Dodaj do ulubionych

Michnik ,lis , karlolak kilka % jest wasze

24.05.15, 22:38
michnik za gó...arzy kukiza , karolak i lis za ruszanie dzieciaka kandydata.
Obserwuj wątek
  • as9943 mamy prezydenta europejczyka 25.05.15, 20:44
   elokwentnego, prawdziwie wykształconego inteligenta krakowskiego , obytym w Europie , znającym języki z 1 damą na poziomie, która z merkel bedzie rozmawiać bez pośredników. a z kim wygrał ? ze starym mało mobilnym nie porozumiewajacym się w żadnym języku komorą , któremu bliżej do lasu niż Europy .Z gościem który popełnia ciągle gafy i był tylko trochę mniej obciachowy niż wałęsa.
   • zed.1 Re: mamy prezydenta europejczyka 26.05.15, 02:50
    idealny sluga kosciola. bedzie nas pieknie reprezentowac na kolanach, oddajac coraz wiecej panstwa obcej monarchii w watykanie. prawdziwy prezydent dla narodu niewolnikow poganianych religijnym batem. masz sie z czego cieszyc. ;)

    --
    - Bylejakość jest symbolem Szczecina -
    • as9943 Re: mamy prezydenta europejczyka 26.05.15, 16:10
     kościół jest zakorzeniony od X wieku w Polsce i dlatego ma swoje prawa w Polsce.Stąd jedyny kandydat antyreligijny zdobył tylko 1,5% głosów i jest dziś trupem politycznym.Nawet w szczecinie któryy jest najdalej od kościoła wygrał prezydent kościelny.Polacy są narodem niewolników dzięki rządom KLD iUW iPO bo sprzedali wszystko co można było sprzedać i dalej to robią ( PŻB) bo jak to mówili kapitał nie ma narodowości.Mnie Kościół do niczego nie zmusza i sądzę że większość jest takiego zdania.
   • zed.1 Re: mamy prezydenta europejczyka 27.05.15, 17:34
    jak na razie twoj prezydent, co to ma rozmawiac z innymi przywodcami bez posrednikow, uniknal spotkania z poroszenko. olal sasiada w ciezkiej sytuacji. to sa wartosci jakie wybrales.

    --
    - Bylejakość jest symbolem Szczecina -
    • as9943 Re: mamy prezydenta europejczyka 27.05.15, 20:40
     kościół uczestniczył także pozytywnie w historii Polski np podczas 2 wojny i po niej .Rosja i Niemcy raczej negatywnie jako oprawcy polskiego narodu.Kościołowi oddają za darmo bo kiedyś państwo komunistyczne im coś tam zabrało.Prezydent elekt na razie się organizuje bo jest nim od 3 dni gdzieś tam musi się rozliczyć np w EP i gdzieś zorganizować się sam przy przeprowadzce.możliwe że jest też zmęczony po kampanii.Na razie mamy urzędującego prezydenta i oficjalne spotkania spoczywają na nim.Dlaczego komorowski olał poroszenkę nie wiem.
     • zed.1 Re: mamy prezydenta europejczyka 28.05.15, 00:16
      Niemcy też mieli swoje pozytywne okresy w historii polski. Rosja także. Litwa. Czechy. Mamy być teraz ich sługami?

      A skąd kościół miał te ziemie? Nieruchomości? Kupił?

      Jeśli popierasz obce państwo wykorzystujące Polskę jako swoje lenno to jesteś zdrajcą narodu i nie ma w tym temacie dyskusji. Jak polski patriota może mówić, że Polacy powinna być narodem na smyczy innego państwa? Rozumiesz co to znaczy niepodległość? Suwerenność?

      --
      - Bylejakość jest symbolem Szczecina -
     • Gość: Vlad.H. Re: mamy prezydenta europejczyka IP: *.ftth.telfortglasvezel.nl 28.05.15, 18:16
      Uczestniczyl pozytywnie o ile przynosilo mu to korzysc i kosciol RK jako instytucja ponadnarodowa nie kieruje sie w swoich dzialniach interesem narodowym - to powinne byc oczywiste dla kazdego patrioty ze interes KRK nie musi pokrywac sie z interesem narodowym Polski i Polakow.
      Kosciol Rk niegdy nie ukrywal ze wladza swiecka (lub nadrzedna kontrola nad wladza swiecka) jest dla kosciola celem - w tym kontekscie zjednoczona europ jako UE jest cywilnym odpowiednikiem idei gloszonych i realizowanych przez wieki przez KRK.
      To czego nie udalo sie wladzy papieskiej (chocby z powodu schizmy) udalo sie czesciowo wladzy swieckiej po IIWS.
      Logiczne jest ze gdyy nagle z jakiegos powdu przedstawiciele KRK w Polsce zaczeli sie kierowac dobrem narodowym Polski i Polakow to automatycznie znajda sie poza KRK (czyli np tak jak stalo sie z kosciolem Angli).
      Nie ma sie co czarowac - biskupi w Polsce prezentuja interes Watykanu a nie Polski.
  • Gość: KOL Re: Michnik ,lis , karlolak kilka % jest wasze IP: *.tvgawex.pl 28.05.15, 20:01
   J…ne k..a imbecyle!!!!!!
   -tak 24 maja wyniki wyborów prezydenckich skomentowała na Facebooku kierownik ds. programu Domu Kultury 23 Muz w Szczecinie.
   Później dorzuciła kilka innych, równie skandalicznych i wulgarnych wpisów.
   Już dziś w lokalu jedną moherową pojechałam!!!!! P……nięci, jezuuuuuuuu….


   W kolejnym wpisie Gliszczyńska uściśla o kogo dokładnie jej chodzi:
   ch…., obym ku… nie spotkała jeb…. PiSowców na ulicy!!!! Do gazu ku… z Wami ch..e!!!!”.
   Wpisy miały status publicznych, czyli dostępnych dla wszystkich. Rozeszły się szybko w internecie i wywołały oburzenie. Bo w końcu, czy pracownik instytucji kultury powinien rozpowszechniać wulgarne treści nawołujące do nienawiści?
   Czytelnik portalu 24kurier.pl zapytał czy zamieszczanie tego typu treści przez pracownika instytucji kultury nie wyczerpuje znamion przestępstwa z artykułu 256 Kodeksu Karnego (jest w nim mowa o nawoływaniu do nienawiści na tle narodowościowym, etnicznym, rasowym lub wyznaniowym).
   Gdy o sprawie zrobiło się głośno, kontrowersyjne wpisy zniknęły, za to pojawił się nowy w którym Gliszczyńska tłumaczy, że… przeprowadzała eksperyment.
   Mój eksperyment dobiegł końca. Wszystkich, którzy poczuli się urażeni moim wpisem, przepraszam. Cel został osiągnięty - absurdalny wpis rozszedł się bardzo szybko i wywołał spore zamieszanie. Cała akcja miała mieć dla mnie charakter edukacyjny i niestety potwierdziła się teza, że sensacją człowiek żyje( a wmawiają mi niektórzy, że ludzi nie interesuje, co robisz), a fb to naprawdę potężna machina (na tyle głupia byłam, że nie do końca wierzyłam). Także przepraszam i dziękuję
   —napisała Gliszczyńska.


   Do sprawy odniósł się także Rafał Roguszka, dyrektor Klubu 13 Muz.
   Zofia Gliszczyńska od marca 2014 roku przebywa na zwolnieniu i urlopie macierzyńskim, ale nigdy wcześniej podobne jej zachowanie nie miało miejsca w naszej instytucji. Nie posiadam Facebooka, ale o ile wiem, komentarz został umieszczony na prywatnym koncie. Jednocześnie informuję, że po rozmowie, pani Gliszczyńska usunęła kontrowersyjny wpis z portalu, zamieszczając wytłumaczenie powstałej sytuacji
   —wyjasnił Roguszka w rozmowie z 24kurier.pl.
   I po sprawie?
   ann/24kurier.pl
   WASZA MIESZKANKA PROPONUJE GAZ .......WRÓCILIŚMY DO II WOJNY ŚWIATOWEJ
  • Gość: aysy Re: Michnik ,lis , karlolak kilka % jest wasze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.15, 05:56
   Przestałbyś na nich szczekać tani, pisowski sprzedawczyku, gdyby tylko (lis itd.) założyli z Tobą koalicję, nazywaną kloakolicją, jak tutaj w Szczecinie. Tani sprzedawczyku !
   Tutaj, na tym forum, natychmiast przestałeś krytykować przeszłość i teraźniejszość SLD jak tylko dostaliście sprzedawczyki obłudne z pis kilka groszy od Krzystka wraz z kloakolicjantem SLD.
   Jesteś partyjnym , sprzedajnym aparatczykiem.

    • smurfmadrala Re: Michnik ,lis , karlolak kilka % jest wasze 30.05.15, 17:05
     Wygrał Elekt młody, gruntownie wykształcony, z rodziny profesorów AGH, z piękną i wykształconą żoną,
     córką śliczną i bez celebryckich fochów.
     Wreszcie WYKSZTAŁCONY GRUNTOWNIE PREZYDENT POLSKI !!!

     Cieszycie się młodzi, wykształceni, z dużych miast i jeszcze większych wsi?
     Wreszcie Polska zagłosowała zgodnie z preferencjami studentów a odwrotnie do sympatii elektoratu polskich więzień / bardzo stabilny elektorat, niezmienny w swoich sympatiach, koneksjach i zacięty w antypatiach/.
     Tymczasem uboga intelektualnie społeczność wg TV-GW-instrukcji czyli tak jak wyborcy zza krat.
     Dobrze jest :-DDDD
     Może wreszcie rozdęta patologicznie BIUROKRACJA i aparat przemocy poczuje wolę ludu polskiego?
     Kiedy władza wywala na bruk całe zakłady pracy protest trwa trzy dni,
     a gdyby tak racjonalnie czyli radykalnie odchudzić socjalistyczną kastę oligarchów i parobków władzy?
     Urzędasy mogą jechać na zmywak do Irlandii tak jak wywaleni na bruk stoczniowcy, górnicy i budowlańcy.
     • zed.1 Re: Michnik ,lis , karlolak kilka % jest wasze 31.05.15, 12:06
      studenci, ktorzy 7 lat temu, kiedy rzadzil pis, byli niepelnoletni i bawili sie na placach zabaw. gdyby pamietali tamte czasy to by tak gladko ten katofaszyzm nie przeszedl.

      i o czym mowisz z ta biurokracja i aparatem przemocy? przeciez pis uznaje panstwo centralne a te wymaga armii urzednikow i armii sluzb. gowno wiesz o tym na co glosujesz po prostu i glupoty piszesz. pranie mozgu i slepota nie boli.

      --
      - Bylejakość jest symbolem Szczecina -
       • smurfmadrala "nowi" "ratownicy" "zatroskani" o geszeft 01.06.15, 08:31
        CYTAT Z SIECI:
        Bankster Petru Rysiu, ocalały z holocaustu Unii Wolności, spuścił na Torwarze łódź ratunkową dla rozbitków z Platformy Obywatelskiej.

        Petru, doradca Balcerowicza, aktywisty PZPR, któremu udało się zneutralizować polską gospodarkę, założył nowy ruch, licząc na zebranie głosów oddawanych niedawno na Platformę (anty) Obywatelską i zabranie takowych faszystom z szeregów PiS i zwolenników Kukiza. Petru ma już dość ciepłej wody w kranie i domaga się w odróżnieniu od nienowoczesnego II PRL Tuska nowoczesnego III PRL Balcerowicza. Oto libertynizm w nowej odsłonie: z socjolożką Karoliną Wigurą, feministką i publicystką jakże postępowej Gazety Wyborczej i Tygodnika Powszechnego, członkinią zarządu kierowanej przez Smolara

        Fundacji Batorego i Klubu Polska – Rosja

        pod jej auspicjami. Czyli macherów Gazety Wyborczej odsłona II! Reinkarnacja Unii Wolności! Trafnie ocenił tę inicjatywę Kukiz: "Powstaje nowa partia zagranicznych banków i korporacji. Kolejne wcielenie Unii Wolności. Nowoczesna jak kredyty we frankach.

        Lemingiado - pojawiła się dla Was nadzieja!

        Kity do góry!". Strach przed zwycięstwem opozycji siedzi w rządzącej mafii głęboko. Platforma już nie do uratowania. Wprawdzie za ciężkie (nasze!) pieniądze każe wypisywać trollom w internecie tzw. „komentarze” o grożącej jakoby Polsce świętej inkwizycji, ale strachy na Lachy, to już nie działa!
       • Gość: lisaamok Re: Michnik ,lis , karlolak kilka % jest wasze IP: *.adsl.inetia.pl 02.06.15, 16:23
        czy wy nie rozumiecie że dla zwykłego obywatela zmiana władzy jest pozytywna.Przecież PO osiągneła szczyty nepotyzmu , arogancji i hipokryzji i dlatego trzeba władzę zmienić żeby następna władza mając na uwadze jak kończy poprzednia nie powielała ich błędów.Gdyby PO nie zostało ukarane dalej by brneło w arogancję.Mało tego, jak PO straci władzę to zostaną poprzecinane powiązania rządowo prywatne a ludzie pokroju bieńkowskiej będą swzanoawać płacę w wysokości 6 tys złi nie gardzić ludżmi którzy zarabiają mniej.
        • Gość: aysy Re: Michnik ,lis , karlolak kilka % jest wasze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.15, 17:09
         pełna zgoda lisaamok
         A co do płacy to niezwykle interesujące są płace w państwowej spółce od elektrownii atomowej, której lokalizacji nawet nie ma.
         Gość portalu: lisaamok napisał(a):

         > czy wy nie rozumiecie że dla zwykłego obywatela zmiana władzy jest pozytywna.Pr
         > zecież PO osiągneła szczyty nepotyzmu , arogancji i hipokryzji i dlatego trzeba
         > władzę zmienić żeby następna władza mając na uwadze jak kończy poprzednia nie
         > powielała ich błędów.Gdyby PO nie zostało ukarane dalej by brneło w arogancję.M
         > ało tego, jak PO straci władzę to zostaną poprzecinane powiązania rządowo prywa
         > tne a ludzie pokroju bieńkowskiej będą swzanoawać płacę w wysokości 6 tys złi
         > nie gardzić ludżmi którzy zarabiają mniej.
           • Gość: as Re: duda już skuteczny w polityce gospodarczej IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.15, 20:18
            jak zwykle pie...... tu masz fakty jeszcze w kwietniu PO mimo oporu PIS-u chcieli sprzedać .wycofali się 2.06.2015 na skutek przegranych wyborów .Na skutek przegranej 1 tury przez komorę , komora potwierdził i zaraz zmienili zdanie eksperci ,że możliwe jest obniżenie wieku emerytalnego.szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,18034706,Resort_skarbu_stawia_na_Polska_Grupe_Promowa__Sprzedaz.html
             • as9943 Re: duda już skuteczny w polityce gospodarczej 05.06.15, 10:12
              PO upierało się na sprzedaż, Mało tego jeżeli PO nie przegra wyborów to po wyborach będzie kontynuowało sprzedaż PŻB.Coś podobnego jak przedwyborczy inwestor katarski, czy pozyskanie do zarządzania poważnego inwestora kraftport na terenach postoczniowych przed kolejnymi wyborami.Kraftport okazał się 1 osobową spółką od ocieplania budynków z kapitałem 5 tys zł której to prezent zrobił Ministerstwo skarbu oczywiście bez żadnych konsekwencji .
           • maxymus1 Re: duda już skuteczny w polityce gospodarczej 04.06.15, 02:26
            ZED 1 Pamiętasz mnie, pomimo diametralnie innych poglądów obiecaliśmy sobie, nie ubliżać, oj dawno mnie tu nie było, oj dawno, jak wiesz jestem zdeklarowanym katolem, i nic tego nie zmieni, wiesz jestem słabym "internautą" i nie umię się odnaleźć w nowej grafice GW, pozdrawiam Ciebie i innych antagonistów. Nie będę tu moralizował , bo lubię Was wszystkich.
             • Gość: smurfmadrala złoty wiek hrabiego Bula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.15, 09:16
              poniżej cytat z sieci:

              Tak zarabiają prezesi spółek Skarbu Państwa (ranking Fakt.pl):

              JSW: 950 024 złote.
              PGE: 1 milion 140 tysięcy złotych.
              Energa: 1 443 360 złotych.
              Tauron: 1,912 miliona złotych.
              PGNiG: 1,935 miliona złotych.
              PZU: 2,714 miliona złotych.
              Lotos: 1 milion 468 tysięcy złotych.
              Orlen: 2,914 miliona złotych.
              KGHM: 2 miliony 277 tysięcy złotych.

              PKO: 3 miliony 112 tysięcy złotych. Dziennie - 8,6 tys. zł !

              " To jest nasz złoty wiek, naszego pokolenia, naszych pokoleń - powiedział Komorowski o ostatnich 25 latach."
               • Gość: Vlad.H. Re: złoty wiek hrabiego Bula IP: *.ftth.telfortglasvezel.nl 10.06.15, 19:01
                Ale o jakies odpowiedzialnosci mowisz? moglbys byc bardziej precyzyjny? jak pokazuje rzeczywistosc doprawdzenie nawet do strat zazwyczaj nie wiaze sie z zadna odpowiedzialnoscia moze poza przedwczesnym zakonczeniem kontraktu i zainkasowaniem z tego powodu znaczacej odprawy (bo przeciez co mozna zrobic komus kto wlascwie nie ponosi wiekszej odpowiedzialnosci za nic a wiedze czerpal z podrecznika nie tylko dla orlow)
                 • smurfmadrala Re: złoty wiek hrabiego Bula 11.06.15, 18:45
                  Stonoga upokorzył milicję obywatelską, sponiewierał zielono-wyspiarski "wywiad",
                  ośmieszył prokuraturę,
                  Stonoga odgryzł macki ośmiornicy, rekieterów zielono-wyspiarskich.
                  Dyktatora ferajny uratowała Merkel podsuwając ratunkowy tron socjalistycznego króla tzw. UE.
                  Na kogo lemingi po TV-praniu mózgów głosowaliście?
                  Możecie patrzeć w lustro?
                  Niejaki Stonoga wdeptał w ziemię platfusów,
                  a co będzie kiedy odwiecznie wrogie mocarstwa
                  zaatakują Polskę administrowaną przez platfusów, kolekcjonerów zegarków?
                 • Gość: Vlad.H. Re: złoty wiek hrabiego Bula IP: *.ftth.telfortglasvezel.nl 11.06.15, 19:11
                  moze gdybys zarabial adekwatnie do wykonywanej pracy to moze nie nazywaliby cie zlodziejem?

                  serio uwazasz ze taki prezes za kilkaset tysiecy miesiecznie pracuje proporcjonalnie wiecej od tego ktory zarabia np 1800 w tej samej firmie?

                  Nie wiem czy zauwazyles ale juz dawno pensja nie jest zwiazana ani z praca ani wiedza.

                  Sprawdz jakie wyroki dostali roznej masci decydenci odpowiedzialni ze szkody podatnikow...

                  Zreszta duzo mozna byloby pisac ale to nie ma sensu - na calym swiecie zaczyna zauwazac sie ten problem - pensja juz dawno nie jest zwiazana z efektem, praca czy wiedza.
                  • zed.1 Re: złoty wiek hrabiego Bula 12.06.15, 02:54
                   jesli zarzadzasz majatkiem sporej wielkosci to masz proporcjonalnie wieksza pensje i to jest oczywiste. patrzysz na prace w zarzadach przez pryzmat pracy robotnika i dlatego mylnie oceniasz jej wartosc. tu nie chodzi o proporcje wykonanej pracy a skale jej efektow.
                   podobnie jesli masz dobry zespol to mozesz wlasciwie nic nie robic a tez wykonujesz prace.

                   --
                   - Bylejakość jest symbolem Szczecina -
                   • smurfmadrala PObożność trwożna 12.06.15, 21:02
                    Jak trwoga to do ...papieża udała się premiera,
                    czy to ostatnie namaszczenie, czy ustalenia POgrzebu, red. tow.Lis nie powiedział,
                    milczący taki jakiś ostatnio.

                    Na miejscu premiery zabrałbym Niesiołoma, na egzorcyzmy ,
                    bo wkrótce kogoś zabije sfrustrowany platfus miłośny inaczej.

                    • zed.1 Re: PObożność trwożna 12.06.15, 23:09
                     Nie ważne kto odwiedza papieża. Ważne kto chętniej przed nim klęka. A wy, zdrajcy narodu, jesteście pierwsi do oddania hołdu głowie obcego państwa. I jeszcze macie czelność nazywać zdradę wiarą.

                     --
                     - Bylejakość jest symbolem Szczecina -
                   • Gość: Vlad.H. Re: złoty wiek hrabiego Bula IP: *.ftth.telfortglasvezel.nl 13.06.15, 00:45
                    zarzadzanie bez odpowiedzialnosci to podbijanie karty (chociaz tu pojawia sie pojecie nienormowanego czasu pracy) - dedykuje ci ten tekst gospodarka.dziennik.pl/praca/artykuly/492753,kiedy-praca-nie-daje-zarobkow-kim-sa-pracujacy-biedni.html

                    I z obserwacji w mojej korporacji moge powiedziec ze przeceniasz 'zarzadzajacych' - tak naprawde czasem dziwie sie ze firma jeszcze nie padla w sytuacji gdy idioci podejmuja decyzje...
                    Jedno jest pewne ta przepasc w zarobkach skutkuje okresleniami w stylu zlodzieje... - polecam ci tez ten wywiad - sporo cennych spostrzezen - czesto wysokiej pensji domagaja sie wlasnie ci ktorzy zwyczajnie sa bardzo przecietni...

                    "You froze your pay when you started at Unilever during the recession. You also have criticized executive compensation. Are you comfortable with your own pay package, or do you think you shouldn't be making the large amount you are?

                    Definitely the latter. I've never earned so much. I never thought I ever would. When I came into the company, I never asked for a salary or negotiated my salary. I've never asked for a job in my career. I've always just worked hard and trusted that the system around me would do the right things. When I came to Unilever, I felt that offer was already rather generous, and since then I've never changed it. And whatever it is, by the way, it's always too much compared to the people who work very hard as well and don't have these opportunities.

                    People at our level shouldn't be motivated by salary. If you would pay me double, I'm not going to work twice as much, because I'm already probably maximizing my time available. And would it change the way I do things? Not really, because I try to do the right things for this company for the longer term. So, yes, I am fortunate, and I am sometimes ashamed about the amount of money I earn. It's important that you then put it to good use. That's the minimum you can do.

                    I've often said that even if I didn't get paid, I would still do the job. I'm still ashamed when the topic comes up. I always feel embarrassed, to be honest. The board is trying to change the compensation and move it up, and we have steadfastly refused to do that—not for heroic reasons, but I think there has to be some sanity."
                    • zed.1 Re: złoty wiek hrabiego Bula 13.06.15, 21:49
                     duzo sloganow malo konkretow. freeze nie znaczy obciecia. o pensjach decyduje rynek i ceny specjalistow sa podbijane. to samo jest w sporcie.
                     masz wiele czynnikow jakie maja znaczenie i jakie uzasadniaja duze pensje. astronomicznych moze nie, ale jesli polskie spolki dzialaja na miedzynarodowych rynkach lub miedzynarodowej skali to pensje tez musza byc na takim poziomie bo to zwykla ekonomia.

                     --
                     - Bylejakość jest symbolem Szczecina -
                     • Gość: Vlad.H. Re: złoty wiek hrabiego Bula IP: *.ftth.telfortglasvezel.nl 14.06.15, 14:27
                      Raz jeszcze prosze cie o podanie przykladow gdzie za straty pociagnieto do odpowiedzalnosci finasowej osoby zarzadzajace .
                      Tez operujesz slognami - slowa wytrychy, rynek, ekonomia, odpowiedzalnosc, kompetencje itd - te slowa sa tylko okresleniami tego czego nie ma - pytam sie wiec po raz kolejny - jaka odpowiedzialnosc (np co byloby gdyby jakas firma wporwadzila odpowiedzalnosc calym majatkiem)

                      Po prostu jest tak ze 2% ludzi ma 96% majatku - to nie jest norma, to nie jest dobre - zwalszcza ze w wiekszosci wypadkow ci ludzie nie zarobili tego ciezka praca ale szczegolnym zzrzadzeniem losu - przypadkiem.

                      Znany z tego ze jest znany - wiekszosc tych dobrze wynagradzanych to takie siwiec - znani z tego ze sa znani - ci ktorzy tworzyli majatek powoli odchodza (o ile juz nie odeszli) - reszta tylko zarzadza ich majatkiem a i to nie bezposrednio - zreszta klasycznym przykladem sa porazki biznesowe Windows Vista, Windows 8 itd.
                      Nie przypisuj celebrytom zdolnosci tworzenia czegos oprocz zamieszania wokol nich samych.
                      • zed.1 Re: złoty wiek hrabiego Bula 15.06.15, 23:53
                       a jak wielu z tych co szefuja upadajacym firmom znajduje potem zatrudnienie na podobnym stanowisku? i jak szybko? to jest efekt odpowiedzialnosci. duza czesc tych osob, niezaleznie od efektow, latami czeka na inne szanse bo to jest nisza a nie ogromny rynek. stad tez wysokosc kompensacji.

                       nie wiem tez co ma windows itd skoro firma dalej zarabia i ma stale zyski z innych dziedzin.

                       a te socjalistyczne kwestie o tym ile kto ma mnie nie obchodza. martw sie ile ty masz a nie tym, ze inni maja wiecej.

                       --
                       - Bylejakość jest symbolem Szczecina -
                       • as9943 Re: złoty wiek hrabiego Bula 16.06.15, 15:57
                        tzw fachowcy od restrukturyzacji naprawy to każdy głupi go zastąpi. bo co można wymyśleć .zredukować zalogę obniżyć wynagrodzenia, sprzedać zbędny teren i inny majątek.Można też sprzedawać całe komórki z ludzmi do firm zewnętrznych do znikniecia firmy włącznie.kazdy idiota to umie .Natomiast tacy restrukturyzatorzy nie umieją pozyskać dodatkowych usług czy produktów do wytwarzania by dostosować koszty do przychodów.stąd póżniej narzekania że polska to kraj mało inowacyjny skoro likwiduje się produkcję.tusk pokazał jak się wynagradza takiego menadżera.historia grada bedącego min skarbu i jednocześnie likwidatorem wielu przedsiębiorstw została wynagrodzona posadą ds energi atomowej ( czyli czegoś czego nie ma)za 65 tys zł .A facet powinien być wyrzucony na zbity pysk.Zdjęto z niego odpowiedzialność czyli stworzono sztuczne stanowisko ale bardzo dobrze opłacane.
                       • Gość: Vlad.H. Re: złoty wiek hrabiego Bula IP: *.ftth.telfortglasvezel.nl 16.06.15, 19:28
                        bardzo szybko poniewaz juz dawno nie kwalifikacje ale miekkie kompetencje decyduja o zajmowanym stanowisku.

                        ano ma bo rozmawiamy o porazkach konkretnych projektow i tym ze za to sa odpowiedzialni stosowni managerowie - sprawdz dlaczego odszedl Balmer... uzylem Microsoftu bo zapewne zetknales sie jako konsument z ich produktem i masz jakas opinie.

                        to nie socjalizm - drastyczne roznice w dystrybucji nieuchronnie prowadza do napiec spolecznych a pozniej do rewolucji - trzeba byc debilem by myslec ze zyje sie w kompletnej izolacji i nie dotycza cie problemy innych - co ci z kasy gdy jakis desperat utnie ci np reke by zdobyc zegarek za 20 tys zl?

                        pamietaj o jednym te setki tysiecy to tak naprawde dlug wobec spoelczenstwa - im wyzsze zarobki tym wiecej ludzi musi dostac mniej - tak naprawde spoleczenstwo stwarza ci mozliwosc dobrego zarabiania - masz prywatny samolot, lecisz i nagle ladujesz na bezludnej wyspie - co ci z kasy? gdzie ja wydasz?
                        • smurfmadrala fin de siecle 17.06.15, 16:49
                         Olbrychskiego - Azję policja dziś przydybała, kiedy po pijaku jechał autem.
                         PiSowska szczujnia nienawistnie siłą wódkę wlała i takie oto skutki podpalania Polski.
                         Nawet Wajda z Niesiołowskim nie pomogą.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka