Dodaj do ulubionych

Cenzura na fb!Marsz Równości. Stop homoterrorowi!

18.07.19, 16:24
Od 15 marca jestem na facebook'u. Dziś rano mój profil został zablokowany za zamieszczony poniżej wpis:

"24 sierpnia kawalkada wykolejeńców po raz pierwszy w historii grodu nad Wartą zamierza przetoczyć się przez Gorzów Wlkp. Zaproszono lewackie bojówki z Niemiec.
1 sierpnia, w godzinę W, kibice Stilonu Gorzów, w sile stu chłopa, spotkają się pod Pomnikiem mu Czci Armii Krajowej na Cmentarzu Komunalnym. Odkąd przestała rządzić Platforma Obywatelska, obchody rocznicy Powstania Warszawskiego przebiegają bez zakłóceń, bez udziału policyjnych prowokatorów. Proszę zjednoczyć siły na zachodnich rubieżach Rzeczypospolitej w obronie polskości i cywilizacji. Porozumieć się ponad podziałami z kibicami Stali Gorzów. Jacek Wrona, emerytowany policjant, organizując ekipę, nie zezwolił, by tęczowi odmieńcy prowokacyjnie zaatakowali pielgrzymów zdążających na Jasną Górę!

Wnuk śp. Władysława Wieczorka i Janiny, z domu Piniewskiej, robotników przymusowych w III Rzeszy."

narodowcy.net/kibice-ponad-podzialami-zablokuja-parade-lgbt-w-bialymstoku-jagiellonia-zaprasza-na-zjazd-kibicow/?fb_comment_id=2122493354544352_2122979667829054&comment_id=2122979667829054
Obserwuj wątek
  • rabbi.rozencwajg Re: Cenzura na fb!Marsz Równości. Stop homoterror 23.07.19, 12:24
   pisać na żydowskim pejsbuku, to tak jakby pisać na Berdyczów(też w większości żydowski)...
   • klodawa1952 Re: Cenzura na fb!Marsz Równości. Stop homoterror 11.08.19, 07:28
    wróciłeś z patriotycznego piekła z misją od szatana różnicować ludzi z uwagi na ich narodowość , durniu.
  • Gość: nieważne Oto co POstkomuna robi z głowami obywateli: IP: *.dip0.t-ipconnect.de 04.11.19, 22:07
   Bohater walki z nazistowskimi Niemcami generał Emil Fieldorf „Nil” nie może mieć swojej ulicy w Żyrardowie, a tymczasem protektor i przyjaciel Hitlera, jeden z głównych przywódców NSDAP, Dietrich Eckart, ma swoją wieżę w Ośnie Lubuskim. Czołowy niemiecki nazista i antysemita Dietrich Eckart wspólnie z Antonem Drexlerem założył Niemiecką Partię Robotników (DAP) w której zetknął się z Adolfem Hitlerem i która później została przemianowana w Narodowosocjalistyczną Niemiecką Partię Robotników (NSDAP). W 1937 roku w Ośnie Lubuskim zbudowano na jego cześć kamienną wieżę widokową, nazwaną Wieżą Eckarta (Eckart-Turm). Po włączeniu Ośna Lubuskiego do Polski nazwą urzędową dla tego obiektu wciąż pozostaje Wieża Eckarta. Zaznaczam, że nie chodzi mi o dawne przedwojenne nazwy, tylko o powojenne oficjalne nazwy urzędowe. Wieża czołowego narodowego socjalisty Dietricha Eckarta jest obecnie w Polsce obowiązującą nazwą urzędową.

   W 1994 roku Politechnika Gdańska przyznała doktorat honoris causa dla wybitnego narodowego socjalisty Adolfa Friedricha Johanna Butenandta, mającego swój udział w zbrodniczych badaniach Josefa Mengele, który eksperymentował na więźniach niemieckiego obozu koncentracyjnego w Auschwitz.

   W 2011 roku powyższy narodowy socjalista Adolf Friedrich Johann Butenandt został patronem tramwaju z numerem bocznym 1038 w Gdańsku. Tramwaj nosił imię Adolfa Friedricha Johanna Butenandta - naukowca, który podpisał przysięgę niemieckich profesorów na wierność Adolfowi Hitlerowi i z własnej woli zapisał się do NSDAP.

   Socjalista Günter Grass wstąpił na ochotnika do Waffen-SS, bo jak twierdził, czuł się tłamszony w katolickiej rodzinie. Jak wiadomo, nowe socjalistyczne i ateistyczne oddziały wojskowe Waffen-SS nie miały już na klamrach pasów tradycyjnego od wieków w szwedzkim, pruskim i niemieckim wojsku, odwołania do Boga: "Gott mit uns" (Bóg z nami). Była to całkiem nowa lewicowa armia narodowych socjalistów wierna Wodzowi, a nie Bogu. Na klamrach miała napis: "Meine Ehre heißt Treue" (Moim honorem jest wierność). Socjalista Günter Grass, który na ochotnika wstąpił do Waffen-SS, jest obecnie honorowym obywatelem miasta Gdańska.

   A Agnieszka Radwańska nie dostanie honorowego obywatelstwa miasta Krakowa.

   To są tylko niektóre przykłady tego, co POstkomuna robi z głowami obywateli.

   "Usunięcie z nazw ulic nazwisk dwóch wielkich patriotów walczących o Wolną Polskę i zamordowanych przez zbrodniczy reżim komunistyczny uważamy za działanie niegodne i uwłaczające czci, którą powinniśmy otaczać polskich bohaterów" — głosi oświadczenie Kolegium IPN, z którym można zapoznać się na stronie Instytutu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka