Dodaj do ulubionych

szkoła rodzenia?

13.01.06, 16:28
Witam dziewczyny czy chodzicie i gdzie do szkoły rodzenia w Szczecinie? Czy mogłybyście którąś polecić i jakie są ceny? Dziękuję
Obserwuj wątek
    • olcia1006 Re: szkoła rodzenia? 13.01.06, 16:58
      Nie zauważyłam wątku o szkole w Zdrojach, ale ta szkoła to dla mnie za daleko. Ciekawa jestem co sądzicie o szkole dla rodziców na Niemcewicza. Zastanawiam sę bo trochę za drogo jak na moją kieszeń 500 zł.
        • olcia1006 Re: szkoła rodzenia? 13.01.06, 18:39
          No z tego co się orienmtowałam to koszt w innych szkołach ok 200 zł. Chciałabym rodzić w Policach bo tutaj mieszkam i kurs prowadzą położna i jej mąż z tego szpitala. jednak cena mnie zaskoczyła.
          Nie wiem czy to nie jest jednak zbyt drogo. Za tą kasę wolałabym kupić coś dziecku.
      • izaazi Re: szkoła rodzenia? 13.01.06, 23:22
        Ale te 500 zł to czysta kradzież!!!Propuje moją porzedniczkę gdzie szkoła
        rodznie kosztuje tyle ile uznasz - też o takich własnie słyszałam ze są w
        Szczecinie
    • bogusia1231 Re: szkoła rodzenia? 14.01.06, 12:54
      Szkoła rodzenia jest przy każdym szpitalu z oddziałem położniczym, obecnie nie
      chodzę - chodziłam ponad trzy lata temu i to co mogę poradzić to wybierajacie
      szkoły w tych szpitalach w których chcecie rodzić - przynajmniej jedną położną
      poznacie - no i zwyczaje szpitala. Powodzenia
    • awojno Re: szkoła rodzenia? 14.01.06, 13:42
      Chodziłam do szkoły rodzenia w ośrodku pomocy rodzinie na Jagiellońskiej róg
      Piastów-bezpłatnie.Zajęcia podzielone na 2 części teroretyczną i ćwiczenia dla
      ciężarnych.Polecam bardzo miło wspominam ;-)
      • olcia1006 Re: szkoła rodzenia? 14.01.06, 14:09
        Witam dziewczyny. Dziękuje za komentarze. awojno proszę czy mogłabyś dać jakieś namiary tel na tą szkołę?
        bogusia1231
        "Szkoła rodzenia jest przy każdym szpitalu z oddziałem położniczym, obecnie nie
        chodzę - chodziłam ponad trzy lata temu i to co mogę poradzić to wybierajacie
        szkoły w tych szpitalach w których chcecie rodzić - przynajmniej jedną położną
        poznacie - no i zwyczaje szpitala." Może to i prawda ale przy szpitalu w Policach nie ma takiej szkoły a ludzie którzy tu pracują owszem takową prowadzą w Szczecinie ale za 500 zł. Mimo wszystko serdeczne dzięki będe szukać dalej. Pozdrawiam
    • bogusia1231 Re: szkoła rodzenia? 14.01.06, 22:10
      Adresy szczecińskiech szkół można znaleźć na stronie
      niemowle.onet.pl/2,2757,szkoly.html, nie wiem na ile link zadziała ale
      wchodzi się przez stronę Pampersa niemowle.onet.pl/
      Powozenia
    • bea41 Re: szkoła rodzenia? 16.01.06, 10:14
      Ja chodzę do Szkoły Rodzenia Szpitala na pomorzanach, odpłatnie. Zajęcia
      odbywają się w każdy czwartek o 17.00, odpłatność za każde spotkanie 25 zł. Ja
      nie chodziłam na wszystkie spotkania a tylko na te, które mnie interesowały, bo
      bez sensu płacić za wszystko. Wiem też, ze Szkołę Rodzenia prowadzi Szpital
      Wojskowy na Ul. Piotra Skargi i to w dodatku bezpłatnie!!!!! Jednak nie wiem
      nic więcej na ten temat.
      • slonko1335 Re: szkoła rodzenia? 16.01.06, 10:30
        Witam:)
        Co do szkoły rodzenia przy szpitalu Wojskowym to czy w tym roku będzie
        bezpłatnie to nie wiedzą, ogólnie od ponad misiąca mnie zbywają i każą dzwonić
        za tydzień bo za tydzień rusza, dziś było to samo, już mnie to wkurza bo
        chciałam rodzić właśnie w tym szpitalua jeszcze kilka razy mi każą w przyszłym
        tygodniu dzwonić to już dziecko urodzę......
      • olcia1006 Re: szkoła rodzenia? 16.01.06, 14:59
        Bea dzwoniłam tam i pani powiedziała, że można przyjśc zawsze w czwartek. Nie bardzo rozumiem jak to wygląda, bo przecież część ludzi juz była a ja pójdę pierwszyraz i jak te zajęcia są tematycznie poukładane? Jak możesz to napisz coś więcej. Dziękuję. Ola
        • bea41 do Olcia1006 16.01.06, 16:22
          Już Ci opisuję jak to wszystko wygląda. Zajecia są zawsze w czwartki o 17.00 na
          4 piętrze w budynku Kliniki Położnictwa. Za wejściem na teren szpitala
          znajdziesz drogowskaz:)) Na początku zajęć zgłaszasz się do prowadzącego. Pani
          położna wypisze Ci specjany dyplom w którym będą odchaczane zajęcia w których
          będziesz uczestniczyć(taki mały dzienniczek:)) Sama wybierasz czy chcesz
          zapłacić za całość czy za każde zajecia osobno (odradzam za całość, bo nie
          wiesz czy będziesz na wszystkich). Nie przejmuj się, że nie będziesz
          uczestniczyć od początku cyklu, ponieważ jest on powtarzany ciągle. Zresztą
          wszytsko wytłumaczy Ci prowadząca. Mam nadzieję, ze to ma jakiś sens:) Jeżeli
          będziesz miała jakieś jeszcze pytania to pisz!
          • olcia1006 Re: do Olcia1006 16.01.06, 21:04
            Dziękuję serdecznie. Niestety byłam dzisiaj u lekarza i dalej mam zwolnienie leżące. Mam jednak nadzieję, że od połowy lutego do kwietnia się wyrobimy.
            dziękuję za informacje i życzę zdrówka.
            Pozdrawiam Ola

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka