Dodaj do ulubionych

Odzieżówka z ul. Wąskiej 3

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.06, 18:04
Powspominajmy...
Obserwuj wątek
    • Gość: Zuza Re: Odzieżówka z ul. Wąskiej 3 IP: *.astro.net.pl 29.08.06, 12:13
      Jestem rocznik 80-83najlepiej wspominam Pajdosię od materiałoznawstwa ,Wiesztord
      i Karny od warsztatów , naszą wychowawczynią była babka od wf-u nie pamiętam jej
      nazwiska.
      • Gość: KL Re: Odzieżówka z ul. Wąskiej 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.06, 02:01
        A może nazywała się Niemierko?
        • dorgaj1 Re: Odzieżówka z ul. Wąskiej 3 23.09.06, 22:50
          A może p. Ludmiła Szymkowiak.
          • Gość: Zuza Re: Odzieżówka z ul. Wąskiej 3 IP: *.astro.net.pl 04.10.06, 09:16
            Bingo p. Szymkowiak wspominam ją bardzo miło.
        • dorgaj1 Re: Odzieżówka z ul. Wąskiej 3 23.09.06, 22:52
          Witam. Kończyłam technikum po zasadniczej w 1978r. Wychowawcą był p. Edward
          Smoła, uczył historii, świetny gość. Może znajdą się koleżanki z klasy. Pozdrawiam.
          • Gość: szpulka Re: Odzieżówka z ul. Wąskiej 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.06, 16:52
            A jak nazywał się facet z warsztatów co miał włosy na lakier? To było w latach
            75, 76,77.
            • dorgaj1 Re: Odzieżówka z ul. Wąskiej 3 13.10.06, 21:17
              Witam.Masz do wyboru kilka nazwisk, ja byłam na krawiectwie lekkim i miałam
              warsztaty z p. Barą. Już piszę nazwiska: P. Majchrowski, p. Frąckowiak,p.
              Wiesztord,p. Trojanowski,p.Rybak, p.Boroń, p.Maciukiewicz, p.Miłoszewicz,
              p.Siewko,p.Rajcz,p.Kaczan(ciut łysy),p.Zegarowicz ale nie pamiętam czy ten
              ostatni też był od warsztatów.Jeszcze p.Grzybowski(kier.
              warsztatów)p.Karny,p.Wysogląd. Osobiście stawiałabym na p.Trojanowskiego(na
              zdjęciu wygląda jakby miał podniesioną nieco koafiurę). Pozdrawiam.
              • Gość: szpulka Re: Odzieżówka z ul. Wąskiej 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 21:21
                Dzięki!!1! A skąd ty pamiętasz tyle nazwisk? Przypomniałaś mi, że mnie uczył
                Zegarowicz właśnie, bo byłam na "ciężkim'. Niestety z odzieżówki nie mam ani
                jednego zdjęcia, trochę szkoda...Pozdrawiam
                • Gość: Zuza Re: Odzieżówka z ul. Wąskiej 3 IP: *.astro.net.pl 16.10.06, 07:28
                  jestem pod wrażeniem twojej pamięci co do nazwisk!!! p.Karny,p.Wiesztord i
                  jeszcze trzeci niestety nie pamiętam jego nazwiska -uczyli naszą grupę-
                  krawiectwo ciężkie co rok to inny .Śmiałyśmy się że co rok wykańczamy
                  nauczyciela z warsztatów a oni poprostu odchodzili na emeryturę , najlepiej
                  wspominam Wiesztorda a Karnego pamietam powiedzonko"cały dowcip polega na..."
                  • Gość: szpulka Re: Odzieżówka z ul. Wąskiej 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.06, 10:50
                    A moją wychowawczynią była pani od rosyjskiego Temira Półtorzycka, mile ją
                    wspominam.
                    • dorgaj1 Re: Odzieżówka z ul. Wąskiej 3 16.10.06, 21:13
                      Witam.To nie jest tak, że ja pamiętam te wszystkie nazwiska, poprostu mam
                      zdjęcia i nazwiska wszystkich nauczycieli. Ale faktycznie niektórzy "wbili" się
                      mocno w pamięć, jednych lubiłam mniej, innych więcej, z niektórymi nie miałam
                      wcale kontaktu. Ale szkołę wspominam b.ciepło, to były najszczęśliwsze chwile.
                      Pozdrawiam.
                      • dorgaj1 Re: Odzieżówka z ul. Wąskiej 3 16.10.06, 21:18
                        Ale najlepszym NAUCZYCIELEM była moja ukochana Polonistka z zasadniczej p.Teresa
                        Różycka, czy ktoś pamięta tę wspaniałą Panią. Zawsze uśmiechnięta, chętna do
                        rozmów, nawet kosztem tematu lekcyjnego. W technikum już takiej polonistki nie
                        miałyśmy. Pani Różycka odeszła ze szkoły w 1975 roku, szkoda. Pozdrawiam.
    • Gość: Beata Re: Odzieżówka z ul. Wąskiej 3 IP: *.107.113-30.dynamic.mm.pl 14.10.22, 08:06
      Zrobiło się cicho , a pamiętacie Janinę Gałkowską ? od praktyki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka