Dodaj do ulubionych

Sakiewicz zamiast do Radia, to do mamra trafi:))

10.10.06, 13:46
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3675798.html
Przecież ten PiS, to pijana małpa z brzytwą. I co mi powiesz Galoty? Oni są
normalni? Szczęście, że to nie agent z jakiegoś Iranu, bo by mu przez tych
debili z PiS łeb urżnęli... Swoja drogą to wymownie świadczy o kompetencji i
kondycji psychicznej Macierewicza i jego team. Powiesz mi Galoty, że Jarek o
niczym nie wiedział?
--
"Zawsze myślałem, że bliźniaki są rozsądniejsze. Tymczasem próba rozwiązania
problemów Polski za pomocą zaostrzenia kodeksu karnego to, niestety, gry i
zabawy małego Jasia: dajcie mi dużą pałkę, a wszystkich poustawiam." Stanisław Lem
Obserwuj wątek
    • galoty Re: Sakiewicz zamiast do Radia, to do mamra trafi 10.10.06, 13:50
      xyz-xyz napisał:

> wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3675798.html
      > Przecież ten PiS, to pijana małpa z brzytwą. I co mi powiesz Galoty? Oni są
      > normalni? Szczęście, że to nie agent z jakiegoś Iranu, bo by mu przez tych
      > debili z PiS łeb urżnęli... Swoja drogą to wymownie świadczy o kompetencji i
      > kondycji psychicznej Macierewicza i jego team. Powiesz mi Galoty, że Jarek o
      > niczym nie wiedział?
      Nie tak emocjonalnie kolego. Nie wiem czy Jarek wiedział czy nie wiedział. To
      tak samo jakbym Ciebie zapytał czy Kwasniewski wiedział , że będzie przewał
      w "osoczu" czy nie będzie przewałki. Nie wiem.
      Mam swój wątek gdzie krytykuje PiS i tym się różnię od wielu oficerów
      politycznych na tym forum.

• xyz-xyz Re: Sakiewicz zamiast do Radia, to do mamra trafi 10.10.06, 14:05

> Nie tak emocjonalnie kolego.

* A kiedy mogę zacząć emocjonalnie? Kiedy ci Twoi idioci doprowadzą do czyjejś
        śmierci?

Nie wiem czy Jarek wiedział czy nie wiedział.

* Nie wiedział! On o niczym nie wie. Taki bidulek.

To
        > tak samo jakbym Ciebie zapytał czy Kwasniewski wiedział , że będzie przewał
        > w "osoczu" czy nie będzie przewałki.

*No masz, przecie pewnyś był, że Olek przewałę zrobił. Straciłeś pewność siebie?

> Mam swój wątek gdzie krytykuje PiS i tym się różnię od wielu oficerów
        > politycznych na tym forum

* Ja też sobie założę taki. Będę w nim wytykał Kęsikowi błąd ortograficzny, a
        jak jakiś komuch zgwałci 14-latkę, to napiszę, że mam taki fajny wątek i nie
        jestem polityczny:)))

--
        zabawy małego Jasia: dajcie mi dużą pałkę, a wszystkich poustawiam." Stanisław Lem
        • galoty Re: Sakiewicz zamiast do Radia, to do mamra trafi 10.10.06, 14:08

> > Mam swój wątek gdzie krytykuje PiS i tym się różnię od wielu oficerów
          > > politycznych na tym forum
          >
          > * Ja też sobie założę taki. Będę w nim wytykał Kęsikowi błąd ortograficzny, a
          > jak jakiś komuch zgwałci 14-latkę, to napiszę, że mam taki fajny wątek i nie
          > jestem polityczny:)))
          Jednak emocjonalnie. Masz szczytowanie :-)
          PS
          W moim wątku nie wytykam spraw rangi błędów ortograficznych rowerzysty. Zajrzyj
          a zobaczysz jak farbujesz rzeczywistość. Tam czarno na białym stoi

• xyz-xyz Re: Sakiewicz zamiast do Radia, to do mamra trafi 10.10.06, 14:20
            A Urbańskiego tam umieściłeś?
            --
      • Gość: ja Re: Sakiewicz zamiast do Radia, to do mamra trafi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.06, 13:53
        "Rzecznik PiS Adam Bielan: - Myślę, że spadek notowań PiS został powstrzymany.
        Nasze telefoniczne sondaże pokazują kilkuprocentową przewagę Platformy, ale
        przy dość wysokiej frekwencji. Ze względu na napięcie polityczne zanosi się na
        niską, co sprzyja PiS. Zdolność do mobilizacji twardego elektoratu to nasza
        silna strona - w tym kierunku ostatnio działamy. Widać też, że zjednoczenie
        lewicy pogarsza wynik PO."

prawdziwi demokraci , liczą na niską frekwencję
        • xyz-xyz Galoty napisz coś w swoim wątku:)) 10.10.06, 14:07

> "Rzecznik PiS Adam Bielan: - Myślę, że spadek notowań PiS został powstrzymany.
          > Nasze telefoniczne sondaże pokazują kilkuprocentową przewagę Platformy, ale
          > przy dość wysokiej frekwencji. Ze względu na napięcie polityczne zanosi się na
          > niską, co sprzyja PiS. Zdolność do mobilizacji twardego elektoratu to nasza
          > silna strona - w tym kierunku ostatnio działamy. Widać też, że zjednoczenie
          > lewicy pogarsza wynik PO."
          >
          > prawdziwi demokraci , liczą na niską frekwencję

Łaknę Twego apolitycznego komentarza.
          :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))I mam prośbę:) Zadzwoń do Zbycha:)

--
          • galoty Re: Galoty napisz coś w swoim wątku:)) 10.10.06, 14:10
            xyz-xyz napisał
            > Łaknę Twego apolitycznego komentarza.
            > :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))I mam prośbę:) Zadzwoń do
            Zbyc
            > ha:)
            Jak będę więcej wiedział to byc może to zrobię i wpisze się tam apolitycznie
            opiarając się na osobistych poglądach i rozsądku w moim oczywiście roumieniu.
            Jednak poczucia winy , że jeszcze się nie wpisałem nie mam. czekam na Twój
            apolityczny wpis :-)))
            • xyz-xyz Re: Galoty napisz coś w swoim wątku:)) 10.10.06, 14:23
              Galotku, ja się nie zgrywa na apolitycznego. Nie ośmieszam się broniąc komuchów
              udając, że nim nie jestem. Ja do sprawy podchodzę uczciwie. Każdy wie, że jestem
              komuch. A Ty zgrywasz bezpartyjnego. Jak Twoja Tereza. Ona nawet na plakatach to
              napisała.:))))))))))))
              --
              • galoty Re: Galoty napisz coś w swoim wątku:)) 10.10.06, 14:45
                xyz-xyz napisał:

> Galotku, ja się nie zgrywa na apolitycznego. Nie ośmieszam się broniąc
                komuchów
                > udając, że nim nie jestem. Ja do sprawy podchodzę uczciwie. Każdy wie, że
                jeste
                > m
                > komuch. A Ty zgrywasz bezpartyjnego. Jak Twoja Tereza. Ona nawet na plakatach
                t\> o
                > napisała.:))))))))))))
                Widocznie obaj mówimy prawdę co do swoich postaci. Ty zgodnie z prawda żes
                komuch a ja zgodnie z prawdą żem bezpartyjny i niefukcjonujący w polityce.
                Zamiast chrzanić załóż ten swój wątek apolityczny co jest złym określeniem tzn
                wątek gdzie pwoiesz coś innego niż peany na temat swoich lewicowych,
                postsowieckich kłamczuchów.

• xyz-xyz Re: Galoty napisz coś w swoim wątku:)) 10.10.06, 14:51
                  Widocznie obaj mówimy prawdę co do swoich postaci. Ty zgodnie z prawda żes
                  > komuch a ja zgodnie z prawdą żem bezpartyjny i niefukcjonujący w polityce.

*Stawiam na inne rozwiązanie. Ja piszę prawdę, a Ty kłamiesz. Tereza też
                  bezpartyjna. Maniek Kamiński z CBA też się bezpartyjny zrobił. I Galoty
                  bezpartyjny. A na pewno nie działasz w afekcie?:)))))))))))))))))))))))

> Zamiast chrzanić załóż ten swój wątek apolityczny co jest złym określeniem tzn
                  > wątek gdzie pwoiesz coś innego niż peany na temat swoich lewicowych,
                  > postsowieckich kłamczuchów.

*Ależ ja nie mam takiej potrzeby:))) Ja się przyznaję:))) Piszę peany na temat
                  moich komuchów. Stronniczo, partyjnie, komuszo. Tak, jak Ty. Stronniczo,
                  partyjnie pisowsko-odnowiennie. Tyle, że ja nie ściemniam:))

--
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka