Dodaj do ulubionych

Balon w Szczecinie jak w Berlinie !!!!!!!!!!!!!!!!

12.11.08, 12:56
Tylko złe wiadomości tu zamieszczacie ale dobre to już Wam są niewygodne.www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081112/AKTUALNOSCI/737582592
Obserwuj wątek
            • andreas.007 Re: Nie cieszysz się? 12.11.08, 23:36
              tak ten balon bedzie balonem na miare naszych mozliwosci,
              bedzie duzo lepszy od wodolota...
              Ciesze sie, przeciez sie ciesze i raduje!

Teraz mozemy polatac sobie wodolotem albo balonem!

PRYWATNYMI INICJATYWAMI!

Ale bardziej sie ciesze, ze mamy fajne puby w miescie - tez prywatne!

Ludzie Fuga ma nowego wlasciciela i dobre zarcie!
              Ciesze sie... bo naprawde dobre jedzenie,
              a dzis w Cuty Sarck grali po irlandzku i lokal jest po liftingu...
              wiekszy i z zakamarkami!

Ciesze sie, a Ty?
              • andreas.007 Re: Nie cieszysz się? 12.11.08, 23:40
                Jszcze nie byłem na petli ósemki, na przewciw Selfy
                jest w wiezowcu chyba jakas restauracja - ktos tam był?
                Ciesze sie, ze tam jest restauracja - cieszysz sie?
                W przyszłym tygodniu tam zajrze...

Najbardziej sie ciesze jednak, ze bar Kaukaski jeszcze dziala,
                ale pani wółascicielka chce go sprzedac... szkoda!
                Bardzo lubilem tam jesc.
                • andreas.007 Re: Nie cieszysz się? 12.11.08, 23:45
                  Gosciu, ale najbardziej sie ciesze - mam nadzieje, ze Ty tez,
                  ze moja ulubiona pizzeria Perugia na Łukasinskiego sie rozbudowała,
                  uwielbiam ich pizze - ciesze sie, ze sie rozbudowali.
                  Cieszysz sie?
                    • andreas.007 Re: Nie cieszysz się? 13.11.08, 00:02
                      a z czego Gosciu sie bardziej cieszysz...
                      z tego, ze otworzyli na nowo Fuge - juz byłem tam kilka razy,
                      czy ze Cuty Sarck powiekszyli - juz byłem tam kilka razy,
                      czy z nowych sklepów...
                      czy z balona, bo ja chyba nie polece nim w ogóle!

To sa prywatne inicjatywy, takie same jak pub
                      czy ktos zainwestuje w restauracje...
                      Ciesze sie, ale co to ma do tego...

Bardziej sie ciesze z restauracji czy pubu nowego!

Byłem w nowej Małej Scenie wolałem jak była tam Szwalnia,
                      a dawna Mała Scene pamietaja starzy bywalcy...
                      a Ty wolisz nowa Mala Scene czy jak była Szwalnia
                      z czego sie bardziej cieszysz?
                      • andreas.007 moge Tobie raeczyc 13.11.08, 00:11
                        moge Tobie zareczyc, ze wiecej turystow skorzysta
                        z restauracji panów Golemów na Wałach i z tego nalezy sie cieszyc,
                        niz z tego balonu na Psiej Polanie...

Restauracje Golemów to wieksza promocja miasta niz ten balon!

Cieszysz sie ze sa restauracje na Wałach - ja sie ciesze!
                        • gentelmenel Re: moge Tobie raeczyc 13.11.08, 01:24
                          andreas.007 napisał:
                          > Cieszysz sie ze sa restauracje na Wałach - ja sie ciesze!
                          >
                          ja np bardzo sie ciesze ale jak popytasz "intelektualistow" z wielkiej plyty to
                          uwazaja to za szczyt bezguscia "bo za niemca nie bylo". a ja sie ciesze ze na
                          walach mozna obecnie zrobic cos wiecej niz wysikac sie w krakach

natomiast nie ciesze sie ze stoiska miasta szczecina w carefurze na turzynie (w
                          czyms takim na styl empiku). nie ma tam ani jednego przewodnika po miescie!!! sa
                          za to tylko i wylacznie prodkuty "made in sedina" a z dzisiejszej doby tylko
                          album statkow w porcie. fotki w albumie pomnika czynu polakow na tym stoisku nie
                          uraczysz. wstyd nedza i opetanie sedina siega absurdu.
                          ps. jestem za odbudowa tego pomnika, szanuje prywatna inicjatywe tych ludzi
                          prowadzacych portal. mierzi mnie zas glupota ze zachwycamy sie tym co bylo
                          zamiast dbac o to co jest i myslec o tym co bedzie
                        • Gość: gość dobrze się czujesz? IP: *.cable.smsnet.pl 13.11.08, 01:44
                          Jeszcze 10 postów napisz. Zwróciłem ci tylko uwagę, że się
                          pomyliłeś, a ty szopkę odstawiasz.

Potrafisz odróżnić coś nietypowego, od powszechnego? Potrafisz? No
                          potrafisz? Nie wydaje mi się. Widać ty tak naprawdę wolisz
                          komentować tylko złe wiadomości. Taki masz charakter - masz do tego
                          prawo.

I teraz mądraliński odpowiedz mi proszę co jest bardziej zauważalne -
                          balon 150/300m nad ziemią czy restauracja Golemy? Czy już żal ci w
                          dupie ściska, że ktoś miał pomysł i chce nam zafundować fajną
                          atrakcję?

Odpuść sobie

a za spamowanie na normalnym forum miałbyś briga.
                          • andreas.007 Ty widze osiagasz syany niebianskie... 13.11.08, 09:59
                            Kolego jest to taka sama inicjatywa prywatna jak kazda inna,
                            powtarzam ciesze sie bardziej z kolejnej restauracji czy pubu,
                            ciesze sie bardziej z restauracji Golemów - bo gwarantuje,
                            ze wiecej osób skorzysta z ich inicjatywy niz z tego balonu
                            do CIESZENIA Z CZEGO CHCESZ MNIE ZMUSISZ!

Tak samo jak wodolot okazał sie niewypałem,
                            a tak sie cieszyłes - raz lata, raz nie lata,
                            a jak wyleci, to bywało nie wracał...

To obawiam sie, ze nie bedzie zbyt wielu chetnych na balon.
                            A tym bardziej z koszem na 30 osób, bo trzeba bedzie czekac
                            na uzbieranie jakiejs tam ilosci chetnych...
                            to samo jak pamietasz było z wodolotem, a co opisywano w Gazecie,
                            ze pani kasjerka mowiła, ze nie wie czy wystartuje, bo musi
                            sie uzbierac jakis kolmplecik chetnych i wtedy...

Bardziej bym sie cieszył z inicjatywy zainstalowania
                            monitorkow w taksówkach, ktore by reklamowały co ciekawsze
                            miejsca czy imprezy w miescie - polecam wydawcom Echa czy Infoludka,
                            juz nie mowiac, by powiedzmy w niedziele było takie miejsce,
                            gdzie czekaliby przewodnicy gotowi oprowadzic ludzi
                            po ciekawych miejscach w naszym miescie...
                            chodziliby z Gryfem na plecach za co dostawaliby
                            jakis grosz od miasta w ramach promocji!

Kolego po prostu przeginasz i kazesz sie cieszyc ze wszystkiego,
                            ciesz sie - jak najbardziej, cieszyłes sie z wodolota,
                            a powiedz ILE RAZY SKORZYSTAŁES?

Bo ja ani razu... i moi znajomi tez nie.

A jak karuzele postawia to tez sie bedziesz cieszył,
                            rozumiem, ze jak przyjedzie cyrk czy lunapark,
                            to kjuz Twoja radość osiagnie szczyty zacieszania sie...
                            Ile Ty masz lat - OSIEM?
                            • andreas.007 o z tego sie ciesze! 13.11.08, 12:13
                              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=87097117

Dziecko masz tu z czego sie ciesze,
                              nie z balona, ale z tego ze zadaszenie zrobia na cała widownie,
                              a moze nawet osłony dzwiekoszczelne, zeby okolice nie zagłuszac!

Z tego sie ciesze.
                            • Gość: gość Re: Ty widze osiagasz syany niebianskie... IP: *.cable.smsnet.pl 13.11.08, 18:14
                              "Tak samo jak wodolot okazał sie niewypałem,
                              a tak sie cieszyłes - raz lata, raz nie lata,
                              a jak wyleci, to bywało nie wracał...

na uzbieranie jakiejs tam ilosci chetnych..."

Dlaczego niewypałem? Bo miał awarie? Masz dane ile przewiózł? Podaj i będziemy dyskutować :). Tramwaje też się psują, ale o tym nie napiszesz, bo jest to normalka. To, że poziom usług nie jest powalający nie oznacza, że wodolot to niewypał. To twoja SUBIEKTYWNA ocena i to ty chcesz wszystkim wmówić, że to jakaś porażka. Dwa razy korzystałem i nie narzekałem.

A balon jeszcze nie ruszył, a ty już jęczysz! Jęczyłeś też, że regaty będą niewypałem. Ja ciebie nie zmuszam, ale przestań chłopie sapać na prawo i lewo i wprowadzać ludzi w błąd! Najpierw chciałeś nam wmówić, że taki balon widziałeś nad morzem, bo zamiast poczytać i sprawdzić to ty wolisz 10 postów naskrobać, byle być widocznym!

Jak wystaruje i cieszyć się będzie sporym zainteresowaniem to z miłą chęcią wrócę do twoich proroczych słów.

A ty jak dzieciak podniecasz się imprezą z Wrocławia! No dziecko normalnie! Zobaczył światełka, biel i już na forum podnieta i lans.

I tak się specjalisto od atrakcji składa, że poza Szczeciniem tylko Kraków ma taki balon, ale jeszcze nie lata, bo czeka na pozwolenie od urzędu lotnictwa.

I już o tym piszą w OGÓLNOPOLSKICH mediach

I co? Źle? Idź załóż sobie wątek o wrocławskiej imprezie techno, bo dla ciebie słuszna atrakcja, którą można się chwalić.

• andreas.007 Re: Ty widze osiagasz syany niebianskie... 13.11.08, 20:26
                                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=82578023&a=82578023
                                Wodolt znika z trasy i netu.

W poniedziałek na przystani w Świnoujściu, do której zawija wodolot
                                ze Szczecina, wisiała kartka z napisem: "Z powodu awarii rejsy
                                odwołane". Ludzie, którzy chcieli wrócić do Szczecina ostatnim
                                kursem, byli zawiedzeni. - I co teraz. Nawet nie ma się kogo spytać
                                dlaczego - zastanawiali się głośno.

Wodolot zniknął nie tylko z przystani, ale i z internetu. Bartosz ze
                                Szczecina napisał do nas: "Byłem z synem nad Odrą zobaczyć, kiedy
                                wodolot kursuje, żeby móc na drugi dzień popłynąć do Świnoujścia.
                                Kiedy zobaczyłem rozpiskę z terminami i adres strony internetowej,
                                zrezygnowałem z notowania i powiedziałem synowi, że wejdziemy na
                                stronę podaną na plakacie i sprawdzimy, o której, co i jak. W domu
                                okazało się, że strona jest nieczynna".

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=81779165&a=81779165
                                Siostra z dzieckiem wybrala sie w dniu wczorajszym wodolotem do
                                Swinoujsci.Wyplyneli o czasie.Powrot 19.30.Niestety nie bylo
                                wodolotu,ani zadnej informacji o tym,ze bedzie spozniony lub rejs
                                jest odwolany.Wrocila wraz z czescia osob pociagiem,zmeczona
                                wsciekla i w poznych godzinach wieczornych.Zero informacji,zero
                                szacunku dla klienta.....
                                • andreas.007 Re: Ty widze osiagasz syany niebianskie... 13.11.08, 20:59
                                  Gosciu zwany Kabel co Ty porownujesz
                                  zasrany wodolot czy balon do tej imprezy...

"SENSATION - cykl masowych imprez, adresowanych do fanów muzyki z
                                  kręgu elektronicznej muzyki tanecznej (electro,minimal, trance i
                                  house). Organizatorem cyklu jest holenderska agencja muzyczna ID&T,
                                  kierowana przez Duncana Stutterheima. Pierwsza impreza SENSATION
                                  odbyła się w 2000 w Amsterdamie i zgromadziła ok. 20 tys.
                                  uczestników.

Główna impreza odbywa się w Amsterdamie w Holandii na stadionie
                                  Ajaxu - Amsterdam ArenA. Od 2001 na imprezach obowiązuje biały strój.

Impreza odbywa się również poza granicami Holandii. Jako pierwsze do
                                  grona państw goszczących cykl dołączyły Niemcy i Belgia w 2005. Od
                                  2006 impreza odbywa się w Polsce."
                                  pl.wikipedia.org/wiki/Sensation_White
      • Gość: ala Re: No, no intelektualni kastraci, żeby tylko IP: *.adsl.inetia.pl 15.11.08, 16:27
        pan andres007 - gratuluje wyzyn untelektualnych :D
        balon i podziw panoramy wkolo. no i te twoje cluby i puby. a
        szczecin jak wioska jest tak zostanie tylko ze z atrakcjami dla
        staruszkow :)
        pozdrawiam andreas, startuj na prezydenta :) z tamtego stanowiska
        bedzie ci latwiej szczecin zmieniac na miasto ze smazalnia rybek,
        balonowymi panorami. hehe - pewnie zamiast hasel "szczecin - wies z
        tramwajami" bedzie propagowane haslo: "szczecin ma tramwaje no i
        BALON :)" sukces na miare naszych czasow. gratuluje.
        aaa i jeszcze jedno adres - nie zapomnij ogrodzic jasnych bloni,
        zeby trawa sie nie zniszczyla :)
          • andreas.007 Re: No, no intelektualni kastraci, żeby tylko 15.11.08, 23:17
            Dla ułatwienia moje posty o balonie:
            Dziecko masz tu z czego sie ciesze,
            nie z balona, ale z tego ze zadaszenie zrobia na cała widownie,
            (...)
            na uzbieranie jakiejs tam ilosci chetnych..."
            (...)
            Gosciu zwany Kabel co Ty porownujesz
            zasrany wodolot czy balon do tej imprezy...
            ========================

Widze, ze nawet nie wysiliłas sie na zrozumienie pisanych
            przeze mnie postów, a moze nawet nie przeczytalas...
            To juz wyzyny ingnoracji i lekcewazenia!
            • andreas.007 Re: No, no intelektualni kastraci, żeby tylko 15.11.08, 23:35
              i jeszcze forowiczko Alu, porównałem balon do smazalni ryb,
              a nawet stwierdzilem, ze smazalnia ryb bylaby wiekszym "sukcesem"!

Natomiast nie pretenduje i nie mam zamiaru na prezydenta,
              ja swoje zycie urzadzilem, jak chcialem -
              jestem zadowolony, korzystam z zycia, czego i Pani zycze,
              a takze szczecinianom i Szczecinowi!
              • Gość: ala Re: No, no intelektualni kastraci, żeby tylko IP: *.adsl.inetia.pl 16.11.08, 09:45
                no to tylko pogratulowac zadowolenia z zycia :)
                jak juz wspomnialam, wszystkich postow do tego tematu twoich nie
                przeczytalam, ale tam gdzie na fora zajrzalam, twoja krytyka jest w
                duzych ilosciach obecna (procz amfiteatru). to jest chyba troche nie
                fear - kazdy pomysl negujesz i krytykujesz. wszystko co w miescie
                sie dzialo/ma dziac jest bee, niepotrzebne i niedobre. a ja mysle,
                ze to tylko przez opieszalosc urzedowa pewne sprawy nie dochodza do
                skutku (tak jak np budowa aquaparku - byly biznesplany, byly plany
                ale w urzedzie komus nazwisko sie nie spodobalo - a bylo to 1,5 roku
                temu, wiec juz moglibysmy cieszyc sie aquaparkiem). nie mamy zadnej
                imprezy, ktora moglaby byc wizytowka szczecina -ZADNEJ! jakis
                festiwal boogi brain.... ? dni morza? i co dalej? pustynia. a jasne
                blonia zamiast byc wykorzystywane jak nalezy to robia z nich miejsce
                pielgrzymek i spiewow koscielnych ;/ moze o balonie nie doczytalam -
                przepraszam, ale to miasto to jest pomylka. najlepiej kazdy pomysl
                odrzucic, bo ktos w urzedzie mialby za duzo pracy i nie daj Boze
                problemow, z powodu porzadnej imprezy, ktora moglaby wypromowac
                miasto (bo plakaty FG 2050 chyba nie docieraja do wszystkich. do
                mnie na pewno nie).
                Pozdrawiam andreas!
                  • cbaabc Jęki malkontentów 19.11.08, 15:43
                    Były problemy z Urzędem Lotnictwa - nie wiedzieli jak to
                    zdefiniować, u nas już nie powinno być takich problemów.
                    Teoretycznie.

Co do Psiej Polany - tam są tak własciwie dwie polanki. Jedna jest
                    okrągła i bliżej ulicy. Pewnie o ten teren idzie? No bo pojawiały
                    się głosy, że psą sralnie się odbiera, a to nieprawda.

A w Krakowie też z dupy strzelali, że źle, że niepotrzebne i w ogóle
                    ch... z patatajnią. Szczecin, Łódź i Kraków to najbardziej
                    malkontenckie miasta.

forum Kraków i jęki malkontentów
                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=61&w=85814117&a=85963865

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka