Dodaj do ulubionych

Toruńscy hokeiści sprawili dużą niespodziankę

04.11.10, 14:22
Łazowy, pseudo dziennikarzu
Miedzy nami a Gdanskiem jest przepasc
wytlumaczenie moze byc wiec tylko jedno
totalne olanie naszych zawodnikow albo to ze Gdansk nie chce grac w PP
powyzsze o ile Gdansk wystawil 1 sklad a nie tych z lawy
jak tych z lawy to tez niespodzianka nie jest
Obserwuj wątek
        • szlachcic Re: Toruńscy hokeiści sprawili dużą niespodziankę 05.11.10, 19:58
          Gość portalu: hobbes napisał(a):

> A czy to pierwszy raz ignorancja

ignorancja?
          ty tez wierzysz w sile TKH pozwalajaca walczyc na rownym poziomie z Gdanskiem czy Sanokiem?
          Przeciez w meczach z oboma zespolami wynikowo wypadlismy wspaniala!!!!!
          Ty i Łazowy to oceniasz jako wspaniala gre wspanialego zespolu
          Ja uwazam ze Sanok i Gdansk nas zlekcewazyli i/lub/wiec pozwolili nam grac abysmy my awansowali bo oni maja PP w dupie
          Ty uwazasz ze to wyrownane zespoly a ja uwazam ze Sanok i Gdansk maja przewage klasy wiec nas olewaja. Mecze pomiedzy druzynami o roznych poziomach ZAWSZE powoduja ze ten lepszy olewa slabszego/
          Mecze pucharowe maja to do siebie ze wielu druzynom nie chce sie tam grac
          Wiec teraz wyciagnij wnioski i przestan sie podniecac razem z Łazowym.
          Jak Gdansk bedzie chcial wejsc to nam zloi dupe az bedzie huczalo
          • Gość: Hobbes Re: Toruńscy hokeiści sprawili dużą niespodziankę IP: *.tvk.torun.pl 06.11.10, 09:36
            Jakby Łazowy napisał ze niebo jest niebieskie to twoja obsesja kazałaby kazdy jego artykuł zasrac komentarzami ze jest zielone. Nie wciskaj mi czegos czego nie powiedziałem, tak jak to zwykle robisz w 'dyskusji'. Natomiast sama wygrana jest na pewno niespodzianka i warto sie z niej cieszyc zamiast jak zwykle bredzic cos o pseudo-dziennikarzach. A że Gdańsk pewnie w rewanzu pokona TKH to nic dziwnego, więc Ameryki nie odkryłes , pinokio.
            • szlachcic Re: Toruńscy hokeiści sprawili dużą niespodziankę 06.11.10, 12:10
              najpierw musisz zrozumiec w jakim kontekscie ja pisze swoje posty
              pisze je bo Łazowy ma wyjatkowa latwosc tworzenia nieuzasadnionych ocen klubow/zawodnikow w kontekscie pojedynczego wystepu
              W PP w hokeju dochodzi do tego aspekt ze 90% klubow ten puchar olewa i jak jestes kibicem hokeja to musisz to wiedziec.
              Zreszta podobnie jest w innych dyscyplinach, liczy sie tylko liga
              Wiec nasuwa sie pytanie czy w tych okolicznosciach mozna oceniac zespol?
              Ja uwazam ze nie. Zaden dziennikarz nie powinien dokonywac oceny WYNIKU zawodnika czy zespolu po takim meczu.
              Co bym ja napisam?
              Powiem ci na podstawie meczu z Sanokiem na ktorym bylem

"Mecz zakonczyl sie porazka Nesty 2:4. Nasi zawodnicy zaskoczyli anoczan szybka gra na poczatku meczu. W tym okresie nie poplniala Nesta tez wiekszych bledow w obronie.
              Nasza przewaga w pierwszej czesci meczu polegala na tym ze rywale nas zlekcewazyli i kary ulozyly sie po naszej mysli.
              Sanok dopiero w drugiej czesci meczu zaczal grac POWAZNIEJ.
              Szybko pokazal ze jest lepszy od Nesty o klase w KAZDYM elemencie gry. Wynik daje bardzo mylne wrazenie ze to sa rownorzedne zespoly. Nesta w koncowce pokazala ze ma duze braki jak na zespol PLH"

teraz cos ala Łazowy

"Wspanialy mecz naszych zawodnkow. Prowadzili przez wieksza czesc meczu. Gdyby nie potworne bledy naszych obroncow mogloby byc zwyciestwo. Szkoda ze taki zespol wystepuje w 1 lidze a nie w PLH"

Mozna pisac i tak i tak
              Ty uwazasz ze ta druga relacja jest prawdziwsza od mojej, masz do tego prawo tak jak ja do swojej.
              Tylko ze ja ocenilbym ciebie ze sie nie znasz na hokeju
              a wracajac di Łazowego jak wiesz to nie jego piersza relacja ZYCZENIOWA
              To samo bylo w tym tygodniu z koszykarzami i dokladnie to samo jest prawie zawsze
              Łazowy nie potrafi dokonac oceny meczu, nie potrafi odroznic takiego meczu od np ligowego
              Nie rozumie tego ze jak spotykaja sie 2 druzyny o innych potrncjalach to zawsze poziom sportowy tego meczu jest na poziomie tego slabego, nie myl z emocjami
              I w ten sposob Łazowy stwarza w gazetach inny obraz druzyny
              chcesz inne przyklady? W zeszlym sezonie pseudodziennikarze do polowy sezonu obliczali czy wejdziemy dp play off. Ja jako ktos kto troche sie zna w tym czasie pukalem sie w glowe i bralem w ciemno abysmy tylko nie grali o utrzymanie decydujacych meczow
              Inne przyklady Łazowego do ktorych pewnie tez sie nie przyczepilbys a do ktorych ja sie czepialem?
              Siatkarki, 2 lata temu, po kilku kolejkach maja same zwyciestwa, Łazowy pisze o wybornym zespole, martwi sie co bedzie jak awansuja, nie ma hali.
              Wtedy mogles czytac mnie jak sie nabijalem z Łazowego, jak pisalem zeby se nie kompromitowal, uklad tabeli jest STRASZLIWIE mylacy - gralismy po prostu z najslabszymi na poczatku a liderzy grali miedzy soba. Moge ci powiedziec tylko to ze dzialacze 5 miejsce uznali za sukces. Moge ci powiedziec to ze srodowisko siatkarske rzalo ze smiechu po artykulach Łazowego.
              Teraz rozumiesz do czego zmierzam?
              Tez powiesz ze przeciez Łazowy mial racje, prowadzili w lidze, mogl martwic sie o hale bo na poczatku sezonu nasze szly na awans?
              W zadnym momencie tamtego sezonu NIKT kto ma nawet mierne pojecie o siatkowce nie pomyslal o awansie!!!!!
              Tylko Łazowy
              • hobbes1980 Re: Toruńscy hokeiści sprawili dużą niespodziankę 06.11.10, 12:51
                Matko boska znowu ta siatkowka? Weź raz wyjdź na powietrze, napij sie albo coś bo normalnie w kazdym poscie to samo...
                Co zas do treści artykułu- kibic nie jest głupi (poza toba) i nawet jesli przeczyta taki artykuł to sam wyciagnie wnioski. Natomiast taka a nie inna formuła może zaciekawic kogos kto na hokej normalnie nie chodzi i moze dzieki temu zacznie, lub sponsora ktory utożsami ten zespół z pozytywnymi emocjami, entuzjazmem i potencjałem, dzieki czemu moze postanowi zainwestowac w to swoje pieniądze.
                Ubzdurałes sobie raz że te artykuly sa szkodliwe i czepiasz się ich z uporem maniaka.
                • szlachcic Re: Toruńscy hokeiści sprawili dużą niespodziankę 06.11.10, 17:05
                  > Co zas do treści artykułu- kibic nie jest głupi (poza toba) i nawet jesli przec
                  > zyta taki artykuł to sam wyciagnie wnioski

masz chlopcze zasrane we lbie jednak
                  Łazowy pisze kretynski tekst
                  ty mowisz ze jest ok, bo kibic sam sobie wyciagnie wnioski
                  ja pisze ze takie pisanie jest kretynstwem a ty czepiasz sie mnie a Łazowego usprawiedliwiasz
                  twoje komentarze sa podyktowane tym ze nie lubisz szlachcica i tyle
                  sens dyskutowania z toba wiec jest zaden
                  mozesz isc na piwo z Łazowym i pogadac o potedze TKH, wzmocnia sie 3 zawodnikami i beda walczyc o medal PLH
                  a siatkowke pacanie wkrecilem w dyskusje bo ona ksiazkowo pokazuje jak kompromituje sie Łazowy
                    • szlachcic Re: Toruńscy hokeiści sprawili dużą niespodziankę 17.11.10, 22:30
                      > Może jednak są dobrą drużyną?

a moze gdanszczana nie placa i to byla forma proptestu
                      a moze Stoczniowiec ma w dupie PP
                      ty masz problem ze zrozumieniem sensu mojego postu
                      ja chce przekazac ze nie nalezy sie podniecac jednostkowymi wynikami bo
                      - po pojedynczych wystepacdh nie mozna wyciagac daleko idacych wnioskow
                      - nie wiemy z jaka motywacja podeszedl do tego meczu Stoczniowiec

Byles a jakims meczu TKH? Ja bylem i to co widzialem w pewnych okresach gry to tragedia
                      Mecz z Sanokiem. 2 stracone bramiki w taki sposob ze w zadnym wypadku nie mozna powiedziec ze poziom TKH jest e-ligowy a to chce dziennikarz jak i ty powiedziec a przynajmniej tak to wyglada.
                      Mnie wkur.... jak czytam teksty ze hokeisci walcza jak rowny z rownym z zespolami e-ligi
                      Ja uwazam ze nie ma podstaw tak mowic
                      Wkur... mnie jak jakis dziennikarzyna pisze o koszykarzach ze jada po kolejny sklap, przed ostatnim meczem tez jechali po wygrana i sostali w dupe.
                      TKH nie ma poziomu e-ligowego a Sidenowi o awans bedzie bardzo bardzo trudno

• Gość: kibichokeja Re: Toruńscy hokeiści sprawili dużą niespodziankę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.10, 08:54
                        Oczywiście że byłem, na wszystkich.
                        Jasne, że extraklasowe drużyny olewają puchar, jasne ze dla naszych to jedyna szansa na mecze z wymagającym przeciwnikiem w tym roku. Jasne że po roku gry w półamatorskich rozgrywkach zawodnicy zapomną jak się gra w extraklasie (szybciej, twardziej,trudniej)
                        Ale jako kibic mam prawo się cieszyć z sukcesu chłopaków. Po prostu.

Pewnie że nie mamy drużyny górnej połowy ekstraklasy, ale zauważ, że i z Nowym Targiem w barażach walczylismy równo, a ich skład aż tak się od tego czasu nie zmienił, a nie są wcale na ostatnim miejscu tabeli teraz.

O poziomie dziennikarstwa sportowego w GW Toruń zdanie mam podobne jak ty.
                        Aaale zauważ, dobra pisanie o danej drużynie = większe zainteresowanie = więcej widzów na trybunach = szansa na sponsorów nowych.
                        • szlachcic Re: Toruńscy hokeiści sprawili dużą niespodziankę 18.11.10, 13:32
                          > Aaale zauważ, dobra pisanie o danej drużynie = większe zainteresowanie = więcej
                          > widzów na trybunach = szansa na sponsorów nowych.

tu musisz podzielic temat na 2 czesci
                          1 to oczywiscie pisanie ze Nesta wyplaca kase na czas, zawodnicy chodza na treningi, wykorzystuja szanse w meczach z druzynami e-ligi i korzystaja z tej mozliwosci
                          pisanie dobrze o zawodnikach, o dzilaczach o tym ze sponsorzy maja zaufanie oczywiscie jest dobre. na tym m in polega rola dziennikarza

jednak jest jeszcze 2 czesc
                          wywieranie presji, zamazywanie rzeczywistosci przez nieuprawnione pisanie moze powodowac ujemne skutki.
                          gdy sytuacja jest jaskrawa jak np i tu przypomne artykul Łazowego o awansie do PLS naszych siatkarek. tu kazdy kto ma mozg wiedzial ze awans jest niemozliwy bo ani sportowo ani organizacyjnie nie byly Budowlane do tego gotowe. artykul Łazowego wywolal tylko politowanie nad dziennikarzyna GW.
                          Jednak jak wezmiesz juz hokeistow z ubieglego sezonu to ujrzysz zamazywanie rzeczywistosci. smieszni dziennikarze do ostatniego momentu liczyli na play off gdzie znacznie szybciej bylo wiadomo ze zadnego play off nie bedzie. Byl kiedys artykul jak smieszny dziennikarzyna oblicza co musi sie stac aby wejsc do play off a ja w odpowiedzi pisze ze wezme w ciemno abysmy uratowali sie od wpadniecie na miejsca ktore spowoduja walke o utrzymanie.
                          Zadaniem dziennikarza jest mowic jak jest, a nie tworzyc marzenia, to jest wazne dla funkcjonowania klubu. glupota torunskich dziennikarzy polegala na tym ze nie wykonali zadania jakie do nich nalezalo - ALARMOWAC ZE ZLE SIE DZIEJE W KLUBIE
                          Efekty znasz
                          To samo moze byc z hokejem nadal i pewny awans koszykarzy tez moze okazac sie lipa
                          O ile hokeisci maja przewage w 1 lidze i jest ona niepodwazalna to o tyle nie mamy prawa mowic ze jestesmy juz gotowi na spokojna gre w PLH
                          O Sidenie dziennikarze mowia ze 2 awanse beda pod rzad. Moim zdaniem moze jeszcze jestesmy najwiekszym faworytem rozgrywek ale przewaga nad Kutnem jest minimalna
                          i mowilem to przed ostatnia porazka naszych zawodnikow. Powiem wiecej, na dzien dzisiejszy siden potrzebuje wzmocnien w kontekscie awansu bo jak nie bedzie awansu to klubowi grozi upadek. o tym powinien trabic dziennikarz.
                          co robi Łazowy? Lazowy pisze ze jedziemy po kolejny skalp
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka