Dodaj do ulubionych

Ortopedia Zdunowo i Unii Lubelskiej

03.08.18, 20:32
Czeka mnie pobyt na ortopedii. Jakie macie doświadczenie z tymi szpitalami? Jakie warunki sanitarne są w nich?
Będę wdzięczna za informacje :)
Obserwuj wątek
    • Gość: fxxxx Re: Ortopedia Zdunowo i Unii Lubelskiej IP: *.47.107.6.ipv4.supernova.orange.pl 15.03.20, 23:13
      Dzień dobry ja mam do świadczenie dwa razy leżałem w szpitalu przy unii lubelskiej na ortopedii powiem tak za pierwszym i drugim razem było super opieka była bardzo dobra ale za trzecim razem już nie było tak fajnie za trzecim razem koszmar opieka fatalna personel ma wszystko w nosie można sobie dzwonić i i tak nikt nie przechodzi a jak już to dopiero po godzinie i radzę bardzo uważać bo ja miałem taką sytuacje że mi podali chyba jakąś kroplówkę z jakimś środkiem gdzie na Sali za czołem odpływać i wzrok miałem mętny i chyba w tym Momocie musieli mi coś podsunąć do podpisania że niby zrzekam się znieczulenia ja nic z tego nie pamiętam to powiadali mi rodzice że tak musiało być ja jestem osobą pełnoletnią a jak chcieliśmy zobaczyć to pismo to sąsiadka która jest anestezjologiem po prosiła znajomą ze szpitala która ma tą samą specjalizację i pracuje na unii lubelskiej by sprawdziła czy jest takie pismo które niby miałem podpisać okazało się że nic Takiego niema więc radzę bardzo uważać każdemu na szpital unii lubelskiej i ortopedię w Szczecinie
    • Gość: fxxxx Re: Ortopedia Zdunowo i Unii Lubelskiej IP: *.47.107.6.ipv4.supernova.orange.pl 15.03.20, 23:38
      Dzień dobry ja mam do świadczenie dwa razy leżałem w szpitalu przy unii lubelskiej na ortopedii powiem tak za pierwszym i drugim razem było super opieka była bardzo dobra ale za trzecim razem już nie było tak fajnie za trzecim razem koszmar opieka fatalna personel ma wszystko w nosie można sobie dzwonić i i tak nikt nie przechodzi a jak już to dopiero po godzinie i radzę bardzo uważać bo ja miałem taką sytuacje że mi podali chyba jakąś kroplówkę z jakimś środkiem gdzie na Sali za czołem odpływać i wzrok miałem mętny i chyba w tym Momocie musieli mi coś podsunąć do podpisania że niby zrzekam się znieczulenia ja nic z tego nie pamiętam to powiadali mi rodzice że tak musiało być ja jestem osobą pełnoletnią a jak chcieliśmy zobaczyć to pismo to sąsiadka która jest anestezjologiem po prosiła znajomą ze szpitala która ma tą samą specjalizację i pracuje na unii lubelskiej by sprawdziła czy jest takie pismo które niby miałem podpisać okazało się że nic Takiego niema więc radzę bardzo uważać każdemu na szpital unii lubelskiej i ortopedię w Szczecinie PS a lekarz który miał dyżur w tym okresie kiedy ja tam przebywałem i krzyczałem z bólu kazał sanitariuszowi mnie uspokoić po tym jak zagroziłem że albo dostanę lek przeciw bólowy albo dzwonię na policję sanitariusz jak zobaczył ze mam telefon w ręku wyjął swój i powiedział do mnie no to dawaj dzwoń zobaczymy komu uwierzą

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka