szansę na nowe życie !
Deklarujemy jako TOZ pomoc w znalezieniu nowych, stałych domów dla psiaków, pomoc w sterylizacji suczki, ale prosimy Was o pilną, tymczasową pomoc dla psiej rodziny zamieszkującej norę w Brzesku. Jeżeli psiaki nie znajdą domu tymczasowego zostaną wywiezione do Sierakowa

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka