Dodaj do ulubionych

która nauka jazdy?????????

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.06, 14:48
czy ktos mógłby mi polecić jakąś szkołę nauki jazdy????
Obserwuj wątek
    • Gość: onaaaaa Re: która nauka jazdy????????? IP: *.vx.pl 03.11.06, 18:03
      Auto-test, na Chopina.. Przemek Drabik... super instruktor!!! Miły,
      sympatyczny, można pogadać... no i dobrze uczy.. Polecam!!
      • Gość: monisia Re: która nauka jazdy????????? IP: *.asternet.pl 04.11.06, 13:31
        zgadzam się Auto Test na Chopina Instruktor Bartek Kulpa jeśli jeszcze tam
        pracuje Mnie nauczył jeżdzić więc każdego nauczy Drabik też bardzo dobry miałam
        z nim pare jazd Naprawde polecam:)
        • Gość: kuna "Igielski" - omijać z daleka! IP: *.globalconnect.pl 04.11.06, 14:33
          90% instruktorów, to stare trepy i milicjanci - ze swoimi "zawodowymi" przywarami podchodzą do ucznia nie jak do klienta, a jak do pałowanego małolata.
          Fatalna obsługa, organizacja. Panienka w biurze ucina sobie jakieś flirty z instruktorami, podczas kiedy czeka kolejka interesantów. Kiedy juz zostaniemy "złapani", okazuje się, że praktycznie nie ma wolnych terminów - jeżeli chcemy zapisać się na jakieś dogodne ze wzgledu na szkołę, pracę, itp. -trzeba robić to w zasadzie z półrocznym wyprzedzeniem.
          Nauka Jazdy "Igielski" - stanowczo odradzam!!!
          • Gość: kursantka Re: "Igielski" - omijać z daleka! IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.14, 22:59
            Witam! poleca szkołę nauki jazdy IGIELSKI jestem bardzo zadowolona teoria bardzo ciekawa z dobrze wytłumaczonymi wszystkimi zagadnieniami na egzamin juz pod katem egzaminu panstwowego. Instruktorzy to bardzo sympatyczna kadra szkoleniowa bardzo wyrozumiali podchodzac do kazdego kursanra zupelnoe pod innym katem jego umiejetnosci :-) POLECAM
            Najdrozsi w Szczecinie ? Mozliwe ale skuteczni w nauce i swojej pracy .
    • Gość: karolina Re: która nauka jazdy????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.06, 18:42
      Cześć:-)
      Ja też polecam Auto Test na Chopina, wiem że mają drugą filie na Pomorzanach!
      Super instruktorzy, ja zdałam za pierwszym razem rok temu!!!
      Pozdrawiam
    • agusia2101 Re: która nauka jazdy????????? 04.11.06, 19:15
      www.infoludek.pl/edukacja/szkoly.php?pokaz=nj - polecam tego linka, tam
      można sobie poczytać.
      Pozdrawiam
    • 1.bazyl Re: która nauka jazdy????????? 04.11.06, 20:07
      A co sadzicie o nauce jazdy "P. Adamkiewicz" - biuro w budynku VI LO przy
      Jagiellonskiej?
    • Gość: Grzesiek Re: która nauka jazdy????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 13:58
      A ja polecam BELFER na sowińskiego. Uczyłem się tam i mogę szczerze powiedzieć
      że warto. Instruktorzy to normalni ludzie, rewelacyjnie podchodzą do swych
      podopiecznych. Można porozmiawiać, ale jak trzeba to krzyknie (w pozytywnym
      znaczeniu). Mnie uczył Pan Jarek (łatwo go rozpoznac bo na głowie dużo mu nie
      zostało - mam nadzieję że się nie obrazi za to stwierdzenie). Nauczył mnie
      jeździć dynamicznie a zarazem bezpiecznie. Stawiał mnie w takich sytuacjach na
      drodze że wielu do tej pory nie miałem. POLECAM
      • Gość: Grzesiek Re: która nauka jazdy????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 14:00
        Szczegóły na www.belfer.szczecin.pl/
        Mój instruktor to Jarosław Kozłowski
        • andzela28 Re: która nauka jazdy????????? 05.11.06, 14:04
          odradzam Fedenczaka.......beznadzieja......tam jest jak w kouchozie....
    • Gość: MARS Re: która nauka jazdy????????? IP: *.dynamic.chello.pl 02.02.17, 04:37
      Szkolimy MOTOCYKLISTÓW i MOTOROWERZYSTÓW !!!
      Jako jedna z nielicznych szkół w Szczecinie prowadzimy kursy na kategorię AM
      Nasi kursanci zdają egzamin państwowy na tym samym pojeździe, którym uczyli się jeździć ( podstawiamy nasze motocykle na egzamin w WORD Szczecin) dodatkowo w egzaminie uczestniczy instruktor, który wspiera kursanta mentalnie i duchowo co eliminuje „stres egzaminacyjny”
    • franciszek.mon Re: która nauka jazdy????????? 07.09.22, 13:55
      Szkoła nauki jazdy XXL w Szczecinie. Bardzo miło wspominam i dużo się nauczyłem.
      • magda.lipiec86 Re: która nauka jazdy????????? 14.11.22, 11:03
        Właśnie XXL wspaniali.
        • lidia.porazka76 Re: która nauka jazdy????????? 07.12.22, 13:33
          Polecam Robert Jemielity.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka