Nie masz kubła na śmieci? Dzwoń na specjalny te...

01.07.13, 11:07
Pod wyzej wymieniony numer nie sposob sie dodzwonic. Probowalam dzisiaj przez prawie poltorej godziny, poniewaz rano Sita-Jantra oproznila pojemniki moim sasiadom z naprzeciwka (7 domow mimo, ze Remondis nie zabral i nie oproznil po raz ostatni pojemnikow), a moj dom i trzy sasiednie opuscili (tez bylismy w Remondisie), chociaz wszyscy zlozylismy deklaracje. Udalo mi sie zlgosic to dopiero u trzeciego urzednika pod numerem 91 435 1198. I mam zle przeczucia co dalej w tym cyrku.
    • marekszczecins Nie masz kubła na śmieci? Dzwoń na specjalny te... 01.07.13, 12:00
      Ja mieszkam na Gumieńcach i od czwartku od rana nie mam śmietnika jak to firma Remondis zabrała swój pojemnik za który miałem zapłacone do końca miesiąca. Nowa firma która ma odbierać śmieci Sita Jantra twierdzi że nie dostali od miasta deklaracji i mam z miastem to załatwiać mimo że złożyłem deklaracje i mam potwierdzenie. Piąty dzień bez śmietnika. Burdel na całego!
      • Gość: konigin Re: Nie masz kubła na śmieci? Dzwoń na specjalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.13, 13:12
        Ja tez z Gumieniec. Czy tylko ta dzielnica ma takiego pecha ?
      • Gość: nickowy Re: Nie masz kubła na śmieci? Dzwoń na specjalny IP: *.102.wifinet.szczecin.pl 01.07.13, 14:04
        Zawieź śmieci pod Urząd Miasta i wywal na schody, to zaraz się dla Ciebie kubeł znajdzie ;)
        • Gość: ginerwa Re: Nie masz kubła na śmieci? Dzwoń na specjalny IP: *.dynamic.chello.pl 01.07.13, 16:13
          Chcesz Straż Miejską oderwać od pilnowania nielegalnie poparkowanych samochodów bezradnych?
    • Gość: rss Re: Nie masz kubła na śmieci? Dzwoń na specjalny IP: 198.144.116.* 01.07.13, 18:06
      www.jerzybielec.blogspot.com/2013/07/segregacja-smieci-w-szczecinie.html
    • ciass Moim zdaniem za kubły odpowiada miasto. 01.07.13, 18:11
      To Krzystek jako zarządca miasta bierze od nas pieniądze za wywóz śmieci. To jego podwładni w naszym imieniu wybierali firmy którym następnie w naszym imieniu zlecali wywózkę śmieci. Niech się urzędnicy wezmą do roboty. Ja nie mam gdzie wyrzucać posortowanych śmieci ponieważ nie wstawiono odpowiednio oznaczonych pojemników zgodnych z nowymi przepisami. Miasto nie wywiązuje się z nowej umowy i tyle. Ciekawe czy urzędnicy dostaną premie?
      • Gość: nomad Re: Moim zdaniem za kubły odpowiada miasto. IP: *.dynamic.chello.pl 01.07.13, 19:29
        Jeśli tego oficjalnie jako skargi nie zgłosisz - to nikt nie dostanie kary.

        Bo ganiać i karać obywateli władza lubi a przyznawać się do fikcji i degrengolady nie lubi.
      • Gość: PawelA Re: Moim zdaniem za kubły odpowiada miasto. IP: *.dynamic.chello.pl 01.07.13, 21:52
        Co się przejmujesz, przy 1 Maja na osiedlu Gontyny, stoją takie, jak zauważyłem wieczorem pojemnik na plastiki i papier były pełniutkie...
        Mamy 1 wszy dzień...
        Gratuluje.
        To ile razy wywiozą? Raz na dwa tygodnie? I pewnie znowu przyjedzie 1 ciężarówka, bez przegród i wsypie na siebie te 3 "posegregowane" pojemniki?
        W sumie to nie jest zły pomysł, żeby worami ze śmieciami pokazać preziowi co się o nim myśli... Ale lepiej chyba na Warszewo pod domem mu wywalić, niż na Armii Krajowej, nie?
    • maxymus1 Nie masz kubła na śmieci? Dzwoń na specjalny te... 02.07.13, 01:48
      Ja tu nikogo nie chcę bronić! Ale kto jest winny? A Unia qrva ich mać! A i Polskie Rządy po koleii, od transformacj począwszy, przekupne bydło!!! Dlaczego tylko w Polsce, nie skupuje się gnoje opakowań szklanych??? Dlaczego? Byłem tu i tam, to nawet słoiki po musztardzie , czy innych wiktuałach można oddać w hipermarkecie do skupu! Normalna mafia! Tak zwane lobby producentów! Gnój w Polsce robicie cwaniaki jedne. A Komuna? Komuna skupowała, nawt butelki po oleju, jak je się wymyło! Macie problem, bogaty narodzie, ale z władzami przekupnymi, albo tumiwisizmem słynącymi! Powiedzcie? Dlaczego ja butelki po piwie, czy słoika po kompocie , nie mogę oddać do skupu? Albo, PETA, do zmielenia, i wycofania kaucji, jak jest tuż za granicą? Dlaczego??? Co musi się stać?????
Pełna wersja