Dodaj do ulubionych

Dobry i tani optyk w Szczecinie

31.10.14, 13:19
Wiem że co dobre to nie może być tanie, ale w miarę możliwości szukam taniego i dobrego optyka. Potrzebuję okulary progresywne
Obserwuj wątek
    • pia.ed Re: Dobry i tani optyk w Szczecinie (optometryk) 02.11.14, 12:12
      Nie wiem czy to bylo tanio czy drogo, bo w tym salonie korzystałam tylko ze zbadania wzroku przez optometryka, ktorym byla szalenie mila pani magister ...
      Mam wadę oczu zwana "pryzma" co sie objawia podwójnym widzeniem,
      i zbadać ja i wystawić receptę może wyłącznie optometryk.

Pisze o tym zakładzie, bo nigdzie nie spotkałam tak sympatycznej obsługi
      i nikt nie poświecił tyle czasu na zbadanie wady moich oczu jak tam.
      Wizyta kosztowała 70 zl, ale w przypadku zamówienia tam okularów jest bezpłatna.

Rozumiem, karo, ze nie o to pytałaś, bo chcesz pewnie zamowić tylko okulary
      mając już receptę od lekarza okulisty ...

Ja tez od pewnego czasu nosze okulary progresywne i mnie one dużo kosztują,
      bo biorę zawsze cieńsze szkła, a poza tym wybieram szersze pole widzenia ...
      Na swoich oczach nie oszczędzam ... zamiast tego oszczędzam na czymś innym,
      mniej ważnym.

Normalne badanie wzroku jest z pewnością tańsze,
      ale ja potrzebowałam specjalisty i znalazłam,
      a przy tym wymarzona atmosferę ...
      zamiast tej nerwowej w centrum Szczecina.

Mam wizytowke, ale nie pod reka ... Salon ten znalazlam na internecie
      i tyle co pamietam to byla nazwa "okowoko".
    • piotr33k2 Re: Dobry i tani optyk w Szczecinie 03.11.14, 22:50
      siec fellman jest najlepsza i stosunkowo najtansza ,wszedzie indziej placisz jak za zboze za g... które sie rozlatuje juz prawie po roku .badania jak tam zamowisz oczywiscie bezplatne ,to standart ,i jest tam zawsze najwiecej klientów a te inne visiony itd świeca pustkami ,u fellmana za dwie trzy stówki masz juz porządne ładne okulary .
    • Gość: changer Re: Dobry i tani optyk w Szczecinie IP: 185.97.16.* 29.07.20, 07:15
      Aurum na placu Żołnierza aurum-optics.pl/salon-pl-zolnierza-szczecin
      Zdecydowanie polecam ten salon optyczny przede wszystkim na bardzo profesjonalną, cierpliwą i fachową obsługę. Jestem dość wybrednym człowiekiem i wybierałem okulary dość długo, ale nie stanowiło to problemu.
      Wybór oprawek bardzo szeroki, ceny konkurencyjne i terminy ekspresowe :) Będę tam na pewno wracać bo okulary które mi dobrali są wprost idealne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka