Dodaj do ulubionych

Ekipa budowlana i kierownik

08.01.14, 11:05
Czy może mi ktoś polecić dobrą ekipę budowlaną (bazalkoholową ;) ) oraz kierownika budowy z głową? Proszę o informację od tych, którzy zdobyli już doświadczenie związane z budową domu. Planuję rozpoczęcie budowy wiosną.
Z góry oczywiście wszystkim dziękuję!
Obserwuj wątek
  • greco2000 Re: Ekipa budowlana i kierownik 08.02.15, 11:02
   POLECAM Firmę Usługi Budowlane Siergiej ze Szczecina/Dołuje - naprawdę Pan Siergiej Zapadynsky właściciel działa sprawnie. Na swojej stronie ma kilka realizacji z opiniami. Widziałem jego realizacje u mojego Kolegi - budowa może być naprawdę mniej stresowa. Powodzenia wszystkim budowniczym.
  • mirchul78 Re: Ekipa budowlana i kierownik 20.05.19, 12:29
   Witam no ja mogę i polecić i odradzić. I zacznę od odradzenia. A odrazam firmę remontowo budowlana Adam Bud ze szczecina rzekomo zarejestrowaną na Krzysztof Pododemski. Przynajmniej tak jest w umowie. Jednak jest to człowiek bez Regonu, jego firma jest fikcyjna. Reklamuje się na swojej stronie http://adambud.szczecin.pl. Nigdzie jego firma nie widnieje. Wszelkie komentarze na temat tej firmy nie istnieją, a jak już są to naprawdę negatywne. Mianowicie Pan wchodzi, podpisuje podejrzaną umowę (bez wielu istotnych informacji), bierze zaliczkę i pojawia się 3 razy w tygodniu po 3 godziny. Obecna ekipa remontowa poprawia powyrywane kontakty, krzywo wylaną posadzkę i dokończa gładzenie ścian. Dodatkowo Ten Pan wylatując polubownie z roboty o 21 przypomina sobie o roszczeniach w wysokości 150 zł nieopodatkowanych, bo rachunków ani faktur ten osobnik nie wystawia - dodatkowo rzekomych dopłatach - które eksperci budowlani uznają za bezsensowne i bezpodstawne. W rezultacie ten Pan powinien Oddać nam jeszcze pieniądze i z tych które mu zostana rozliczyć VAT! A tego nie robi, dodatkowo woła o więcej. Można gorzej trafić na wykonawce? No niestety... Dodatkowo wiemy z innego źródła że ten Pan miał mieć założone sprawy w sądzie! No tragedia. Podsumowując: Jak zgłasza się do was ten człowiek : Adambud Szczecin
   Okna,drzwi,remonty
   dostępny pod telefonem Telefon 511212771lub 720703384 // Email biuro@adambud.szczecin.pl to albo odrazu dzwońcie po skarbówkę i policję albo odrazu wyrzucajcie go za drzwi! To nie jest normalne tak wyłudzać pieniądze, przy tym grać biednego - pokrzywdzonego przez cytuję: żonę wariatkę człowieczka. Wstyd dla rzetelnych wykonawców!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka