Dodaj do ulubionych

Zobacz wyczyny toruńskiego rowerzysty

17.07.11, 08:59
Wooow ale super. Tez jestem z Torunia i mam rower. Zobaczylem filmik na gazeta.pl jak facet jedzi super szybko za autobusem wiec teraz sam to bede robil - w koncu gazeta.pl mowi mi ze to jest wyczyn. Mam dwanascie lat i nie mam kasku ale na filmiku mu sie udalo wiec mi tez. Dzieki gazeto za pokazanie mi jak spedzic czas w te nudne wakacje!!!
Obserwuj wątek
    • davidmpl Zobacz wyczyny toruńskiego rowerzysty 17.07.11, 09:29
      Jaki wyczyn, o czym wy piszecie ??

Tysiące osób tak robi, rowerzyści od zawsze jeżdżą za ciężarówkami czy autobusami. Ale to świadczy raczej o ludzkiej głupocie. Samochód nagle zahamuje :) Co dalej ? Śpiączka, wstrząs mózgu, połamane kości, śmierć ?
    • jerzy_gw kultura rowerzystów cd. 18.07.11, 00:52
      "Najbardziej kręci mnie adrenalina. Najlepiej jeździ się w korkach, ścisku na ulicy. W Warszawie przeciskam się między pasami 50-60 km na godzinę i zawsze mam wizję: co będzie, jak ktoś otworzy nagle drzwi, żeby opróżnić popielniczkę? A jak chcę naprawdę szybko pojeździć, staję na skrzyżowaniu i puszczam się za autobusem albo za Tirem"

Nic dziwnego, że piesi giną zabijani przez pędzących rowerzystów, odrywane są lusterka
      samochodowe itp. Mieliście rację tutaj na forum, że rowerzysta powinien wykupować
      obowiązkowo OC.
    • asfaltbagienny Re: Zobacz wyczyny toruńskiego rowerzysty 18.07.11, 11:11
      falsze napisał:

> Wooow ale super. Tez jestem z Torunia i mam rower. Zobaczylem filmik na gazeta.
      > pl jak facet jedzi super szybko za autobusem wiec teraz sam to bede robil - w
      > koncu gazeta.pl mowi mi ze to jest wyczyn. Mam dwanascie lat i nie mam kasku al
      > e na filmiku mu sie udalo wiec mi tez. Dzieki gazeto za pokazanie mi jak spedzi
      > c czas w te nudne wakacje!!!

Szacunek...za poczucie czarnego humoru.
      Pytanie: tak przy okazji jak smakowały spaliny z rury autobusu???
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka