Dodaj do ulubionych

Protest ZNP w sprawie odwołania kuratora oświaty

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 17:29
ZNP był członkiem koalicji z SLD wiec trudno sie dziwic aby nie bronic
kolegi. A jaki jest poziom nauki w wielu szkołach to widac gołym okiem, ale
postawa związkowców z ZNP blokuje wymiane gorszych nauczycieli na lepszych.A
Karta Nauczyciela znakomicie w tym pomaga.
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: Protest ZNP w sprawie odwołania kuratora oświ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 21:24
      jasne , jasne zwolnic kuratora za to ,że maturzyści są niedouczeni , że testy
      w szkołach są słabe a co robią dyrektorzy i inni nauczyciele ???jeden czlowiek
      a jaki doskonały wszystkie winy tego świata na niego .
      • Gość: e.beata Re: Protest ZNP w sprawie odwołania kuratora oświ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 21:28
        to po cholerę chcemy zmieniać Jurczyka??
        >co robią dyrektorzy i inni *urzędnicy*???jeden czlowiek a jaki doskonały
        wszystkie winy tego świata na niego .

Widzisz ja - są stanowiska na których się odpowiada za wyniki pracy.

• Gość: pieszy Re: Protest ZNP w sprawie odwołania kuratora oświ IP: *.fnet.pl / *.fnet.pl 21.02.06, 21:29
        zaGW: To polityczne względy zadecydowały o tym, że wojewoda chce odwołać
        kuratora Jerzego Kotlęgę, uważa Adam Zygmunt, prezes Zachodniopomorskiego
        Okręgu Związku Nauczycieli Polskich.

KURATOREM ZOSTAŁ ZA RZĄDÓW?
        • Gość: Adam Re: Protest ZNP w sprawie odwołania kuratora oświ IP: 217.153.6.* 21.02.06, 21:32
          żałosne. jaki autorytet ma ten Związek? Kim oni są? Grupka starych ujadaczy,
          dawnych aparatczyków i oni mają czelność krytykować wojewodę? coś im się po
          przewracało. Najgorsze wyniki w kraju przez kilka ostatnich lat! no na litość,
          coś musi się zmienić!
          • Gość: Adam Re: Protest ZNP w sprawie odwołania kuratora oświ IP: 217.153.6.* 21.02.06, 21:34
            Brawo dl Krupowicza! Niech pogoni tych nierobów, to oni dopuścili że w całej
            Polsce śmieją się z nas, najgorsze wyniki przez kilka lat, to nie przypadek!!
            paszoł won SLDowcu jeden!
            • Gość: nauczyciel Re: Protest ZNP w sprawie odwołania kuratora oświ IP: 213.155.191.* 22.02.06, 08:42
              Ja myslę że skoro Pan kotlega reprezentuje SLD, które w demokratycznych
              wyborach wypadło z gry tzn . nie rzadzi, winien sam zrezygnować i wówczas
              uniknąłby tak wielu przykrych słów. Bo warto zadać pytanie Panu Kotledze jak on
              z lewicowymi poglądami powołany przez lewicowy rząd zamierza realizować
              zupełnie inna politykę oświatową prawicowego rządu? A z jakiego nadania Pan
              Kotlega przyszedł do Kuratorium? z politycznego!!! nie czarujmy się i z
              politycznego powinien odejść.Sam powinien odejść! Przypomnijmy kiedy Unia
              Wolności wyszła z rządu wówczas Kurator Bartnik, członek UW, podał się do
              dymisji. proste. Po co się opluwać czy ktos jest dobry czy zły.Ja na miejscu
              kuratora nie chciałbym realizować polityki nie swojego rządu
              • Gość: melomanka Re: Protest ZNP w sprawie odwołania kuratora oświ IP: *.system.szczecin.pl 22.02.06, 10:01
                Kurator Bartnik podal sie do dymisji ,ale najpierw podpisal nominacje Kotledze-
                jest to do sprawdzenia.Bartnik mial obiecany stolek kuratora dalej ,ale dokonal
                czyny i wyladowl na Macznej dlatego poszli mu na reke i pozwolono mu odejsc w
                sposob cywilizowany [pracowalam w urzedzie wojew.]
        • Gość: Walerian Popławski Został kuratorem za rządów SLD - i co z tego? IP: *.iscnet.pl 22.02.06, 06:59
          Tak jak powołanie kuratora było decyzją polityczną, tak i jego odwołanie jest
          decyzją polityczną. Tylko i wyłącznie. Więc proszę nie gloryfikować postaw
          żadnej ze stron. Są siebie warci.
          • Gość: Galoty Re: Został kuratorem za rządów SLD - i co z tego? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.06, 07:32
            W swojej wypowiedzi przyznał to nawet Wieczorek z tego co zauważyłem w TV.
            Powołanie polityczne to i odwołanie polityczne. Z nowym będzie podobnie i tyla
    • Gość: gienekx Wywalić kuratora! Rozwiązać ZNP! IP: *.ps.pl / *.tuniv.szczecin.pl 22.02.06, 07:30
      Dajcie uczyć dobrym nauczycielom, bo nawet ich zatrudnianie odbywa się po
      układach. ZNP to relikt PRL-u. Meczą mnie te stare prezesy wszystkich dziwnych
      instytucji w tym kraju ZNP, PZPN, PZN itp. -więcej jakiś związków niż sukcesów :
      (
    • Gość: grz Re: Protest ZNP w sprawie odwołania kuratora oświ IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.06, 11:31
      coblokuje?bez przesady...co to ma z tym wspolnego?pewnie tlum za plotem czeka
      cha ha cha ha...zeby w łeb dostac od ucznia...:::::::::::::::))))))))))))))))))
    • Gość: grz Re: Protest ZNP w sprawie odwołania kuratora oświ IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.06, 11:48
      a jak dzis kurator mi pomoze? nic..ani nie pomoze ani nie zaszkodzi jak w
      klasie jest 30 osob ...sztuczny konflikt...a niech bedzie kto chce...najlepiej
      z batem przyjść doo szkoly i loic...nieprawdaż? od nowego roku pomoze instytut
      wychowania..bedzie lepiej...aby do przodu...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: LISICA wywalić tego SLD-owskiego prymitywa! IP: *.centertel.pl 22.02.06, 12:28
      I całe to towarzycho z Kuratoriumod jego V-ce począwszy. Banda nierobów i
      indolentów. Kotlęgi nigdy nie ma w biurze, a jak jest to nie ma czasu dla
      interesantów. NIE BYŁO WYZNACZONYCH GODZIN PRZYJĘĆ, więc NIE PRZYJMOWAŁ.
      Podobnie jego v-ce. Nie dość, że chamka do potęgi, to jeszcze non stop wisząca
      na telefonie! Specjaliści tam pracujący NIE ZNALI OBOWIĄZUJĄCYCH rozpoeządzeń
      Min. edukacji. Wizytatorzy non stop siedzieli na d...pach i świętowali
      imieniny, dzień nuczyciela itp. Marzenie każdego dyrektora. Nikt się nie
      wtrącał. Dlatego ZNP go broni! Pomoc można uzyskać tylko u dyr. MASOJĆ z UM.
      • Gość: E-teacher Re: wywalić tego SLD-owskiego prymitywa! IP: *.univ.szczecin.pl 23.02.06, 10:57
        Popieram
    • Gość: belferka Re: Protest ZNP w sprawie odwołania kuratora oświ IP: *.system.szczecin.pl 22.02.06, 14:18
      Pani Lisico!Jest chyba Pani niepowazna - Masojc i kompetencje i czas dla
      interesantow- smiechu warte!!!!Pani jest chyba lizusem do potegi entej.Ta
      Masojc uznaje tylko Urbana,Bartnika i Kabacinska.Ratajska i Masojc to samo dno.
      • Gość: LISICA belferko, a tyś chyba z kuratorium! IP: *.centertel.pl 23.02.06, 15:14
        Gość portalu: belferka napisał(a):

> Pani Lisico!Jest chyba Pani niepowazna - Masojc i kompetencje i czas dla
        > interesantow- smiechu warte!!!!Pani jest chyba lizusem do potegi entej

Pani Masojść nie tylko ma czas na przyjęcie rodzica, ale również na interwencję
        OSOBISTĄ w szkole mojego dziecka!

Jeeżeli wdzięczność matki nazwiemy lizusostwem to i owszem jestem!

Natomiast pani opinia potwierdza moje zdanie o pracownicach kuratorium
        indolenci i nieroby. Wizytatorka szkoły mojego dziecka nie wiedziała ile dzieci
        w klasie jest z orzeczeniem! Dla ułatwienia - szkoła z Kotlęgowskim
        certyfikatem stworzyła klasę INTEGRACYJNĄ, GDZIE NA 12 dzieci 8 ma orzeczenie o
        niepełnosprawności . Jest to sprzeczne z rozporządzeniem Mi n. Ed.
    • Gość: w Kolesie mówia co chca, bo się lubią.... IP: *.bazapartner.pl 23.02.06, 11:41
    • the.bill1 Po prostu znów pisofobiczny język... 23.02.06, 11:45

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka