Dodaj do ulubionych

Remont ul.Konstytucji 3-go Maja

07.10.10, 18:22
Znów KTOŚ wpadł na genialny pomysł... odżywa temat ul. Konstytucji 3-go Maja i oczywiście MZK. Jaki jest cel poszerzania ul. Konstytucji? A może lepiej od razu puścić tędy autostradę. Zresztą jeszcze dwa pasma ponoć mają być, choć też nie wiem po co. Korków tutaj nigdy nie było. W każdym razie wyrzucając wszystkie linie autobusowe na Szosę Lubicką postarano się jakże komfortowo poprawić życie mieszkańców. Szczególnie tych dojeżdżających do pracy, a przede wszystkim na Dworzec Główny. Z racji niespodzianek rozkładowych PKP, w ostatnim czasie zwykłem jeździć do pracy pociągiem o 5:30. Mając autobus linii 22 o godzinie 5:00 na przystanku przy ul Wyszyńskiego (normalnie przyjeżdżał i tak opóźniony, ale do tego przywykłem) na ww. pociąg bez problemu zdążyłem. Teraz konia z rzędem temu, który wytyczy prostą drogę w tym samym kierunku. Dyspozytor proponuje tramwaj i przesiadkę.. Sęk w tym, że na "przesiadkę" i tak nie zdążę. Oto jak wygląda tzw. skomunikowanie środków transportu miejskiego w Toruniu. To już jest wręcz żałosne. Mało tego, wg bardzo króciutkiej wzmianki w prasie prace na ul. Konstytucji potrwać mają do 10 grudnia. Dwa miesiące na tak krótki odcinek? Jestem pod wrażeniem.... jak robić, żeby się nie narobić. Warta uwagi jest wzmianka na stronie MZK: "Miejski Zakład Komunikacji informuje, że od czwartku 7 października 2010 r. godz. 8.00 DO ODWOŁANIA z powodu remontu ul. Konstytucji 3-go Maja wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy na odcinku od ul. Ślaskiego do ul. Ligi Polskiej." Komu wierzyć? W tym przypadku chyba zaufam MZK. "Do odwołania" bardziej pasuje w toruńskich realiach, bo z terminowością jednak kiepsko. Kiedy to się wreszcie zmieni?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka