Dodaj do ulubionych

Dobry lekarz sportowy(ortopeda) w Szczecinie.

IP: 83.168.104.* 06.09.05, 19:49
Witam serdecznie Potrzebuje namiary na sprawdzonego lekarza sportowego- ortopedy specjalisty od kolan (artroskopia). Najlepiej jak by wykonywał zabieg artroskopii. Może być zwykły ortopeda, ale żeby się znał...na kolanach? Gdzie najlepiej w Szczecinie iść na zabieg artroskopii (jaki szpital) i do kogo ( który lekarz)?. Proszę o pomoc osoby, które miały problemy z kolanami oraz wykonany zabieg artroskopii.
Obserwuj wątek
      • maciej.popielarz tez polecam 12.03.06, 15:59
        Kominiaka mogę polecic z czystym sumieniem - fachowiec przez duże F - co do
        kosztów - nawet nie wiem czy ma prywatny gabinet.

Moge też polecić Zbigniewa Pawłowskiego - rehabilitanta - ale nie wiem czy mozna
        do niego wejsc z ulicy - zajmuje się głównie piłkarzami (m.in. Bąk, Dawidowski)
        - a diagnozuje bezinwazyjnie (ok. 1,5 roku temu mial gabinet w budynku przy
        stadionie Arkoni - wizyta kosztowała 100pln).

Wg. mojej wiedzy obaj w.w. panowie stosują najnowoczesniejsze metody i
        doszkalają się za granicą. Jest to istotne bowiem podręczniki które obowiazują
        na uczelniach medycznych są dość wiekowe - a jak wiemy kiedys kolana jedynie
        reperowano a nie leczono.

Obaj panowie się też znają i współpracują więc nie powinno byc problemów przy
        przygotowaniu do operacji a potem przy rehabilitacji - wierzcie mi opłaca się
        zapłacić i mieć pewność niż ryzykować niefrasobliwość.

A co ci poszło w kolanie?
      • Gość: anonim Re: Dobry lekarz sportowy(ortopeda) w Szczecinie. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.13, 22:40
        Jesteśmy po prywatnej wizycie u tego lekarza i mamy bardzo niemiłe wspomnienia, wszystko bardzo szybko przebiegało, badanie(jesli mozna to nazwac badaniem), rozmowa i płacenie ! Lekarz biegał między nami a innym gabinetem, synowi, który przyszedł ze złamaną reką w łokciu kazał jak to powiedział : rozpakowac rękę!!!, bo rzuciłby okiem. Syn sam sobie usuwał szynę gipsową ! a pózniej zakładał , poprostu szok !!! Syn męczył się sam, w końcu mąż zaczął mu pomagać. Dr wystrojony w białą koszulę nawet nie dotknal syna. A gdzie jakaś pielęgniarka?, chyba stać lekarza na personel medyczny, skoro wizyta kosztuje 150zł.? Lekarz wpadł , jest takim fachowcem, ze nawet nie kazał do końca zdejmować opatrunku, bo dla niego to wystarczy, zeby zapisac nas na kolejną wizytę , na obserwację. W gabinecie zabrakło pielęgniarki, któraby fachowo obsłuzyła pacjenta, natomiast w recepcji siedzą aż trzy Panie do umawiania na wizyty i kasowania ! Były trzy Panie, ale żadna nie była jakoś szczególnie sympatyczna, jak próbowałam zapytac się o jakikolwiek dokument potwierdzający wizytę to tylko słyszałam, upominanie sie o zapłatę, bo to było najważniejsze, pózniej wyprosiłam papier, wg mnie odrazu powinnam go dostac , bez upominania. Nie polecam.
    • pepe-szczecin Re: Dobry lekarz sportowy(ortopeda) w Szczecinie. 26.03.06, 10:37
      Wg mnie unikaj szpitala wojskowego.Miałem kontuzję i leczono mnie wg złej diagnozy.Stwierdzono tylko uszkodzenie wiązadła, a okazało się juz u innego lekarza że sprawa bardziej poważna.Co do artroskopii, to miałem robioną w Zdunowie.Samego zabiegu się nie obawiaj,szybko,sprawnie i bez bólu.Po zabiegu, w Zdunowie pełne zabezpieczenie w środki przeciwbólowe,ile potrzebujesz tyle dają.Wogóle bólu nie czułem.Nie wiem co jest uciebie,ja miałem skrobane chrząstki.Dokładną diagnozę postawią dopiero jak zaglądną w kolano.Najważniejsza po zabiegu jest rehabilitacja!!!Jakieś sanatorium najlepiej.Ja byłem w Kołobrzegu i sobie chwalę-pomogło.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka