Dodaj do ulubionych

7. porażka koszykarzy w atmosferze skandali

28.01.12, 22:59
Masakra. Co sie dzieje z tą druzyną?
Obserwuj wątek
    • cynikosceptyk Re: 7. porażka koszykarzy w atmosferze skandali 28.01.12, 23:46
      jaki trener i zarzad takie wyniki....
    • szlachcic Re: 7. porażka koszykarzy w atmosferze skandali 29.01.12, 10:35
      Ogladalem mecz w TV
      1) zespol bez pomyslu na gre
      2) gra tak jak przypadkowy zlepek zebranych przed 2 tygodniami 18 letnich chlopcow
      3) trener nie wie co dzieje sie na boisku, totalny brak reakcji
      4) komentarz Zaborskiego dokladnie na tym samym poziomie co gra, dlaczego nikt mu nie powiedzial jeszcze "chlopie, nie masz pojecia o koszykowce i komentowac tez nie potrafisz, po co sie tam pchasz"
      4) przed sezonem czytalem, a i nawet przed sezonem w 2 lidze artykuly "wybitnych" torunskich dziennikarzy sportowych ze czekaja nas 2 awanse z rzedu. Obecna sytuacja pokazuje dobitnie jakich mamy dziennikarz sportowych - totalna zenada
      5) oczekiwalem po tym meczu ze Sowinski poda sie do dymisji, no coz. Po awansie z 2 ligi mowilem tu na forum. Sowa zasluzyl na poprowadzenie druzyny w 1 lidze, mowilem ze trzeba sobie dac czas na pchanie sie do PLK. Lecz obecna sytuacja w zasadzie wymusza juz podanie sie do dymisji. Ten mecz byl spokojnie do wygrania, nie mam zadnych watpliwosci ze lepszy trener spokojnie ten mecz by wygral

PS
      Nie ma co panikowac, budujemy caly czas koszykowke w Toruniu. Ja jestem przeciwny pchaniu sie do PLK jak nie jestesmy do tego przygotowani a nie jestesmy.
      Sowa, dostales szanse, nie wykorzystales jej. Daj sobie spokoj, pomoz druzynie swoim odejsciem
      • 1andre2 Re: 7. porażka koszykarzy w atmosferze skandali 29.01.12, 14:25
        Zgadzam się w 100% dodam tylko błędne forsowany Żytko który już nic nie wnosi do gry czas na pożegnania.
    • kibice23 7. porażka koszykarzy w atmosferze skandali 29.01.12, 10:50
      nie ma co sie dziwic, ze byly zawodnik sidenu na trybunach kibicuje druzynie przeciwnej... wystarczy spytac kogokolwiek kto mial stycznosc z tym klubem o jego stosunek do prezesa i trenera... kazdy byly zawodnik sidenu zostal potraktowany na koncu przez obu panow jak smiec, mimo iz wiekszosc z nich na przestrzeni lat grala w tym zespole za czapke sliwek i zostawiala serce i hektolitry potu na parkiecie, bo chciala grac dla torunia i po prostu kochala koszykowke, a nie bo chciala sie dorobic. niestety ale pan prezes i pan trener nie sa ciekawymi ludzmi, no ale what goes around comes around: sytuacja jest taka, ze malo kto chce juz w toruniu grac, zawodnicy, dzialacze innych klubow (nawet ekstraligowych) "znaja" pana prezesa, a jedyne co jest w sidenie to pieniadze... i dzieki temu mozna bylo sciagnac takiego tuza koszykarskiego jak witos, ktory przeciwnie do zawodnikow grajacych kiedys w sidenie, sciaga od sponsora gruba kase, a ma wszystko w d... :)

• reksio63 Re: 7. porażka koszykarzy w atmosferze skandali 29.01.12, 20:42
        W firmie jest tak samo - ludzie odchodzą do konkurencji a zarząd udaje że się nic nie stało
      • pplr.pietrzak Re: 7. porażka koszykarzy w atmosferze skandali 30.01.12, 09:08
        Teoretycznie wszystko miało wyglądać pięknie i mogło tak wyglądać. Niestety robaki toczące ten klub od środka nie przestaną jak nie zjedzą całości. Zraziłem się okrutnie do ludzi z klubu po tym jak po 2 latach trenowania i dużych obiektywnie postępów w tym sporcie mój wtedy 10 letni syn nie mógł jechać na obóz z powodu choroby i został skreślony z sekcji przez pseudotrenera Ziółkowskiego bez racjonalnego wytłumaczenia. Cóż obozy są jedyną formą sensownego zarobku dla tego pokroju ludzi ale gdzie tutaj jakiekolwiek względy moralne? Do końca życia nie zapomnę jego pytania ze łzami w oczach dlaczego trener go tak nie lubi? Łudziłem się, że chociaż prezes w tej sytuacji będzie miał jaja. Ale takowych nie posiada.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka