Dodaj do ulubionych

Szukam dobrej szkoły rodzenia w Szczecinie

IP: *.* 10.12.02, 15:50
Cześć Mamy!Chciałabym poczytać o waszych doświadczeniach ze szkołami rodzenia w Szczecinie i jednocześnie wybrać naprawdę dobrą szkołę. Dziękuję za odpowiedzi.Dorka
Obserwuj wątek
    • Gość edziecko: hektor Re: Szukam dobrej szkoły rodzenia w Szczecinie IP: *.* 13.12.02, 23:34
      Witam! Ja polecam Szkołę Rodzenia "Pomorzanka" mieszczącą się przy Szpitalu Klinicznym Nr 2 na Pomorzanach.Bardzo fajne zajęcia z osobami kompetentnymi, gimnastyka, ćwiczenia praktyczne np. jak ubrać czy wykąpać dzidziusia, zmiana opatrunku na pępowinie itp. Można także "zwiedzić" Blok Porodowy, dowiadując się co się z Tobą będzie działo począwszy od momentu wejścia na Izbę Przyjęć a na porodzie skończywszy - czujesz się spokojniejsza i pewniejsza. Ja uczęszczałam do tej szkoły, a także rodziłam w tym szpitalu i jestem bardzo zadowolona.
    • Gość edziecko: elwira1 Re: Szukam dobrej szkoły rodzenia w Szczecinie IP: *.* 05.01.03, 15:29
      Cześć! Ja chodziłam do szkoły na Mariackiej. Byłam brdzo zadowolona. Miła atmofera, gimnastyka, praktyczne porady na temat porodu i pielęgnacji dzidziusia, spotkania z położnikiem i ortopedą. Ponad to możliwość spotknia z innymi mamami i wymiana informacji.Działa tam też poradnia laktacyjna - doświadczone mamy udzielają praktycznych porad i wspierają w trudnych momentach. Polecam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka