Dodaj do ulubionych

Była dyrektorka domu dziecka w Binowie uniewinn...

IP: *.comnet.krakow.pl 16.11.04, 23:47
jest mi wstyd, bo ja też uwierzyłem w jej winę. Myślałem,że wyrok Sądu w
Gryfinie jest prawomocny.
Obserwuj wątek
    • Gość: Agelasta Była dyrektorka domu dziecka w Binowie uniewi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.04, 12:10
      "(...)to wynik zmowy wychowanków i jednej z wychowawczyń". - dlaczego
      dyrektorka dobrała sobie taką kadrę, dlaczego kuratorium nie zbadało dogłębnie
      sprawy i nie stanęło w obronie dyrektorki? Dlaczego zero moralne -
      wychowawczyni - działa w grupie przestępczej na terenie domu dziecka a nikt nie
      pomaga dyrektorce.
      Po wiekach nauczyciele szczecińscy dowiedzą się w końcu na czym polega zespól
      ADHD - kuratorowi osobiście gratuluję.
      • maglowa Re: Była dyrektorka domu dziecka w Binowie uniewi 18.11.04, 21:29
        Wszystkie komisje i kontrole wykazywały, że dom dziecka jest prowadzony
        wzorowo. Opinia publiczna była informowana o malwersacjach finansowych. Nikt
        nie wierzył, że dyrektorowi takiej placówki nie można nic zarzucić. Bożena
        Małecka miała nieszczęście pracować w pionie wicestarosty, który przez swoją
        bierność pozwolił na rozdmuchanie całej sprawy i uruchomienie całej machiny.
        Gazety przepisywały rewelacje tygodnika regionalnego, YV pokazała wywiad z
        dziewczynkami, które mówiły, że krew się lała po ścianach. To jest wyrok, który
        kompromituje głównie p. Wicestarostę Rucińskiego. O wszystkich faktach był
        informowany na bieżąco. Przyjął postawę: Skoro prokuratura to bada to się
        dowiemy jak było na prawdę. Jak było, wiedział pierwszy. "Opinia publiczna"
        skoro zwierzchnik nie zajmuje stanowiska to coś w tym musi być. Skoro sprawie
        nadała bieg p. Dźwinaka z TPD to coś w tym jest.
        W Gryfinie sąd wydał wyrok: 1 miesiąc w zawieszeniu.
      • Gość: obserwator Re: Była dyrektorka domu dziecka w Binowie uniewi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.04, 18:06
        Na dyżurze p. Ponikowskiej, to o nią pan pyta, doszło w ubiegłym tygodniu do
        próby samobójczej.
        Jak na razie ma się doskonale, gdyż władze starostwa są obojętne. Do Bożeny
        Małeckiej mieli pretensje o to, że jej działanie źle świadczą o placówce i
        starostwie skoro, zdarzają się takie rzeczy jak fala i odbywanie stosunków
        seksualnych z młodszymi od siebie chłopcami; o 19, w ubikacji, na dyrzurze p.
        Ponikowskiej. Dalej nie będą nic robili, gdyż opinia publiczna dowie się o
        następnych okropieństwach.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka